Struny lásky

Co byste obětovali pro lásku? Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné americké pop-rockové kapely. Sláva však pro ni byla utrpením. Když ji potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar zmizela ze světa. O rok a půl později si vydělává na jídlo zpěvem na ulicích Glasgow. Zatím ji nikdo nepoznal, neunikla ovšem pozornosti ambiciózního manažera hudebního vydavatelství. Killian pracuje v renomované nahrávací společnosti Skyscraper Records. Vychoval ho strýc a majitel vydavatelství, kdyby však nebylo jeho milované sestry, vyrůstal by bez lásky. Killian je odhodlaný přinést firmě větší úspěch než kdy dřív a tahle mladá žena by mu s tím mohla pomoct. Ví, že když se její muzika dokáže dotknout jeho temné duše, všem ostatním prozáří život. Skylar dá Killianovi jasně najevo, že nemá zájem pro něj zpívat, když ale na vlastní kůži zažije, jak nebezpečný je život na ulici, nemá na koho jiného se obrátit. Vytvoří se mezi nimi nepopiratelné pouto. Skylar nestojí o kariéru zpěvačky, když ji však dožene její minulost, Killian stojí před rozhodnutím, které ho může zničit. Dá přednost Skylar před vším, na čem celý život pracoval? Nebo ztratí ženu, jež pro něj znamená víc, než by si kdy pomyslel? Samantha Young, autorka série Dublin Street a románu Bez rozloučení, se vrací do uměleckého světa s dojemnou, sexy romancí o tom, jak přežít lásku a obětování....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431484/struny-lasky-k5N-431484.jpg 4.6219

Play On 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

As Dust Dances, 2018

Kniha Struny lásky

adela_02
předevčírem

Musím říct, že do této knihy se mi moc nechtělo. O hudbě? to není můj šálek kávy :). Ale jakmile jsem ji začala číst, nemohla jsem odtrhnout oči. Moc se mi líbila a rozhodně doporučuji!

jeny-v

Je to už dávno, co jsem četla sérii Dublin Street, a tak jsem se chtěla opět vrátit do Skotska. S.Y. píše hezké romantické sexy příběhy, ovšem s hlubokými a vážnými problémy mladých hrdinů. Skylar Finchová utekla před osmnácti měsíci pod psychickým tlakem z L.A. od kluků ze své kapely Micaha, Austina a Brandona, od manažerky Gayle a od tragického zločinu. Nyní žije jako bezdomovkyně, bydlí ve stanu na hřbitově, hraje na kytaru a zpívá před obchodním domem v Glasgow. Tady ji objeví vyhledavač talentů a manažer nahrávacího studia Killian O´Dea. Jednoho dne ji nabídne spolupráci na vydání alba. Nebezpečná událost ji donutí smlouvu přijmout. Skylar má podmínky - nepředstoupí před fanoušky, vyhne se paparazziům, nedá rozhovor bulváru, nepojede na turné a hlavně musí dodržet slib: "Protože jsem někomu slíbila, že až se příště zamiluju, ten chlap, kterého si vyberu, mě bude milovat dost na to, aby dal přednost mému štěstí před svým."

salča
28.12.2020

Příběh,od kterého se nedá jen tak odejít.
Originální, krásně napsaný...hrdinka Skylar zažívá slávu a popularitu, která ale pro ni představuje spíše utrpení a bezmoc.Její příběh však není plný jen bolesti a smutku...postupně pocítí také touhu, vzrušení a lásku.

krevetka79
12.11.2020

Krásně napsaný příběh :-)
Skylar je neskutečná od začátku do konce , líbí se mi její tvrdohlavost, nebojí se jít za svým , dokáže přiznat chyby , má prostě grády .
Killian je taky parádní týpek.
Romatika , které nechybí napětí.

Blanka29
07.11.2020

Příběh pojednává o slavné zpěvačce, která přišla o všechno a dostala se až na samé dno. Sledujeme její cestu, jak se ze dna musí znovu postavit na nohy, a vypořádat se, se svými problémy a slávou.
Místy mi bylo Skylar moc líto, když se musela s tím vším pokýkat. Ten mediální tlak byl šílený a představa, že se s tím musí někteří opravdu slavní potýkat denno denně je hrozné.
Co bych uvítala, bylo by, kdyby se kniha aspoň trochu víc zaobírala i ostatními členy kapely a Autumn.

pollyn
06.11.2020

Perfektní. Vývoj postav je intenzivní a celou dobu jsem prožívala všechny emoce se Skyler. A tentokrát, když to hlavní klaďas po**** (tak jako pokaždý zhruba ve 2/3 romantický knihy) tak jsem byla fakt naštvaná a líbilo se mi, že Sky neztratila koule a šla si za svým.
Trochu víc prostoru mohl dostat Brandon, ta rovina zázemí a rodiny mi tam trochu chyběla...
Mám z knížky moc dobrý pocit. Úplně mě pohladila. Jdu si poslechnout nějakou písničkářku :)

Anna-Soltysova
28.10.2020

Krásny, emotívny príbeh, ktorý ma chytil za srdce.

JanaSustr
26.10.2020