Struny lásky

Struny lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431484/bmid_struny-lasky-k5N-431484.jpg 4 463 104

Play On série

Co byste obětovali pro lásku? Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné americké pop-rockové kapely. Sláva však pro ni byla utrpením. Když ji potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar zmizela ze světa. O rok a půl později si vydělává na jídlo zpěvem na ulicích Glasgow. Zatím ji nikdo nepoznal, neunikla ovšem pozornosti ambiciózního manažera hudebního vydavatelství. Killian pracuje v renomované nahrávací společnosti Skyscraper Records. Vychoval ho strýc a majitel vydavatelství, kdyby však nebylo jeho milované sestry, vyrůstal by bez lásky. Killian je odhodlaný přinést firmě větší úspěch než kdy dřív a tahle mladá žena by mu s tím mohla pomoct. Ví, že když se její muzika dokáže dotknout jeho temné duše, všem ostatním prozáří život. Skylar dá Killianovi jasně najevo, že nemá zájem pro něj zpívat, když ale na vlastní kůži zažije, jak nebezpečný je život na ulici, nemá na koho jiného se obrátit. Vytvoří se mezi nimi nepopiratelné pouto. Skylar nestojí o kariéru zpěvačky, když ji však dožene její minulost, Killian stojí před rozhodnutím, které ho může zničit. Dá přednost Skylar před vším, na čem celý život pracoval? Nebo ztratí ženu, jež pro něj znamená víc, než by si kdy pomyslel? Samantha Young, autorka série Dublin Street a románu Bez rozloučení, se vrací do uměleckého světa s dojemnou, sexy romancí o tom, jak přežít lásku a obětování.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

As Dust Dances , 2018

NikolaSkop
04.05.2020 5 z 5

Moc hezký příběh! Knihu jsem přečetla za jeden den! Nešlo se odtrhnout! :)

fidáš
03.05.2020 5 z 5

Překrásná kniha, od které se absolutně nedalo odejít. Kdyby to šlo dám i 10 hvězdiček.

mysanda20
30.04.2020 5 z 5

Nádherná kniha.
Určitě se k ní znovu vrátím.

blonďatá.luc
29.04.2020 5 z 5

Z počátku jsem z knihy byla rozpačitá - bylo to zajímavé, nevšední, ale pořád nepřicházelo očekávané rozechvění. Postupně jsem si k hlavním hrdinům našla cestu a ten konec byl prostě perfektní! Přijde mi, že je tato kniha odlišná oproti autorčiným předchozím příběhům, ale to rozhodně není na škodu. Přesto se nezařadila do čela mého pomyslného žebříčku popularity - byla na mě asi málo něžná a romantická.

Evka3814
26.04.2020 5 z 5

No to byla jízda,kdybych nemusela fungovat,tak bych se od té knihy neodtrhala. Absolutně mě pohltila. Smutnej příběh s krásným koncem,samozřejmě;) Musím říct že se mě líbil více než 1d.

lucka2510
24.04.2020 5 z 5

Veľmi krásny príbeh, vrelo odporúčam

happy19
24.04.2020 5 z 5

Epesní čtivo!Autorka prostě umí!
Příběh mě naprosto pohltil..tohle byl na moji romantickou část doslova efekt wow...,-)
Dobrá káva..leháro na zahradě a tato kniha..víc není třeba:-)

havrmoni
21.04.2020 5 z 5

Tak proti předchozí knize z této série, je tohle naprosto za 5* a více. Sice mi chybí to, co je v Dublinu, jako rodina a kamarádi a prolínání se postav v sérii, ale i tak to bylo fajn. Neřešila jsem jestli se hrdinka rozhodla být bezdomovec a přitom měla milióny. Chápala jsem ji a vlastně i ona se přiznala, že to období bylo zbytečně dlouhé. Bolest ze ztráty, k tomu pocit, že nebýt jejího bohatství nekoupila by ten obraz, kvůli kterému...... A pak media a ti rádoby fanoušci, kteří si myslí, že se můžou vyjadřovat ke všemu, hlavně pěkně skrytě za klávesnicí. No prostě byl to opět moc pěkný příběh se sympatickými lidmi, proto tato autorka patří mezi mé oblíbené. Ráda bych něco o sestře Killiana, taky zajímavá osůbka. Jo, abych nezapomněla, to nářečí. Doufala jsem, že v prvním díle to byl nějaký ojedinělý jev, který se fakt nebude opakovat. Mohu být jen vděčná, že to bylo jen pár vět.

EvaSupovic
20.04.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha. Děj mě vtáhl a nedalo se přestat číst.

LilianaFalcon
18.04.2020 5 z 5

Samantha Young zkrátka miluju a tahle její knížka je úžasná. I když to není čtení úplně pro každého.
V téhle knížce to hýří emocemi a postavy dělají rozhodnutí, která čtenáře ne vždy potěší, erotiky je tam přiměřeně. A co se romantického příběhu? Zkrátka nádhera i se závěrečným trochu nervydrásajícím drama.
Český překlad malinko ublížil písničkám, ale ono u textů písniček není co vyčítat, ty se překladájí vždycky hrozně blbě.

Damienronnie
15.04.2020 5 z 5

Prečítaná na jeden šup :) . Moja obľúbená autorka

MarKy95
15.04.2020 5 z 5

Tuta kniha se mi opravdu líbila, oproti Bez rozloučení se to nedá srovnat. Krása.

AliceTief
11.04.2020 5 z 5

Tahle autorka mě opravdu zatím nikdy nezklamala, opravdu krásný a silný příběh!

Kikina182
08.04.2020 5 z 5

Samantha Young je brilantní autorka! Všechny její knížky jsou úžasné, ale tahle byla opravdu něco. Přijde mi, jako kdyby autorka s každou další knihou překonávala sebe samu. Tahle knížka má totiž úplně všechno, co bylo v předchozích knihách, ale ještě hodně věcí navíc. A spolu s originálním a oddechovým příběhem je to zkrátka dokonalost. Nemůžu jinak, než doporučit!

Ivet1990
07.04.2020 5 z 5

Po dlouhé době zase jednou úžasná kniha s hodně čtivým příběhem.Knihu jsem četla jedním dechem. I když jim trochu trvalo než jim došlo, že jsou si souzeni, a že jeden druhému mohou pomoci se posunout dál.

Lucka.79
07.04.2020 5 z 5

Krásný příběh ... ale od Samanthy jsem nic jiného nečekala

lusitta05
06.04.2020 4 z 5

Pre mňa trošku nereálny príbeh Skyler, hlavne tá časť bez domova, ale dá sa to pochopiť. Killian bol taký sexi drsný chlap, takže knihu môžem odporúčať.

mimisko
03.04.2020 4 z 5

Příběh jako takový se mi líbil ale Samantha to prostě umí i lépe. Chyběla mi tam prostě chemie. Místy občas náznak ale pak jak to přišlo to i odešlo. Její knihy vždy přečtu za večer, tohle jsem četla 3 večery. Škoda moc jsem se těšila a nakonec jsem úplně nedostala ten správný šálek kávy.

sofie92
02.04.2020 4 z 5

Nevím proč mě nutí jednu hvězdičku odebrat. Ze začátku jsem byla hrozně nadšená a pak mě to nějak opustilo, ale každopádně myslím, že knížku ještě přečtu. Sice ne 9999888990x jako Elle Kennedy, ale 3x určitě :D

margitka13
01.04.2020 5 z 5

Nádhera.
Zbožňujem Samanthu a jej kúzelné pero.
Príbeh bol krásny, plný emócií, nemohla som sa od neho odtrhnúť. Aj tá téma.. o tom že slávny ľudia to jednoducho ľahké nemajú. Každý publicitu zvláda po svojom.
Bolo to trošku „pritiahnuté za vlasy“ ale aj tak sa mi to veľmi páčilo