Scotland Street

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/scotland-street-jnj-255790.jpg 4.3625

Dublin Street 5.

Vydáno, Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street, 2014

Kniha Scotland Street

petraj30

Tak to byla bomba. Spíš bych řekla, že tento díl mi přišel kapánek jiný. Ani toho sexu tam nebylo tolik a to jejich odloučení netrvalo tak dlouho.
Na Cola jsem se moc těšila. Z toho kluka nemohl už vyrůst lepší člověk. Skoro bych věřila, že je úplně dokonalý.
Shannon si mnohokrát sáhla na dno, proto byla strašně nedůvěřivá. Sice si to trochu pohnojila, ale na konci...to bylo prostě dokonalé, až jsem měla slzy v očích. Jen jsem to s její rodinou na úplném konci moc nepobrala, nevím kdo vzal koho nakonec na milost:-/
Bylo to moc pěkné a dojemné. Jeden díl lepší než druhý. Škoda, že mě čeká poslední díl:-) Doporučuji

johana3160

Autorka jede podle urciteho scenare, jeji styl je myslim nezamenitelny, trochu rozvlacny, ale presto ma neco do sebe. Na pribeh Colea jsem se tesila, nezklamal, ale myslim, ze ani neoslnil. Cole zapadl do skatulky chlapu serie a stejne tak Shannon, i kdyz kazdy prispel svym do mlyna. Pripeh celkem zajimavy a zapada do serie. Ono cela serie je postavená na jedne kostre a asi cist jeden dil za druhym by me nepavilo, ale prokladam to jinymi knihami takze ten vysledek neni tak ubijejici.

knihomolka78

Cole je prostě úžasný! Byl mi sympatický už od dílu věnovaného jeho sestře Jo. Tenhle příběh je jeden z nejlepších ze série. Celá Colova rodina je mi velmi sympatická. Většinou jsou v těchto typech knih krásní chlapi děvkaři, kteří se kvůli lásce svého života změní. Cole ale mezi děvkaře rozhodně nepatří. Přestože je obrovský, krásný, sexy a potetovaný, je to trpělivý, laskavý a hodný romantik s úzkými vztahy s jeho milující rodinou (ne nadarmo se říká nesuď knihu podle obalu). A když už jsme u rodiny, jak je tu řečeno, jde spíš o klan. Je to svazek několika rodin, které se postupně rozrůstají o jejich partnery, děti a příbuzné. Ještě ve třetím dílu se mi líbilo, že jsou postavy propojeny a nenásilně se objevují i v dalších dílech, ale nyní už je toho příliš. Děti se rodí jak na běžícím páse, příbuzných už je příliš (netuším, jak velkou musím mít Elodie jídelnu, aby se tam všichni vlezli) a i když čtu knihy postupně, tak v tom začínám mít zmatek. Myslím, že dílů už je moc, přestože jsou velmi čtivé, jsou to pořád podobné zápletky, stejný sex a podobné dialogy. To by nevadilo, kdyby to nebylo vše v jedné sérii. Je ale divné, že všichni členové klanu měli k sobě tak těžkou cestu. Zřejmě je to při vstupu do klanu nutnost, tedy kromě toho, že každý pár má neuvěřitelně kladného sexy chlapa. Přesto je to úžasná parta, jejíž součástí být musí být krásné.

FairyD.

Konečne sme sa dozvedeli ako plynul život Coleovi. Od týraného chlapca sa dostal na výslnie a dočkal sa happy endu. Našiel si lásku a určite nečakal kto to bude. Príbeh sa mi veľmi páčil, podľa mňa jeden z najlepších zo série. Úžasné boli žiadosti o ruku. Ale čo sa mi naviac páčilo ako ho priali medzi seba, už ako malého chlapca v minulých častiach - nebol na vedľajšej koľaji, vzali ho do kolektívu a brali ho takého aký je.

Ella161

Tahle kniha se mi strašně moc líbila. Bylo to něco jiného, než na co jsem zvyklá. Colea jsem si zamilovala hned. Kdo by to byl řekl, že hezký a potetovaný chlap nebude děvkař? To se mi na téhle knize líbilo asi nejvíce. Vždycky je ten chlap pěkný a děvkař, pak potká lásku svého života a změní se. Nicméně v téhle knize je Cole romantik a upřímně? Která ženská by takového chlapa nechtěla? Líbilo se mi, jak byl trpělivý a věřil, že mu Shannon bude důvěřovat. Byl trpělivý, laskavý a hodný. Líbilo se mi, jak příběh krásně ukazuje jeho milující rodinu. Taky by jsme si z příběhu měli vzít ponaučení, že nemáme lidi soudit podle vzhledu.Prostě a jednoduše tuhle knihu moc doporučuji! Je skvělá!

Aja39

No další pecka prostě neuděláte chybu když si přečtěte celou sérii. Cole je super.

lightka

Coleova lovestory mě z celé série nejvíc bavila. Je to prostě zlatíčko. Skrze předchozí díly bylo nastíněno jeho dospívání a jaký vztah má s "klanem" a tak v této knize je všechno jenom krásně dotaženo do konce. Zatím nejlepší příběh! :-)

NikolaSkop

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Hvězdy nám nepřály
Hvězdy nám nepřály