Scotland Street

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255790/scotland-street-jnj-255790.jpg 4.3488

Dublin Street (5.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street (2014)

Kniha Scotland Street

bekule

Na díl s Colem jsem se těšila dlouho protože mě byl už od začátku hodně sympatický na rozdíl od Hannah z předchozího dílu. Kupodivu nezklamal, bavil mě moc i přes to že potetovanci mě spíš odpuzují. Jen škoda že Coleův díl nebyl psán z jeho pohledu. Asi v polovině mě napadlo že bych byla ráda kdyby byl další díl o Loganovi, a potěšilo mě zjištění že opravdu bude. Je to celé sice hodně přehnaná pohádka kdy jsou všichni nevěřitelně krásní,sexy a úžasně dokonalí, ale občas člověk potřebuje tu přemíru optimizmu.

ivedoo

Další skvělý díl, který jsem měla přečtený během večera :D Cole je moje nejoblíbenější osoba, prostě sexy a vtipný dobrák :D Shay jsem ze začátku nemusela, ale postupem času jsem si ji oblíbila. Prostě tyhle dobré konce miluju..

Karola050716

Colea jsem si oblíbila už v London Road, ale jeho příběh mě trochu zklamal, on až moc dokonalý, Shannon víceméně taky...žádné velké drama a všechno v pohodě. Čte se opět parádně, ale už se mi to trochu zajídalo.

SmallLucia

Sice je to 5. kniha v sérii Dublin Street, ale protože jsem ji dostala od kamarádky a ani nevěděla, že jiné díly existují, přečetla jsem ji.
Byla jsem tedy hozena do velkého množství postav, u kterého jsem se ztrácela jak ve jménech i vztazích a k tomu ještě do bouřlivé minulosti mladé Shannon a Colea.
Nevadila mi tak ani předvídatelnost celého jejich vztahu, jako to, jak moc byli oba dva pro sebe dokonalí (a nejen oni dva pro sebe, ale i ostatní páry v celém jejich "klanu"), jak se najednou vše vyřešilo, zahojilo a vše bylo v pořádku. Ale na tom zřejmě takového romány stojí.
V konečném výsledku je to oddechovka, ale znovu bych ji nečetla a nejspíš ani nesáhnu po další autorčině knize.

Lana33

Sice jsou to pořád ty podobné zápletky, o sexy muže není v knihách nouze, svatby jsou tam taky pořád (ale občas, jako zde, i překvapí ;) ), děti se rodí, jak na běžícím pásu...no i přesto mě tato série baví. Celý ten podivný klan, jak se o sobě sami vyjadřují, mě dokáže zabavit a o to jde. Na Cola a jeho příběh jsem se těšila asi nejvíc, jen škoda, že to nebylo i z jeho pohledu. Bezvadně se u toho odpočívá.
Kniha je za mě super, jen se už trochu ztrácím ve všech těch dětech...

Pedruska01

Nic nového, když zmíním, že se kniha hrozně rychle a báječně četla. Dost jsem se těšila, protože jednoho z hlavních hrdinů už jsem znala, hrozně si ho oblíbila už dávno a fandila mu, co to šlo. Tady jsem se do něj zamilovala úplně. A jelikož jsme Coleův příběh znali, potřebovali jsme sem jeho protějšek. Zase autorka dokázala vymyslet zajimavý a silný příběh, i když ten průběh u takových počinů probíhá stejně - tohle mě prostě neomrzí.
Líbilo se mi provedení, že tentokrát je to naopak. Tentokrát to musí všechno napravovat žena u muže. Tady to je něco nového, neotřepaného, šokujícího. Líbilo se mi to gesto, kterého se téměř na konci chopila Shannon - je to tak neobvyklé, a to chtělo neskutečnou odvahu. Jejich příběh, znovushledání s původními postavami z předešlých knih bylo neskutečně milé a trochu mě šokovalo, když se tam zmínil Bradenův věk. Hrozně to letí - všichni šťastní, v manželství a kolem sebe kupu dětí. Úžasná parta. Je to hezké a mě se tohle prostě líbilo, takové pohádkové. Tenhle příběh je hodně, ale opravdu hodně vysoko. :)

TerryDee

Scotland Street se věnuje Coleovi, mladšímu bratru Jo, což byla hrdinka z London Road. A právě Jo a její příběh mám ze všech nejradši, takže jsem se na ten Coleův opravdu těšila. A nebylo to špatný, řekla bych příjemná oddychovka. Jen mi trochu vadila hlavní hrdinka Shannon, která byla občas na pár facek. Její myšlenkové pochody jsem někdy nepobírala. A proto jsem i ráda, že po dlouhé době to musela napravovat ona a ne on. Protože Cole byl správňák se srdcem na pravém místě.

sofie92
30.12.2018

Kniha byla super stejně jako ostatní knihy ze série.