Scotland Street

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/big_scotland-street-jnj-255790.jpg 4.4727

Dublin Street 5.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street, 2014

Kniha Scotland Street

Ketfl
předevčírem

Na příběh Colea jsem se těšila už od začátku. Autorka pořád drží vysokou úroveň, je to skvěle napsané a ty příběhy se čtou fakt samy. Tento příběh se mi líbil, ale přiznám se, že jsem od něj asi čekala o malinko více. Možná mi trochu vadily ty přehnaný a unáhlený reakce - ať už Shannon, nebo pak na konci Colea, ale jinak si nemám na co stěžovat. Líbí se mi, že se pořád objevují ostatní postavy a že se jejich rodinky rozrůstají (akorát těch jmen je tolik, hlavně u těch dětí, že vždycky nevím které je které :-D). No, těším se na další a zároveň poslední díl (ach jo).

Lofda

Celá série mě baví, ale tentokrát mi něco chybělo. Cole je skvělý, na jeho příběh jsem byla zvědavá už z předchozích dílů, ale Shannon mi bohužel nesedla.. No, budu doufat, že poslední knihou série si spravím chuť ;-)

Nika320

Tu knížku jsem už dřív četla a zjistila to až v půlce. To jenom naznačuje, že mě kniha asi moc nezaujala. Na poprvé. Jako není špatná. Vyloženě se mi líbí jak v první části hraje nedosažitelnou.

Vendulik

Této knize jsem moc nevěřila. Cole je moc dokonalý a hlavní hrdinka je moc ufňukaná. Sex byl taky takový bez emocí a o ničem. Celkové byla taková bez života. Na Colea a jeho příběh jsem se moc těšila. Ale je pro mě velikým zklamáním, jako kdyby spisovatelce docházel dech ale taky nápady.

martina1797

Už nevím co napsat abych se neopakovala, tahle série je prostě skvělá. Další podařený příběh.

BrokenDreamer

Scotland Street byla první kniha ze série Dublin Street, kterou jsem četla. Možná to bylo tím, že ujíždím na tetování a tohle je pro lidi jako mě ráj pro duši. Příběh Colea Walkera jsme už částečně znali z Down London Road, kde se na jednu scénu vyskytuje i Shannon. Je to ta chvíle, kdy Joss přijde za Johannou, která shání právě Colea a který si právě povídá s malou zrzkou z vedlejšího domu. tuto knihu nejde nemilovat, možná zapadá přesně do toho vyjetého stylu pohledných mužů a zlomených žen, ale když si k tomu člověk najde cestu, nejde vyjít zpět.

ovecka535

Knížku jsem přečetla rychle, líbila se mi postava Coleho.

lihate

"Takže jsi hrdina, Cole Walkere?"

Celá série Dublin Street mě postupně dorovnává a baví. Neustále se těším, co bude dál a pořád mě nepřestává překvapovat náhlý vývoj příběhu. Líbí se mi, provázanost mezi všemi postavami z minulých dílů. A na tenhle jsem se těšila. Shannon jsem si opravdu oblíbila, jen mi trochu vadili narážky na její velikost, často jsem si ji pak představovala opravdu až jako trpaslíčka. A Cole? No co můžu napsat... Cole Walkere je hrdina. Hrdina, který zachraňuje lidi. A ne jen Shannon mu k tomu dala šanci, zachránil víc, než ji.

"Vyrostla jsem na hudbě, knihách a filmech, které mi neustále připomínaly, jak moc považujeme čas za samozřejmý. Varování ztrácí smysl. A bohužel až když si připomeneme vlastní smrtelnost, uvědomíme si, že nám svět říká: ,Život je krátký.'"