Scotland Street

Scotland Street https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/bmid_scotland-street-t7l-255790.jpg 4 852 128

Dublin Street série

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street , 2014

Elise24
21.06.2016

Tato knížka mi osobně přišla z celé této série nejslabší...
Knížka byla velmi jednotvárná až předvídatelný a děj byl poměrně nudný.
Na druhou stranu musím říct že jako uzavření to byla přesně taková ta pohodová knížka kde vás prostě už nic nepřekvapí a vše skončí, jak má. Knížku doporučuji přečíst pokud chcete uzavřít tuhle sérii..

A proto dávám 3* :)

nina-nikoet8291
11.06.2016

Ahoj neměl by někdo tuto knihu v čj ? Jinak se mi líbila.

Melounek13
18.04.2016

Mužů se zeptat jeslí vyšla tadle kniha v ČR?

janesy
14.04.2016 5 z 5

No i já dávám 5*, nemohu jinak, tahle kniha se mi z celé série líbila nejvíc a samozřejmě Cole má sympatie i mé :)

LilliBell
22.03.2016 5 z 5

Tato kniha aj cela seria je naozaj vydarena. Autorka pise uzasne, jednoduchy pribeh, pritom taky putavy. Clovek ma pocit pri citani tejto, ze hlavni hrdinovia su mu blizki ako keby cital o vlastnych znamych a kamaratoch. Ani jeden diel serie nebol horsi alebo slabsi, vsetkym sa oplatilo venovat cas :-)

NeliQ
06.03.2016 5 z 5

Cole mi prírastol k srdcu uz v predošlých knihah, preto som sa na tu jeho velmi tesila a rozhodne ma nesklamala. Pre mna hadam aj najlepsia z celej serie.

milst
26.02.2016 5 z 5

Opět úžasná knížka, nedalo se od ní odejít, tuhle spisovatelku prostě miluji :)

EvaSupovic
11.02.2016 5 z 5

Opět 5 * a Colea jsem milovala už z předchozích částí, takže jsem se nebála, že bych nemilovala jeho příběh. Zkrátka musím dát poklonu autorce, jak se zhostila každého zvlášť i pohromadě

láska pro ženy erotika vyrovnání se s minulostí

Samantha Young
skotská, 1986