Scotland Street

Scotland Street https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/bmid_scotland-street-t7l-255790.jpg 4 852 128

Dublin Street série

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street , 2014

soltera
28.11.2017 4 z 5

Na príbeh o Colem som čakala najviac. Som rada že sa aspoň 1x zosypal, lebo taká dokonalosť bola neuveriteľná po tom, čo zažil v detstve. Aj keď bol dokonalý :)

učtenávčelka
04.11.2017 4 z 5

Za mě je tento díl nejvydařenější, nejromantičtější a snad i logicky nejlépe poskládaný.
Jak jsem psala u prvního dílu, hodně mi vadí, že autorka příběhy více neprovázala, protože časově se proplétají.
Ale jinak za mě Cole a Shannon jsou the Best z celé série.
Jako volnočasové oddechnutí dobré. Ale mezi moje favority se nezařadí.

Amitiel76
31.10.2017 5 z 5

Poslední díl série přečtený, a za mě velká spokojenost. Kniha se četla hezky, nenudila, a příběh byl zajímavý. Oba hlavní hrdinové sympatičtí, a člověk jim od počátku fandil. A Cole byl naprosto úžasný :-)
Myslím že to bylo hezké a důstojné zakončení celé série.....
Pokud bych ji měla celkově schrnout.... Tak nejlepším dílem je bezesporu "Jamaica Lane", ten neměl konkurenci. Na druhé místo bych zařadila "London Road" a hned v závěsu za ním "Scotland Street", na třetí místo bych dala "Dublin Street" a jako nejhorší a nejslabší díl řadím "India Place". Ten se opravdu nepovedl....
Jinak celou sérii určitě doporučuji k přečtení. Nesáhnete vedle. Stojí za to :-)

nani_nka
19.10.2017 4 z 5

Piata časť tejto série je lepšia ako štvrtá časť, no horšia ako prvé tri časti. Od začiatku série som vedela, že keď Cole dospeje, stane sa z neho úžasný chlap. A preto som bola rada, že Young venovala samostatnú knihu práve jemu. Avšak čo sa mi na tejto časti až tak nepáčilo bolo dosť hluchých miest, kedy sa poriadne nič nedialo a dej sa len zbytočne naťahoval. Ale aj tak zaraďujem túto knihu k tým lepším romantickým moderným knihám.

jani.ruzicko
18.10.2017 5 z 5

Tak dobře, nebudu lhát.. Colea prostě miluji... *_* Takto neskutečně charismatickou postavu jsem snad ještě nezažila! =) Hrozně mě zaujal už od první chvíle, kdy jsem se s ním v předchozích dílech seznámila, takže jsem se vážně těšila až vyroste a bude z něj skvělý chlap. Za mě jeden z nejlepších dílů série, no spíš pro mě opravdu ten nej =) Jinak celá série je bezva a určitě stojí za přečtení !! =) V mé knihovně má série své čestné místo! =)

PawlušQa
04.09.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Taková oddechovka mi přišla prostě vhod. Četla po delší době od ostatních, takže jsem si moc ráda připomněla hrdiny předešlých dílů. Líbí se mi, že je tam kladen i důraz na rodinu, protože to všude není, ale tato série je tím, dle mého pověstná a nalákala mě si přečíst celou sérii znovu. Určitě je to série, kterou mohu doporučit, pokud si člověk chce odpočinout a jen si užít pěkný příběh se šťastným koncem.

devildeny
28.08.2017 5 z 5

Tento díl se mi ze série líbil asi nejvíce, krásný příběh a navíc se odehrával v prostředí tetovacího salonu, takže to mě fakt bavilo. Četla jsem ho jako první a pak se teprve pustila do všech ostatních, takže bylo zajímavé zpětně zjišťovat, co jsou vlastně zač, všechny ty osoby, které jsou v této knize zmíněné. Ve všech knihách se však opakují podobně popsané scény, což je trochu nuda.

Evka3814
28.08.2017 5 z 5

Musím říci že jsem si tuto sérii zcela užila a přečetla jedním dechem. Krásně napsané, více takových knih

sonča94
23.08.2017 5 z 5

Nemůžu hodnotit jinak než kladně. Od prvního dílu Dublin Street až po Scotland Street byla kniha po knize skvělá. Nejvíc se mi líbilo to, že v první díle se začly objevovat hlavní hrdinia tahlo se to snima i v těch dalších dílech i když tam byli jen malinko zmínění.
Takže všem doporučuju, kdo si chce oddechnout, a zapojit fantazii a přenést se do světa v těchto knihách .

Lokina
08.08.2017 4 z 5

Jako oddechovka je kniha perfektní. Moc jsem od ní neočekávala, ale líbila se mi. Nebylo to zrovna něco, z čeho bych si měla sednout na zadek, ale asi si přečtu některé další díly.
Kniha byla čtivá, příběh jednoduchý, hlavní postavy byly fajn a jedno klišé za druhým, mě to ovšem od čtení neodradilo. Autorka na to hned ze začátku šla hopem, text nijak nezaobalovala a mě to tempo a jednoduchý styl vyhovovaly. Ideální kniha na dovolenou a relax. Já sama mám několik tetování, takže mě prostředí z tetovacího studia přišlo velmi sympatické.
Kdyby jste náhodou někde narazili na nějakého Colea Walkera, dejte mi vědět :-D

elisa194
30.07.2017 1 z 5

Zaujalo mě, jak autorka umí psát o ničem. Děj žádný, kniha nudná,zápletka předvídatelná, napětí nulové. Tato kniha se opravdu nepovedla.

Makaja
25.07.2017 3 z 5

Vzdycky si říkám, že proč to čtu, je to stále jako přes kopírák a pak stejně vemu další takovou knihu do ruky.... ale tak dejme tomu, oddechovka, obešla bych se bez těch popisných scén, ale to už by pak nebyl erotický román :-).....

LilianaFalcon
11.07.2017 5 z 5

Tak tohle me nezklamalo :-) asi jako vsichni jsem prave na tenhle pribeh tak moc tesila a dobre rikala jsem si, ze obcas by mohli byt jeden nebo druhy min palicati, ale pak jsem si uvedomila, ze v jejich zivotni situaci bych se s tim mozna poprala hur nez oni...
a hlavne mam fakt moc rada, kdyz se ty pribehy takhle propojuji, takze obdivovatelka "spisovatelky Joss" mi proste musela byt sympaticka pres vsechny ty ale...

mariva
26.06.2017 4 z 5

Příjemná oddechovka, pro mě přitažlivější díky místu děje - Edinburghu.

lucka8081
17.06.2017 5 z 5

Moc pěkný příběh. Dlouho jsem se na něj těšila :)
Akorát už je mi trochu "na blití" z toho, jak jsou všichni nadpozemsky krásní, chytří bohatí apod. :D

PetraBery
03.06.2017 4 z 5

Potřebovala jsem změnu žánru a přečíst si nějakou oddechovou knihu. Vyprávění o Calovi a jeho vyvolené bylo dobrou volbou. Shannon se mi jako partnerka téměř dokonalého Cala líbila (ostatně celá parta je téměř dokonalá :-)), samozřejmě nesmí chybět strašák z minulosti a setkání s hrdiny ostatních dílů série a jejich rodiny. Pokud bude další díl o Loganovi, tak se po něm určitě podívám, autorka píše opravdu čtivě. A ještě pochválím krásný začátek knihy, kdy se Cal se Shannon poprvé setkají, to bylo opravdu povedené.

kacaaba
02.06.2017 5 z 5

Závěrečný díl se mi moc líbil i náhled do vztahů předchozích hrdinů. Určitě se k této sérii vrátím, je to takové odpočinkové, romantické a vtipné čtení.

NatyDee
02.05.2017 4 z 5

Autorka opět nezklamala, velice povedené.

cukrovka
22.04.2017 5 z 5

Kniha se četla sama, tak jako celá tato série. Autorka dokázala rozehrát Colův příběh již v předešlých dílech. Nyní je dospělý a rozehrává se jeho příběh o hledání té pravé. Shannon tou pravou byla, jen si to oba museli ujasnit.

Lenka.Vílka
21.04.2017 5 z 5

Hezká a příjemná romantika na páteční odpoledne. Pustila jsem se do ní hned, co jsem přišla z knihovny. Na téhle sérii se mi líbí, že mi nevadí její předvídatelnost. Vyloženě jednoznačné guilty pleasure. Příběh mě bavil a Cole byl super. Zlatíčko. Na to jakej malej, vystrašenej a zakřiknutel byl, mě to udělalo radost. Nechci se koukat na goodreads, abych si to ověřila, ale dokážu si to představit jako poslední díl. Takový pozitivní zakončení ke špatnému začátku. A tím se dostávám k tomu, co mi vadilo. Čím má série víc dílů, tak je tam víc těch "osudů po naší knize" a tady už toho na mě bylo moc. Ale jinak jsem byla naprosto spokojená.
Update 6.5.2017...tak jo, koukla jsem se, tak šestka je o Loganovi...hmm...to si přečtu ráda...

láska pro ženy erotika vyrovnání se s minulostí

Samantha Young
skotská, 1986