India Place

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Některé činy se neodpouštějí. Především v lásce ne... Hannah viděla Marca naposledy před pěti roky. Byl jediný muž, kterého milovala, a jediný, s kterým strávila noc. Po té jediné vášnivé noci Marco beze slova zmizel a opustil Skotsko i Hannah. Ta musela snášet následky jejich sblížení sama, neschopná navázat nový vztah. Náhoda dvojici opět spojí dohromady a Marco ze všech sil bojuje o šanci na vysvětlení svého konání po osudné noci. Je odhodlaný udělat všechno pro to, aby svoji lásku opět získal, a tak pronásleduje Hannah na každém kroku a prosí o odpuštění. Když se Marcovi zdá, že je jejich společná budoucnost konečně na dosah ruky, nečekané odhalení vynese na světlo světa Hannahinu bolest, kterou před ním starostlivě tajila. Trpké vzpomínky můžou dvojici rozdělit dřív, než vůbec využijí šanci na nový začátek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269097/india-place-3fB-269097.jpg 4.1657
Série

Dublin Street 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Fall from India Place, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (113)

Kniha India Place

Přidat komentář
johana3160
26. července

(+ SPOILER) Kniha byla trosku natahovana, a hrdinka az zoufale rozpolcena. Skoro si protirecila. Prestoze byl pribeh od zacatku velmi pruhledny, smrt studenta me prekvapila a zasahla a i par slzicek ukaplo. Epilog me trochu nastval, ale pevne verim ze bude zmineno jak to dopadlo v pristim dile na ktery se velmi tesim. Cole mi zvlast v tomhle dile prirostl k srdci a jsem zvedava s cim autorka prijde.

petraj30
06. července

Silný a nezáviděníhodný příběh.
Hannah na mě v minulých dílech působila velice mile, hodně vyspěle a optimisticky. I přes všechna svoje trápení na škole a s přítelem na mě působila až bezstarostně. Zato teď v této době jsem v ní viděla zlomenou ženu. I Marco to měl velice těžké, ale asi bych to všechno v jeho případě udělala stejně.
Všechny příběhy této série jsou moc krásně a poutavě popsané, i když jsou někdy melancholické. Ale řekla bych, že ten konec je zbytečně moc natahovaný. Jejich trápení by nemuselo být tak zdlouhavé. Věřím, že to neměli v životě lehké a odpuštění není snadné, ale tohle bylo zbytečné ubližování oběma stranám.
P.S. Už se v tom velkém množství dětí pomalu ztrácím a to ještě není konec:-)Moc se těším na další pokračování.


janina66
19. června

Je to trochu jiné, než předchozí díly. Trošku strastiplný příběh Hannah a její bývalé lásky, Marca. Cole byl super, jak pomáhal Hannah. Hezká, odpočinková četba.

knihomolka78
12. května

No, tohle bylo trochu jiné, než jsem čekala... V předchozích dílech byla Hannah vylíčena úplně jinak a tak i mé očekávání bylo také zcela jiné. Hannah dospěla a to, čím si prošla v minulosti nebylo jednoduché a dost ji to změnilo. Stejně tak Marco. Z původně zakřiknutého slušňáka se stal po narození syna sebevědomý a arogantní chlap, a i když se povahou zcela změnil, tak ho Hannah pořád zbožňuje. Nechápu. Dlouho jsem nevěděla, jak se mám k Marcovi postavit. Sice některé věci hrály v jeho prospěch, ale jiné věci jsou neodpustitelné...., takže jsem mu na rozdíl od Hannah úplně neodpustila. Myslím, že Cole by se k ní hodil daleko víc, toho jsem si v tomhle díle oblíbila ještě víc, stál vždy po boku Hannah, se vším jí pomáhal a ještě byl tak krásnej… Neváhala bych. Tento díl sice nebyl špatný, četl se dobře, ale v porovnání s předchozími díly jsem byla trochu zklamaná, byl to pro mě asi zatím nejhorší díl série.

FairyD.
10. května

Ani príbeh Hannah a Marca ma nesklamal. Znova bol príbeh o inom, iná zápletka, iný druh emócii. Najviac sa mi páčili časti po „ udobrení“, najmä časti v ktorých vystupoval aj Dylan. Tie boli najvtipnejšie.

lightka
18. dubna

Do čtení této knihy ze série jsem se musela nutit - nechtěla jsem začít číst další díly bez tohoto, aby mi něco podstatného neuniklo. Ale prostě jsem se nemohla začíst.. Hannah mi vadila svým neustálým chci/nechci. Zápletka byla super, ale to kolem už moc ne.

NikolaSkop
02. dubna

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Myška43
06. března

Miluju celou sérii, autorka je mou oblíbenou, krásné příběhy chytnou za srdce!!!

1

Doporučujeme

Ryanova pomoc
Ryanova pomoc
100 dní štěstí
100 dní štěstí
Dům ozvěn
Dům ozvěn
Život ve dvou
Život ve dvou