India Place

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Některé činy se neodpouštějí. Především v lásce ne... Hannah viděla Marca naposledy před pěti roky. Byl jediný muž, kterého milovala, a jediný, s kterým strávila noc. Po té jediné vášnivé noci Marco beze slova zmizel a opustil Skotsko i Hannah. Ta musela snášet následky jejich sblížení sama, neschopná navázat nový vztah. Náhoda dvojici opět spojí dohromady a Marco ze všech sil bojuje o šanci na vysvětlení svého konání po osudné noci. Je odhodlaný udělat všechno pro to, aby svoji lásku opět získal, a tak pronásleduje Hannah na každém kroku a prosí o odpuštění. Když se Marcovi zdá, že je jejich společná budoucnost konečně na dosah ruky, nečekané odhalení vynese na světlo světa Hannahinu bolest, kterou před ním starostlivě tajila. Trpké vzpomínky můžou dvojici rozdělit dřív, než vůbec využijí šanci na nový začátek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269097/big_india-place-3fB-269097.jpg 4.1831
Série:

Dublin Street 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Fall from India Place, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (136)

Kniha India Place

Marci_Vaj
28.10.2022

Celkově hodnotím kladně, a to spíše kvůli ostatním členům rodiny…Marco v pohodě, ale Hannah mě teda štvala na konci hodně…
Tento díl byl za mě zatím nejslabší.

princesse
19.09.2022

Asi nejslabší zatím. Hanna mi přišla jako někdo jiný ... z předchozích dílů jsme se o ní vlastně nic nedozvěděli a tak jsem byla překvapená kdo vlastně je. Nicméně mi moc sympatická nebyla. Zatvrzelá a nepřístupná, i když chápu její blok vzhledem k okolnostem, které zažila, ale ... Stejně tak chování Marca? Rovněž chápu, že jeho nulové sebevědomí mu moc nepomohlo, ale chování obou hlavních hrdinů bylo pro mě chvílemi nepochopitelné. Možná je to věkem, protože už dávno nejsem stejná věková kategorie jako obě postavy.


Artep071
30.08.2022

Mě zaujalo téma tohoto příběhu a docela zajímavě si s ním autorka pohrála. Hanně nadělila do vínku pěknou ránu...fuj .... pro týnejdžerku nebo jakoukoliv ženu by to byla docela psycho rána dle mého holčičího vnímání :/ .... a jsem v úžasu, že tomu týpkovi dala tolik kladu a šťastný konec ..dle mého si to Marco nezasloužil a i přes Hannino tápání a snahu o odměřenost se mu otevřela poměrně rychle . I přes to, že jsem si jednoho z hrdinů neoblíbila, příběh se četl opravdu jedním dechem a docela ve mě vzbudil zvláštní pocity .. takže děkuji autorce a jsem ráda, že jsem si mohla prožít tuto vyostřenou cestu Hannah :)

Silvisek
24.08.2022

Super dalsi dil ze serie. Moc se mi to libilo. Obcas me stvala jak furt odmitala. Ale nastesti to dopadlo dobre

Kalokaghatia
11.08.2022

Za mě rozhodně nejslabší díl z této série. Ukňouraná Hannah, která neví co chce, mě absolutně nebavila a Marca jsem si nedokázala oblíbit. Jediné plus bylo setkání s ostatními hrdiny z minulých dílů.

Ewe291
17.06.2022

Bolo to medzi oficialne davam 4,5*
Hannah bola v predchadzajucich dieloch opisana uplne inak, tu mi prisla ako hlupa husicka, ktora nevie co chce. Ako jasne mala na to dovod ale aj tak to co robila, no plasla by som jej a Marco toho som si nevedela ale vazne ze nevedela predstavit ako skutocneho chlapa co sa mi este nestalo. Knihu zachranovalo to ze sa tam objavili aj postavy z predchadzajucich a buducich casti.

ardeas
09.05.2022

Jednoznačne najslabšia kniha zo série. Akoby si autorka nevedela dať rady s vlastnou postavou. V predošlých knihách bola Hanah veľmi zaujímavá vedľajšia postava, s trefnymi poznamkami a tu čítam o uplne niekom inom. Slovo sklamaná nie je dostatočne. Ak by som citala knihu nezávisle, asi by to nebolo tak zlé, ale žiaľ..
Co sa tyka Marca, celou knihou mi prisiel ako nevyrovnana osoba, a nie pre minulosť, ale preto ze ani akoby autorka nevedela čo s nim. Vzlety a pady. Raz som rozumný, raz namyslený a sebavedomy, inokedy pohybujúci..
Celkovo... ani neviem co k tomu dodať. Proste ma tento príbeh nebavil. Nech je ta zapletka akokoľvek vážna, príde mi to cele smiešne.

petulkapeta
09.04.2022

,,Neměl by muž, kterého milujete, být v tom nejhorším, co se vám kdy stalo, vedle vás?"

Škoda tech dvou o ten čas ktery spolu přišli,ale o to bylo lepší když Hannah pochopila,že laska k Markovi je silnejsi mez minulost..

1 ...