London Road

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196865/big_dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4.31171
Série:

Dublin Street 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Down London Road, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (180)

Kniha London Road

Miska9884
24. května

Kniha stejně dobrá jako ostatní v sérii,ale trochu mi nesedělo to téma,nechat se vydržovat l,i když k tomu měla pochopitelný důvod.

Marci_Vaj
24.10.2022

Nebylo to vůbec špatné, ale stejně jako u prvního dílu tak i zde mi něco chybělo...možná je to tím, že už dlouho čtu jen tento typ knih, jdu na třetí a uvidím, jestli si nedám pauzu a nepřejdu na chvilku na nějakou historickou četbu, ať je změna :)
Jinak Cam byl samozřejmě k zulíbání :)


Silvisek
17.08.2022

Kniha se mi libila. Bylo to napinave a se stastnym koncem

Nermal
26.06.2022

Druhý díl série je podle mě nejlepší. Je tam méně sexu (i tak ho zbývá dost) a více příběhu a přemítání. Všechno se to krásně kloubí s láskou k partnerovi i dítěti a dobře se to čte.

Ewe291
15.06.2022

Lepsie ako prvy diel, aj ked to co robila Jo robila pre brata nepacilo sa mi to. Cam bol uprimny a dokazal si priznat chybu, ale co sa tykalo byvalej bol idiot, knihu som precitala raz dva a pacilo sa mi ze sa tam spominaju aj ostatny a pribudli nove postavi ale clovek si to ani neuvedomil a nestratil prehlad

ardeas
05.05.2022

Hmm... niečo mi tam chýbalo. K sérii som sa vratila po par rokoch, zacala ju čítať rad radom, predtym som mala precitane len 1,3 a 5. A tie mam fakt rada. Ale v tejto chronologickej linke, proste az príliš sa to podoba prvej knihe a chyba tam niečo v style "wow".
Ako presladena jednohubka s vnútornými spormi je to super.

Jessybelle
23.04.2022

Vypadá to na skvěle našlápnutou sérii... Romantická oddechovka s erotickým nábojem, kde více méně víte, jak to dopadne.
Příběh Jo je zajímavý, vše není takové, jak se zdá na první pohled.

petulkapeta
05.04.2022

Domnívám se, že když někoho opravdu poznáme, působí to problémy. Dozvíme se všechny jejich spouště cí mechanismy a emocionální tlačítka a v dobách krize je bohužel stiskneme.

Přiběh Jo a Cama, byl složitý a zamotany už od začatku. To co k sobě cítili, tu vašeň a lásku, ta byla to co je k sobě hodně tahlo.

1 ...