London Road

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196865/dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4.3945

Dublin Street 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

Down London Road, 2013

Kniha London Road

johana3160

Kniha byla trochu zdlouhava, v polovine uz jsem si rikala kdy bude konec a premyslela jestli mam docitat, preskocit stranky nebo se na to vyprdnout. Konec to trochu zachranil. Kniha proste nikam nespecha, ale je to celkem prijemne lenive letni cteni.

janina66

Úžasný a silný příběh Johanny, která se musí starat o mladšího brášku Cola a matku. Pro mě lidsky lepší díl než první. Moc se mi kniha líbila.

knihomolka78

Další moc pěkný příběh od této autorky, založený nejen na sexu, ale také na vztazích a skutečných problémech. V prvním díle byla Johanna veselá kamarádka, ale jasná zlatokopka, ale nikdo by neřekl, jaké hrůzy řeší. Je to neuvěřitelně silná dívka, která si své štěstí s nádherným sexy mužem zaslouží.
V knize bylo opět vše od romantiky, sexu, přes komplikované vztahy až po šťastný konec. Velmi pěkně napsáno.

petraj30

Tak tohle jsem opravdu nečekala. Velmi krásný a silný příběh. Jsem naprosto uchvácená. Nemělo to chybu. První díl mě překvapil, ale tohle.... nemám dostatek hvězdiček. Celá série má něco do sebe, ale netušila jsem, jak moc.
Po přečtení této knihy jsem si silně uvědomovala, co vlastně v životě mám a totéž platí i o mé minulosti. Ne všichni se narodí do zlaté kolébky nebo milujícím rodičům. A tohle se odehrává v tomto příběhu hlavním hrdinům.
V prvním díle jsem Johannu vnímala jako velice sympatickou, zato zlatokopku. Tady se ukázalo, jak to doopravdy je a s čím se musí potýkat a moc ji za to obdivuji.
Cam to taky neměl jednoduché, ale věřím, že oba čeká nový začátek plný štěstí.
Ne, že by příběhu něco chybělo, jen bych se více rozepsala o Camovi nebo bych to ráda četla i z jeho pohledu, ale to je jen moje připomínka.
Strašně se těším na další díl a tento mohu vřele doporučit

FairyD.

Pre mňa rozhodne jeden z najlepších dielov tejto sérii. Poukazuje že netreba súdiť ľudí na prvý pohľad a dať im šancu, pretože nikdy človek nevie aký životný príbeh sa skrýva za ich výzorom, správaním a tak podobne. Kniha sa čítala sama, hlavné postavy úžasné, nechýbali vtipné dialógy, napäté situácie a samozrejmé veľa lásky.

NikolaSkop

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Alieen

Skvělé, čtivé. Doporučuji.

Aja39

Já si zamilovala tuhle autorku a tento příběh super a miluji celý klan.

Není přání jako přání
Není přání jako přání