Jamaica Lane

Jamaica Lane

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210499/dublin-street-jamaica-lane-uVz-210499.jpg 4.4623

Dublin Street (3.)

Before Jamaica Lane (2014)

Vydáno:, Ikar (SK)

Eleanor-ka

Za mě zatím nejlepší díl v této sérii. Hezký originální příběh, sympatická hlavní dvojice, peprné erotické scénky a tentokrát i krása romantiky! Četlo se to samo, krásná oddechovka.

shay

Stejně úžasný díl jako první. Liv mi byla od začátku sympatická a Nate snad nepotřebuje ani komentář. Určitě se k sérii někdy vrátím.

4laras

Nejlepší díl série.
Natea jsem měla ráda už řpedešlé knize a když jsem zjistila, že další díl je i o něm, na knihu jsem se doslova vrhla.
Olivia a Nate byli od začátku úžasní. Jejich hry a i způsob vystupování byl svělý.

misak94

Aaa, naprosto úžasný díl. Myslím, že jsem se do Nate zamilovala taky. Je úžasný, skromný, oddaný a úžasný přítel. To jak pomohl Liv bylo krásné. Skvělé napsaná kniha, která nedovolí příběh odkládat a člověk má pocit, že ho musí zhltnout najednou.

LenRan

Krásně se to četlo. Liv byla moc sympatická, hodně mi to připomínalo Božského hráče, ale ten byl víc vtipný. Toto bylo vážnější, jemnější, hravější, moc pěkné.

alzbeta4340

Opakuji si tuto sérii od začátku. Je to pro mě i na podruhé milé a odpočinkové čtení. K pěknému čtenářskému zážitku podle mě také hodně přispívá, že čtu knihy v sérii rychle za sebou bez časové prodlevy. Prostě jsem se ve všech těch vztazích a přátelstvích daleko lépe orientovala než při prvním čtení. Hezké to bylo.

LadyHip

Bylo tak neskutečně osvěžující číst o někom, kdo nemá míry modelky. Už jsem začínala být alergická na větu "sjel rukama na mé ploché bříško..." A ejhle, konečně ženská, která má pochybnosti, jestli je dost hezká a přitažlivá. V kombinaci se skvělými hláškami, oblíbenými postavami, které stále pokračují ve svých příbezích a čtivého a lehkého způsobu psaní prostě povedený kousek. Zase :) Ta lehkost a přirozenost je magicky přitažlivá. A (nebudu spoilerovat) úchvatný epilog, který mě dostal do kolen.

Maruš.D

Jako u všech knih od Samanthy, ani zde nebylo výjimkou, že jsem se neskutečně bavila. Příběh jsem hltala rychlostí světla. Každý příběh je něčím výjimečný a Liv a Nate jsou prostě dokonalý. Kniha nám dává naději, že i z přátelství se může zrodit láska, která ‘hory přenáší’ a my můžeme jen tiše číst, zoufat si a věřit, že i na nás ostatní se usměje štěstí a najdeme si svou drahou druhou polovičku.
PS: Naprosto miluju hru “CO BYS RADŠI”

Lucai

Ufff...tak za mňa zatiaľ najlepší diel série...a myslím si, že ho už nič neprekoná...Kniha sa veľmi dobre čítala, nedalo sa od nej odtrhnúť. Príbeh Liv a Nata je proste úžasný...od začiatku ich to k sebe veľmi priťahovalo, ale kvôli svojim démonom sa stali "len" najlepšími kamarátmi...Nate....proste na zožratie, bavili ma ich večery pri sledovaní filmov, páčil sa mi najviac zo všetkých mužov partie, dokonca prekonal aj Bradena...Úžasne zabojoval na konci, Liv mi prišla ku koncu zbytočne moc tvrdohlavá....ale hlavne, že všetko dobre dopadlo, že???
Milujem ten sarkastický humor, ktorý autorka používa...miestami som sa duslila smiechom....

TerezaMondeková

NÁDHERA!
Kniha je stejně skvělá jako první díl. Nejlepší kamarádi. Občas se tam ta láska prostě objeví a tady to nebyla vijímka. Úžasná knížka. To že jí na začátku odmítnul, ale potom o ni bojoval se mi hodně líbilo. A to že si kvůli ní nechal udělat tetování to je BOŽÍÍÍ!! V příběhu nic nechybělo. Byla plná zvratů a překvapení. I když víme jak to dopadne. Obdivuju lidi, co mají takovou představivost a fanztazii. Knihu jsem přečetla hodně rychle, protože jsem se od toho nemohla odtrhnout. Nejvíc mě stejně bavil konec, jak o ni usiloval. A nevzdal to. Musela jsem si to číst pořád dokola. Kniha je fantastická.
Obálka se mi hodně líbí. Stejně, tak i název knihy.
Hlavní hedinku jsem si hned oblíbila. Líbila se mi. Stydlivá a nesmělá holka. Konečně něco nového.
Hlavní hrdina to samé. Líbilo se mi, že to nevzdal a bojoval o ni.
Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

LivN

Myslím, že je to nejlepší knížka z celé série teda zatím, ještě jsem nečetla poslední díl. Liv jsem si hned oblíbila a Neta prostě žeru! Líbilo se mi jak to mezi nimi jiskřilo a že k něčemu došlo až na 150 straně. Proto mě ta knížka tolik bavila. Když na to skoči hned na začátku tak to už není ono. Určitě si ji přečtu za čas znovu!

Evka3814

Krásné čtení,hned mě to vtáhlo5*

Monbon

Pekny pribeh, cela seria je velmi chytlava a lahko sa cita; ak si odmyslime resp.prijmeme aki su vsetci krasni a zivotnu lasku si beru po 2-3 mesiacoch od zoznamenia a samozrejme, "zili stastne dokial nepomreli", tak nebudete sklamani

soltera
28.11.2017

Ďalší dobrý príbeh zo série. Mne hrozne kazilo pôžitok z čítania oslovenie "kočka" ktoré sa sem nehodilo. Bolo by vhodnejšie "kotě".

Amitiel76
25.10.2017

Tak po přečtení třetí části série musím říct, že je to díl od dílu lepší :-)
Další krásný příběh, který mě ihned vtáhl do děje, a vypustil až na poslední stránce. Vztah Liv a Nata je tak slaďoučký :-) Hrají si na kamarády, a přitom se brání přiznat, že se od samého počátku milují. Dusí je vzájemná žárlivost, a současně se bojí ke svým citům přiznat. Sice to tak bývá většinou v každé romanci, ale proč ne. Tohle nikdy neomrzí, a pořád se to krásně čte....
Už se těším, co na mě čeká ve čtvrtém díle :-)

nani_nka
19.10.2017

Pre mňa najlepšia časť série a to som si myslela, že Joss a Bradena nič neprekoná. Avšak Olivia a Nate alias "friends with benefits" ma naprosto očarili.

HankaSkorepova
17.10.2017

Kniha se mi líbila. Je velmi čtivá a má pěkný příběh. Nicméně mám pocit, jako bych četla další knihu od autorek série Božského bastarda - Christina Lauren. Autorky mají velmi podobný styl psaní. Už se těším na další knihu, snad nezklame. Určitě doporučuji.

jani.ruzicko
11.10.2017

chudák Ben =( =D Příběh velmi čtivý a příjemně plynul... Liv a Nate si sebe určitě zasloužili =) Cole byl opět bezvadný =) a nakonec baby na cestě.. super =)

Evka3814
26.08.2017

Se per čtení,zatím nejlepší díl

locin
07.08.2017

Jednou za čas mi oddychovka tohoto typu prostě sedne... :o)

Annkag
05.08.2017

Staré dopbreé heslo "Kamarád taky rád!" úžasne ožil v tomto knižnom spracovaní....bavilo ma to,miestami som sa hihnala a bavila na plný kolo.
Postupne som cítila z knihy drobné mravenčenie které prebúdzalo rozpaky hlavnej hrdinky.
A nakoniec sa kamarád a kamarádka do seba zamilovali

ooo....aké nečakané,že? :)

elisa194
27.07.2017

Tento díl mě bavil víc jak předešlý,ale na jedničku nemá. Každopádně kniha se dobře čte i ten děj byl fajn, takže za mě 4 hvězdičky.

sonča94
12.07.2017

Ani tuto knihu nebudu hodnotit jinak než dobře. Třetí kniha ze série a super, jsem zvědava na ty další dvě poslední :)

Lucibuska
09.07.2017

Čtivá kniha, která mě velmi bavila. Rozhodne doporucuji přečíst, pokud jste milovníky takového žánru.

Mišule_11
25.06.2017

Už od začátku mě tato série chytla! Nejen předchozí díly, ale i tento je dobrý, čtivý a líbil se mi! :) Super také je jak jsou postavy propojené a dobře se znají! :) Olivie mi padla do oka hned už od začátku a také se mi líbila její práce! :D Ani jednomu jsem nezáviděla svoji minulost, ale oba si zasloužili štěstí a být spolu! :)

koki.veru
13.06.2017

Opet super dalsi dil teto serie. Velice zajimave postavy a zajimavy dej a zapletky ze zivota.

ankaras
12.06.2017

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

sabulik69
26.05.2017

Moc se mi líbí, že spisovatelka dělá hlavní hrdinky (dívky) jako je v tomhle případě Olivie, ne uplně krásné a hubené, ale poukazuje na široké boky, bříško a stehna a i přes to je krásná a přitažlivá. Dodává tím seběvědomí ostatním slečnám.. Příběh úžasný a jako vždy láska tam zvítězí :) Nate je vtipný a naprosto svůj a bavilo mě číst jak Olivii učí :-D

moudivlacek
21.05.2017

Hezký příběh, i když předešlé mě víc chytily za srdce. Je přece jasné, že když dva kamarádi se oddají sexu, i když nezávaznému, nakonec to musí znamenat velkou změnu. Trošku jsem nechápala naivitu Olivie, i Natea. To, že miloval svou dívku a nikdy na ni nezapomněl, značilo, že v mých očích stoupal, ale že nikdy nechtěl kvůli tomu dát šanci jiné, aby mu dokázala svou lásku, to mě mrzelo.
Ale nakonec oba pochopili, co se musí stát, aby oba byli šťastní. A ten konec už nemá chybu, ten si to dokonce u mne vyžehlil.

Adelin239
07.05.2017

Tahle kniha mě prostě chytla za srdce! Stala se z ní jedna z mých nejoblíbenějších knih, a i když je to jen další podobný scénář, který se opakuje pořád dokola, mám ho pořád ráda.
Kniha je skvěle napsaná, a i když jsem nečetla ostatní předešlé díly, i tak jsem se snadno seznámila s ostatními postavami, které mi byly sympatické.
Knihu jen doporučuji! :)