Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/bmid_jamaica-lane-sc6-210499.jpg 4 1116 180

Dublin Street série

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane , 2014

MAU256
MAU256
04.03.2024 5 z 5

Další krásně čtivý díl této série. Nate si v sobě nesl svoje démony minulosti a měl je v srdci jako štít. Byl to skvělý kamarád, takže Olivii na její žádost nemohl říci ne, vlastně ani nechtěl. Jenže Liv se mu dostala pod kůži a on dostal strach. Už se těším na příběhy dalších človíčků této partičky. Jako odpočinkové čtení, určitě doporučuji celou sérii.

Pája699
Pája699
29.12.2023 5 z 5

Tak tohle bylo pohlazení po duši :-) Troufám si říct, že je to asi zatím nejlepší díl, celé téhle úžasné série.

Moc se mi líbí, že ve všech dílech zůstávají v pozadí všichni kamarádi.

Nate a Liv......oba byli takový zlatíčka. Bylo to příjemné oddechové čtení s erotickým nábojem.

Těším se na další díl....

Terezzie
Terezzie
13.12.2023 4 z 5

Skvělá oddechovka pro dlouhé večery s knihou , bavilo mě to , dej hezky plynul , postavy jako vždy skvěle seděli a nemám co vytknout ,
Opět doporučuji .

Ira13
Ira13
16.06.2023 4 z 5

Pěkná oddechovka. Čtu postupně celou sérii, ale prokládám jinými knihami, abych nebyla přeslazená. Líbí se mi, že jde o partu kamarádů, v popředí vždy s nějakou dvojicí a na pozadí s osudy ostatních.
V předchozím dílu se mi zdála Liv nauvnější. Sympatická mi byla svým povoláním knihovnice.

bezzink
bezzink
06.03.2023 3 z 5

Hmm. Ale jo, proc ne? Pekne to bylo. Jen v podstate bez pribehu. A ty jakoze lekce, to co bylo? Proc to takhle trapne kamuflovat, proste kamarad taky rad.
Na konci se Olivie predvedla jako pekna kacena. Skoda ze tu neni smajlik s ocima v sloup.

Marci_Vaj
Marci_Vaj
25.10.2022 4 z 5

Třetí díl se mi zatím líbil nejvíc. Zde nemám ten pocit jako u předchozích dvou dílů, že něco tomu chybí :)
I když Liv byla na mě až moc naivní, že se v 26 letech chce nechat "učit" a myslet si, že to je v pořádku. Až moc rychle se ze "skoro panny" stala tak sebevědomá žena...

Ale jinak to školení bylo fajn, Nate byl super :) ( jako většina mužů v těchto typech knih :-D )

princesse
princesse
16.09.2022 4 z 5

Hezká, příjemná a nenáročná oddechovka. Dobře se čte a odpočinek zaručen. Pokud víte co čekat, nebudete zklamaní. Ze série nijak nevybočuje. Určitě dočtu i ostatní, ať se dozvím něco i o zbytku "ansámblu".

Silvisek
Silvisek
20.08.2022 5 z 5

Super pokracovani knihy. Libilo se mi to vice nez druhy dil. Konec me trochu stval jak byla hrdinka blba! Ale jsem rada ze to pochopila. Tesim se na dalsi knihu

Surikatka2308
Surikatka2308
14.08.2022 4 z 5

Příjemná romantika. Vlastně celá série je poměrně příjemnou četbou, která úplně nezatíží hlavu. Tento díl je takový vlažný a ukazuje, že kamarád taky rád. Upřímně se mi tento díl líbil o něco víc než druhý díl.

Jessybelle
Jessybelle
18.07.2022 5 z 5

Přesně tohle jsem potřebovala. Nenáročné romantické čtení s erotickým nábojem. Dostalo se mi ho vrchovatě.

Ewe291
Ewe291
16.06.2022 5 z 5

Toto si zasluzilo 5* bolo to zlate, kamarat pomoze kamaratke lebo ..... Postupne si zacne uvedomovat, ze ju ma rad, vlastne viac ako rad, plus minulost zlomene srdce a je s toho chutna romantika, s ktorej niekedy az bolia zuby ale o tom to v knihach je . ..... Za mna spokojnost

petulkapeta
petulkapeta
07.04.2022 5 z 5

„Vždycky věřit v sebe. Naučils mé, že jsem lepší, než jak se vidím v zrcadle. Takže když se mi tu dneska sna žíš nakecat něco jinýho, kašlu ti na to." Usmála jsem se vážně a olízla si slané slzy ze rtů. ,,Zasloužím si lásku. Všechno, nebo nic."

Liv nasla ve skotsku novou rodinu a pratele,co vic si přát,snad jen lasku a to ji splnil Nate jen mu trvalo nez mu to doslo. Moc se mi libil,jak ji zvyhl sebevedomi

vcielka
vcielka
21.02.2022 3 z 5

Kniha mala svoje vzostupy, ale i pady.Bola o nieco lepsia ako dvojka a nieco horsia ako jednotka. Take 3+, Neviem preco, nedokazala som si Natea predstavit ako sexi herca, nech som sa snazila ako som sa snazila. Stale to bol pre mna clovek s nizsou postavou a menej vypracovany, nez sa snazila autorka akokolvek ho prezentovat. Ak by som si mohla vybrat herca na prirovnanie, mozno Orlando Bloom skrizeny s Antonio Banderasom. Ani jeden nie moj typ, ale povahovo zlaty. Takze som sa akosi nevedela celkom preniest cez predstavu, ze citam sexualny zivot nejakeho kamarata a nie vysnivaneho hrdinu. Chybalo mi tam i trochu viac dramatu. Mam pocit, ze autorka i ked nejake drama zacne, velmi rychlo ho vyriesi, miesto toho, aby ho trochu ponatahovala, pozauzlovala a potrapila tak hrdinou i nas. Snazi sa, ale zatial jej to nejde. Co jej ide, su sladucke recicky a rozplyvanie sa nad fantastickymi vecami, ktore su v podstate nudne na citanie a clovek by ich najradsej preskocil a skocil rovno do tej dramy.

Blanka29
Blanka29
07.02.2022 3 z 5

Prvni dva dily byly oproti tomuto dilu mnohem lepsi. Ze zacatku me kniha bavila stejne jako predchozi dily, ale co se "domluvili" na lekcich, slo to do kopru. Nemam rada tento styl, kdy ona je takova neslana nemastna a on se "nabidne" ze ji pomuze, hlavne kdyz k nemu citi. Kdyby tam nebyly i dalsi postavy tak to ani nedoctu :(

Fidibus
Fidibus
17.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Liv a Nate jsou dobří přátelé. Oba ztratili milovanou bytost. On střídá jednu ženu za druhou, ona se zamilovala do Benjamina a neví, co s tím. Dohodnou se na zvláštním druhu pomoci, která však přeroste v něco víc... "On má klíč?" Oni musí překonat stín ztracené lásky a začít znovu. Opět důležitá rodina, hezká postava šéfa Anguse. "Co to bylo?" "Včela?"
"Byla to krásná svatba, Joss!... Ale já jsem si nezašukala."
"Takovou láskou, kterou miloval Alanu..."

Ralemo
Ralemo
09.01.2022 5 z 5

Jedním slovem pecka, příběh Liv a Nate byl super. Bylo to hezké vidět jak postupně přechází z přátelství do lásky. A nakonec i Nate pochopil, které je pro něj ta pravá. Všechny knihy z této série jsou boží.

tinka1974
tinka1974
21.10.2021 3 z 5

Tentokrát jsem byla trochu zklamaná. Předchozí díl byl lepší. Tohle bylo trochu přitažené za vlasy. Ale konec to vylepšil. Chvilkama mi to přišlo jako pubertálně uměle tvořené překážky. Když se člověk hledá, holt to není jednoduché. Není. Jako oddechovka fajn.

Ketfl
Ketfl
22.09.2021 5 z 5

Příběh Liv a Natea je další z mých velmi oblíbených! Moc se mi líbil přerod jejich vztahu z přátelského na partnerský, i když si samozřejmě prošli taky svým. Jsem taky nadšená, že spolu s příběhem ústřední dvojice, zároveň pokračují i příběhy dalších dvojic - ať už z předešlých dílů, nebo naopak z dílů budoucích. Za mě opravdu úžasná série, skvěle napsaná. Líbí, líbí, moc :-)

Janulkaxxx
Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Mam rada celou serii, ale tuhle knihu jsem si oblibila vic, asi k vuli Natovi, mam rada tyhle pohodare.

illca2
illca2
15.04.2021 3 z 5

Místy mi to prošlo úplně trapné, že jsem se smála a říkala si, jací jsou hlupáci, když do něčeho takovyho jdou. Ale jooo, dočetla jsem to. Je to jen k odreagování. Co se týká samozřejmě erotických scének, tak ty má spisovatelka v malíčku.