Jamaica Lane

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/big_dublin-street-jamaica-lane-uVz-210499.jpg 4.4985

Dublin Street 3.

Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane, 2014

Kniha Jamaica Lane

tinka1974

Tentokrát jsem byla trochu zklamaná. Předchozí díl byl lepší. Tohle bylo trochu přitažené za vlasy. Ale konec to vylepšil. Chvilkama mi to přišlo jako pubertálně uměle tvořené překážky. Když se člověk hledá, holt to není jednoduché. Není. Jako oddechovka fajn.

Ketfl

Příběh Liv a Natea je další z mých velmi oblíbených! Moc se mi líbil přerod jejich vztahu z přátelského na partnerský, i když si samozřejmě prošli taky svým. Jsem taky nadšená, že spolu s příběhem ústřední dvojice, zároveň pokračují i příběhy dalších dvojic - ať už z předešlých dílů, nebo naopak z dílů budoucích. Za mě opravdu úžasná série, skvěle napsaná. Líbí, líbí, moc :-)

Janulkaxxx

Mam rada celou serii, ale tuhle knihu jsem si oblibila vic, asi k vuli Natovi, mam rada tyhle pohodare.

illca2

Místy mi to prošlo úplně trapné, že jsem se smála a říkala si, jací jsou hlupáci, když do něčeho takovyho jdou. Ale jooo, dočetla jsem to. Je to jen k odreagování. Co se týká samozřejmě erotických scének, tak ty má spisovatelka v malíčku.

zinon

Čtivé, ale strašně předvídatelné. Hlavní hrdinka mi moc nesedla a ten konec se mi moc nelíbil. Fajn nenáročné sexy odpočinkové čtení.

Vendulik

První díl je stále nejlepší. Kniha mě bavila více, než druhý díl. Příběh je velice dobře čtivě napsaný. A čtěte se hodně dobře. Kniha neurazí.

martina1797

Tahle série je prostě výborná. Další skvělá knížka u které jsem opravdu bavila. Nedokážu říct, který díl se mi líbil víc, každý má něco do sebe. Každopádně už se těším na pokračování.

BrokenDreamer

Jamaica Lane je pro mě společně s Down London Road, Scotland Street a Night in Gale Way jedna z nejlepších knih série Dublin Street a dá se říct, že všech knih. Právě v této knize vychází Samantha Young z jejího 'normálu' dvou cizinců. Možná právě proto ji mám tak ráda.