Jamaica Lane

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/dublin-street-jamaica-lane-uVz-210499.jpg 4.4862

Dublin Street 3.

Vydáno, Ikar (SK)

Before Jamaica Lane, 2014

Kniha Jamaica Lane

petraj30

Moc pěkné pokračování.
Bohužel, život není peříčko. Prozatím každý díl vyprávěl o velkém trápení hlavních hrdinů a tom, jak překonávali překážky. Tento příběh nebyl výjimkou.
Nate byl velký sympaťák, jen mu strašně dlouho trvalo, než všechno pochopil. A Liv - ta byla snad ještě tvrdohlavější, prostě si nenechala nic vymluvit a tvrdě si stála za svým. Ale jinak bych řekla, že byla z těch hrdinek doposud nejlepší. Možná to jejich usmiřování bylo trochu moc natahované, ale nakonec jsem se přece jen dočkala.
Tento díl mi přišel jen o malinko slabší než předchozí, ale nedovolila bych si nižší hodnocení. Moc se těším na pokračování. Doporučuji!

knihomolka78

Další povedená kniha od téhle autorky, která nepíše jen bezduchou červenou knihovnu, ale romantické příběhy kořeněné sexem a opravdovými problémy. I když Oliviina představa naučit se umět.... to bylo trochu přitažené za vlasy. Nevím, jestli by tohle někdo kamarádovi navrhl...? Nicméně jinak velmi pěkný příběh, i když první dva díly se mi líbily víc.
Líbí se mi také, že autorka nevykreslila hlavní hrdinku jako úplnou manekýnu z přehlídkového mola, ale její krása je přirozená a krásnému klukovi, jako je Nate se líbí i přes širší boky, bříško a stehna. Myslím, že nízkého sebevědomí na základě fotoshopů máme všichni dost. Sympatické je také, že se zde nenásilně objevují i postavy z předchozích dílů a jejich příběhy tak lehce pokračují.

lightka

U této knihy mi nesedl překlad. Prostě neberu: "Mom, dad" se dá určitě přeložit jinak než "Maminka, tatínek". Takovéto výrazy nečekám u literatury pro dospělé, ale u dětských knih! Po pár kapitolách jsem raději přešla na originál v angličtině.
Příběh sám o sobě hezky utíkal, dával smysl, eroticky nabitých scén bylo dost, ale přesto mě něco nutí sebrat jednu hvězdičku - zkrátka jsem to tolik "nežrala".

NikolaSkop

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Alieen

Další skvělý díl, opět doporučuji.

Myška43

Další super díl, přečtěte si celou sérii postupně, postavy se v příbězích prolínají. Nenudila jsem se u žádného dílu.Doporučuji!!!!

Aja39

Další skvěle napsaná kniha moc mi líbil příběh a jeho vývoj. Doporučuji přečíst celou sérii.

Pralinka1910

Sladká jednoduchá oddychovka. Pokud potřebujete něco, co zaručeně dobre skončí - ideální. Jednu hvězdičku ubiram, protože jsem se od začátku do konce nezorientovala v kamaradech a kamaradkach hlavních hrdinu. Což ovšem hlavní příběh nijak nerušilo.

Lituji, čekají mě
Lituji, čekají mě