Jamaica Lane

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210499/dublin-street-jamaica-lane-uVz-210499.jpg 4.4591

Dublin Street (3.)

Before Jamaica Lane (2014)

Vydáno:, Ikar (SK)

LivN

Myslím, že je to nejlepší knížka z celé série teda zatím, ještě jsem nečetla poslední díl. Liv jsem si hned oblíbila a Neta prostě žeru! Líbilo se mi jak to mezi nimi jiskřilo a že k něčemu došlo až na 150 straně. Proto mě ta knížka tolik bavila. Když na to skoči hned na začátku tak to už není ono. Určitě si ji přečtu za čas znovu!

Evka3814

Krásné čtení,hned mě to vtáhlo5*

Monbon

Pekny pribeh, cela seria je velmi chytlava a lahko sa cita; ak si odmyslime resp.prijmeme aki su vsetci krasni a zivotnu lasku si beru po 2-3 mesiacoch od zoznamenia a samozrejme, "zili stastne dokial nepomreli", tak nebudete sklamani

soltera
28.11.2017

Ďalší dobrý príbeh zo série. Mne hrozne kazilo pôžitok z čítania oslovenie "kočka" ktoré sa sem nehodilo. Bolo by vhodnejšie "kotě".

TerezaMondeková
16.11.2017

Kniha je stejně skvělá jako první díl.Nejlepší kamarádi. Občas se tam ta láska prostě objeví a tady to nebyla vijímka. Úžasná knížka. To že jí na začátku odmítnul, ale potom o ni bojoval se mi hodně líbilo. A to že si kvůli ní nechal udělat tetování to je BOŽÍÍÍ!! V příběhu nic nechybělo. Obálka se mi hodně líbí. Stejně, tak i název knihy. Obdivuju lidi, co mají takovou představivost a fanztazii.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Hlavně pro její charakter.
Hlavní hrdina to smé. Toho si nezamilovat nejde.
Knihu jsem přečetla hodně rychle, protože jsem se od toho nemohla odtrhnout. Nejvíc mě stejně bavil konec, jak o ni usiloval. A nevzdal to. Musela jsem si to číst pořád dokola. Kniha je fantastická. Určitě si ji někdy znova přečtu. Teť se rovnou pustím do dalšího dílu. Doporučuji.

Amitiel76
25.10.2017

Tak po přečtení třetí části série musím říct, že je to díl od dílu lepší :-)
Další krásný příběh, který mě ihned vtáhl do děje, a vypustil až na poslední stránce. Vztah Liv a Nata je tak slaďoučký :-) Hrají si na kamarády, a přitom se brání přiznat, že se od samého počátku milují. Dusí je vzájemná žárlivost, a současně se bojí ke svým citům přiznat. Sice to tak bývá většinou v každé romanci, ale proč ne. Tohle nikdy neomrzí, a pořád se to krásně čte....
Už se těším, co na mě čeká ve čtvrtém díle :-)

nani_nka
19.10.2017

Pre mňa najlepšia časť série a to som si myslela, že Joss a Bradena nič neprekoná. Avšak Olivia a Nate alias "friends with benefits" ma naprosto očarili.

HankaSkorepova
17.10.2017

Kniha se mi líbila. Je velmi čtivá a má pěkný příběh. Nicméně mám pocit, jako bych četla další knihu od autorek série Božského bastarda - Christina Lauren. Autorky mají velmi podobný styl psaní. Už se těším na další knihu, snad nezklame. Určitě doporučuji.

jani.ruzicko
11.10.2017

chudák Ben =( =D Příběh velmi čtivý a příjemně plynul... Liv a Nate si sebe určitě zasloužili =) Cole byl opět bezvadný =) a nakonec baby na cestě.. super =)

Evka3814
26.08.2017

Se per čtení,zatím nejlepší díl

locin
07.08.2017

Jednou za čas mi oddychovka tohoto typu prostě sedne... :o)

Annkag
05.08.2017

Staré dopbreé heslo "Kamarád taky rád!" úžasne ožil v tomto knižnom spracovaní....bavilo ma to,miestami som sa hihnala a bavila na plný kolo.
Postupne som cítila z knihy drobné mravenčenie které prebúdzalo rozpaky hlavnej hrdinky.
A nakoniec sa kamarád a kamarádka do seba zamilovali

ooo....aké nečakané,že? :)

elisa194
27.07.2017

Tento díl mě bavil víc jak předešlý,ale na jedničku nemá. Každopádně kniha se dobře čte i ten děj byl fajn, takže za mě 4 hvězdičky.

sonča94
12.07.2017

Ani tuto knihu nebudu hodnotit jinak než dobře. Třetí kniha ze série a super, jsem zvědava na ty další dvě poslední :)

Lucibuska
09.07.2017

Čtivá kniha, která mě velmi bavila. Rozhodne doporucuji přečíst, pokud jste milovníky takového žánru.

Mišule_11
25.06.2017

Už od začátku mě tato série chytla! Nejen předchozí díly, ale i tento je dobrý, čtivý a líbil se mi! :) Super také je jak jsou postavy propojené a dobře se znají! :) Olivie mi padla do oka hned už od začátku a také se mi líbila její práce! :D Ani jednomu jsem nezáviděla svoji minulost, ale oba si zasloužili štěstí a být spolu! :)

koki.veru
13.06.2017

Opet super dalsi dil teto serie. Velice zajimave postavy a zajimavy dej a zapletky ze zivota.

ankaras
12.06.2017

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

sabulik69
26.05.2017

Moc se mi líbí, že spisovatelka dělá hlavní hrdinky (dívky) jako je v tomhle případě Olivie, ne uplně krásné a hubené, ale poukazuje na široké boky, bříško a stehna a i přes to je krásná a přitažlivá. Dodává tím seběvědomí ostatním slečnám.. Příběh úžasný a jako vždy láska tam zvítězí :) Nate je vtipný a naprosto svůj a bavilo mě číst jak Olivii učí :-D

moudivlacek
21.05.2017

Hezký příběh, i když předešlé mě víc chytily za srdce. Je přece jasné, že když dva kamarádi se oddají sexu, i když nezávaznému, nakonec to musí znamenat velkou změnu. Trošku jsem nechápala naivitu Olivie, i Natea. To, že miloval svou dívku a nikdy na ni nezapomněl, značilo, že v mých očích stoupal, ale že nikdy nechtěl kvůli tomu dát šanci jiné, aby mu dokázala svou lásku, to mě mrzelo.
Ale nakonec oba pochopili, co se musí stát, aby oba byli šťastní. A ten konec už nemá chybu, ten si to dokonce u mne vyžehlil.

Adelin239
07.05.2017

Tahle kniha mě prostě chytla za srdce! Stala se z ní jedna z mých nejoblíbenějších knih, a i když je to jen další podobný scénář, který se opakuje pořád dokola, mám ho pořád ráda.
Kniha je skvěle napsaná, a i když jsem nečetla ostatní předešlé díly, i tak jsem se snadno seznámila s ostatními postavami, které mi byly sympatické.
Knihu jen doporučuji! :)

ardeas
06.05.2017

Musím povedať, že napriek spoilerom, kniha bola dobrá. V rámci žánru aj hodne realistická ale čo viac, spôsob akým to autorka napísala je oveľa osviežujúcejší, nie je tam také to otrepané klišé frázy. Čo môžem vytknúť, že trocha to bolo natiahnuté a miestami som musela, hlavne na začiatku hodne preskakovať, aby som sa dostala k pasážam, kde sa niečo deje. A tiež, že by to určite vyznelo lepšie s rozprávačom ako v prvej osobe, ale inak odporúčam. Prečítané za pol dňa ;)

Siu83
12.04.2017

Hezké čtení

havrmoni
11.03.2017

V jednu chvíly jsem měla Olivie plný zuby,protože mi přišlo že se mic lituje a je trošku dětinsky umanutá. Tak ráda bych místo jejích myšlenek četla ty Natanovi. No mám smůlu,u téhle autorky se asi mužského pohledu na věc nedočkám. Přes tyto výhrady,jsem ale opět spokojená. Dobře se to čte a prolínání s ostatními díly se mi líbí,tak jako celá parta. Jsou jako jedna rodina,vždy připraveni si navzájem pomoci.

Ewik
11.02.2017

Moc se mi líbí pohodový a lehký styl, kterým autorka píše. Úžasná je reálnost celého příběhu, který vám doslova letí před očima. Z knihy čiší spousta lásky, porozumění, přátelství, ale také mnoho překážek, kterými si musí naše dvojice projít.
Liv a Nate jsou skutečné spřízněné duše. Nejen, že je pojí silné přátelství, společné zájmy, ale také něco mnohem hlubšího, co ne každý chápe.
Krása tohoto dílu spočívá v jeho jednoduchosti a vykouzlí na rtech zasněný úsměv.

Propojení celého "klanu" přátel je báječné.

cukrovka
30.01.2017

Opět velmi příjemné a oddechové čtení. I zde vystupuje sympatická hlavní dvojice a jsem ráda, že autorka dává prostor i dvojicím z předchozích dílů.

janelka2
14.01.2017

Kniha se mi líbila.Ale klidně bych se obešla bez půlky erotických popisů, už mi toho přišlo moc. Určitě si přečtu i další díly od autorky ale dám si mezi nimi pauzu. Protože jestli i v dalších dílech bude tolik erotiky.. Tak za mě se to nedá číst non stop.Pak už mi to přijde lehce nuda.

Turiel11
11.01.2017

Super knížka! Autorčin styl psaní mi přišel nepodobný ničemu, co jsem dosud z tohoto žánru četla. Olívie a Nate byli sympatický pár.

Terka18
26.12.2016

Krása. Příběh hezky rychle plynul a na jednu stranu chcete číst a vědět jak to dopadne, ale na druhou chcete, aby vám kniha zůstala co nejdéle v rukou. Smála jsem se a měla slzy v očích, prostě krása.

k.atuska
31.10.2016

je to jedna z těch knížek, u kterých se chcete vědět jak to skonči, ale přitom nechcete, aby to skončilo