Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/bmid_jamaica-lane-sc6-210499.jpg 4 1121 180

Dublin Street série

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane , 2014

Beni
18.03.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU NAPSAL AUTOR DO SVÝCH TŘICETI LET

Tak to bylo úžasné pohlazení na moji dušičku :-) Velmi oceňuji, že se v knize mnohem více objevují i postavy z předešlých knih. Těším se na příběh Hannah, to bude ještě zajímavé... A taky bych si přála knihu, ve které bude hlavní postava Cole - ten kluk je skvělej :-)
Tahle série se mi líbí moc a moc

sabinaK
17.03.2015 5 z 5

Zatím nejlepší z celé série, jsem zvědavá na India Place ;)

dikyna

super :-D

Petrulelll
17.03.2015 5 z 5

Další úžasný díl do série. Pro mě je sice pořád nejlepší první díl, na tom už se asi nic nezmění. Ale tenhle hned následuje a závěr měl ze všech tří asi nejlepší :-)

ivvi
16.03.2015 4 z 5

Super oddechovka, jako předchozí díly :-)

kneslova
16.03.2015 4 z 5

Jak zde již bylo napsáno, lehké, velmi čtivé oddechovky, přijde mi , že všechny velice podobné.... ale určitě plní svůj účel.... ó ti krásní a dokonalí muži po všech stránkách...

mysacka
16.03.2015 5 z 5

Autorku jsem si oblíbila hned po přečtení prvního dílu. Jeden díl je opravdu lepší než druhý. Musím říct, že Jamaica Lane se autorce povedla nejlépe. Příběh olivie a natea vám vezme dech, jako by byl přímo váš. Knihu jsem přečetla během pěti dní, jak jsem děj hltala. A ted po přečtení :-D musím říct, že mě ještě žádná kniha tak nefostala jako tato. Uplně mi bylo líto, že jsem u konce a zatím žádné jejich pokračování. S touto dvojicí a jejich příběhem se mi loučí velice těžce. Zřejmě se pustímdo knihy ještě jednou a bufu si ji vychutnávat zas o něco víc a pomaleji :-) dalšího dílu se už nemohu dočkat. Jen mám obavy, zda už nebude konec.

fidáš
14.03.2015

Právě jsem dočetla, a jo jo jo, ta se autorce opravdu povedla, Každý díl zatím lepší a lepší. Za mě všechny hvězdičky.

Lenka.Vílka
04.03.2015 5 z 5

Tak tenhle dil (zatim, uvidime, jak to bude dal) me bavil nejvic... :-)

Makyt
23.02.2015 5 z 5

Úžasná kniha s úžasnou hlavní hrdinkou, bylo krásný číst to ve slovenštině. Ze začátku jsem musela číst pomalu, ale pak jsem si zvykla a dokonce mi to znělo lépe než v češtině. Pohnuté osudy obou hrdinů na mě zapůsobily, stejně tak provázanost s předešlými díly. Prostě fajn čtení a už sháním poslední díl - India Place ;-) i když by nebylo špatné popsat ještě v dalším dílu dějovou linii Colea (jestli se to teda nemíchá v tom 4. dílu) ;-)

machrus
22.02.2015 4 z 5

Jamaica Lane se mi líbila víc než London Road,ale na Dublin Street to nemělo.Samantha píše velice čtivě doufám,že další díly budou opět odpočinkové a čtivé jako díly doposud.

Ruouss
06.02.2015 5 z 5

Opět musím souhlasit s výše uvedenými komentáři. Skvělá odpočinková kniha u které se nejen zasmějete. Pro mě zatím nejlepší ze série, no uvidíme jak bude autorka dále pokračovat :).

JajaAP
09.01.2015 5 z 5

Skvělá kniha tahle série je díl od dílu lepší. :-)

Karolína18
19.12.2014 5 z 5

Tato kniha prostě jenom potvrdila, jak je autorka geniální. Perfektní vylíčení postav a humor dokonale vyvážily tento často se vyskytující námět. Olivia nezůstala Nateovi rozhodně nic dlužná a to, že skončili po všech peripetiích spolu, je jen třešnička na dortu. Autorka prostě píše výborně. Moc se těším na příběh Hannah a Marca, protože už v tomto dílu to vypadalo velmi zajímavě.

Petra28
15.11.2014 4 z 5

Mám ty příběhy ráda .. skvělé na proložení žánrů, odpočinek. Knížka naprosto splnila účel. A pokud vyjde další, určitě přečtu.

natali.s
05.11.2014 5 z 5

Jedním slovem? WOW! Na knihu jsem se těšila a když jsem zjistila, že už vyšla ve slovenštině, neodolala jsem a musela si jí přečíst. Autorku mám ráda, všechny její díla miluju, ale podle mě se s každou další knihou zlepšuje. Už se nemůžu dočkat "Fall from India Place", český název bude pravděpodobně India Place. Nemůžu se dočkat příběhu Hannah a Marca :-). No doufám, že autorka má ještě hodně nápadů na další knihy, protože píše opravdu úžasně :-).

Catie_
24.10.2014 5 z 5

Samantha Young píše skvělé knihy. Jamaica Lane je jedna z nej v této sérii :). Doporučuju všemi deseti. Pobavíte se a přečtete si hezký příběh.

lucka2510
23.10.2014

skvela kniha vrelo odporúčam. Miestami ma riadne pobavila a miestami dojala. Cela tato séria je super teším sa na dalšie knihy od tejto autorky :D

SindyEM
01.10.2014 3 z 5

Celú sériu Dublin Street radím do nadpriemernej skupiny svojho žánru. Všetky tri knihy sú podľa mňa na tej istej úrovni. Zatiaľ, čo ma anotácia ku knihe London Road nenadchla, a tým ma kniha neskôr príjemne prekvapila, tu tomu bolo naopak. Anotácia k Jamaica Lane ma zaujala zo všetkých kníh série najviac, a pritom nebola kniha ani o chlp lepšia od predošlých, hoci zároveň ani horšia...vďaka vlastnému očakávaniu si však nemôžem pomôcť a pociťujem mierne sklamanie. Kvôli anotácii som jednoducho čakala, narozdiel od predošlých kníh, viac. Dúfajme, že si autorka u ďalších kníh udrží aspoň doterajšiu úroveň, ktorá nie je vôbec zlá. Knihy sa čítajú ľahko, sú pútavé, typické oddychovky. Som úprimne zvedavá na zvyšok série.

JToman
12.09.2014 5 z 5

Takže jak za mě, opět za pět !! mě kniha zase nezklamala.... skvěle opsané erotické scény, ale nechybí ani cit a humor...tentokráte o univerzitní knihovnici Olivii, které se velmi líbí doktorant Ben, ale ona doslova zdřevění, když na ni jen pohlédne..proto příjme nabídku pomoci, přítele Natea, s fyzickou blízkostí...notorický děvkař Nate ji hned, ale na počátku upozorní, že půjde jen o sex, nechce se s nikým vázat, ale............
Já opět dala přednost polskému tlumočení