Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/bmid_jamaica-lane-sc6-210499.jpg 4 1121 180

Dublin Street série

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane , 2014

zinon
08.04.2021 4 z 5

Čtivé, ale strašně předvídatelné. Hlavní hrdinka mi moc nesedla a ten konec se mi moc nelíbil. Fajn nenáročné sexy odpočinkové čtení.

Vendulik
26.03.2021 3 z 5

První díl je stále nejlepší. Kniha mě bavila více, než druhý díl. Příběh je velice dobře čtivě napsaný. A čtěte se hodně dobře. Kniha neurazí.

martina1797
15.03.2021 5 z 5

Tahle série je prostě výborná. Další skvělá knížka u které jsem opravdu bavila. Nedokážu říct, který díl se mi líbil víc, každý má něco do sebe. Každopádně už se těším na pokračování.

BrokenDreamer
20.02.2021 5 z 5

Jamaica Lane je pro mě společně s Down London Road, Scotland Street a Night in Gale Way jedna z nejlepších knih série Dublin Street a dá se říct, že všech knih. Právě v této knize vychází Samantha Young z jejího 'normálu' dvou cizinců. Možná právě proto ji mám tak ráda.

lihate
08.02.2021 5 z 5

Mně se ten příběh líbil, fakt! Moc. Romantický, milý, krásný, něžný, sladký... Ale přišlo mi, že narozdíl od předchozích dvou dílů mi v tom chybělo něco víc. Čekala jsem nějaký větší zádrhel, něco co se objevovalo v předchozích příbězích a pokaždé mě to nutilo u čtení zkroutit ústa do O a rychle číst dál. Byl to takovej spletenec emocí, pocitů, výčitek, nahánění a vzpomínek ale žádné větší překvapení. Bavili mě vtipné rozhovory, i Nateovi lekce a prolínající se příběhy ostatních. Jo! A úplně nejvíc krásnej je epilog.

Dellphi
04.02.2021 4 z 5

Skvělá, jako vždy.

NewKiddo
21.01.2021 5 z 5

Hodnotím 5*, protože samostatný příběh byl skvělý a bavil mě. Jediné, co mě teda totálně vytáčelo, byl český překlad. Dospělí snad neříkají svým rodičům neustále "maminka a tatínek". A to není jediný překlad, který mi tam prostě neseděl.
Asi v půlce jsem se rozhodla knihu odložit a dočíst ji anglicky a udělala jsem dobře. Anglická verze mě bavila mnohem víc.
Mimo překlad se mi tato knížka moc líbila a plánuji tuto sérii dočíst.

adela_02
12.01.2021 5 z 5

Za mě je to nejlepší kniha ze série. Od začátku jsem milovala obě hlavní postavy. Děj mě bavil. Kniha je úžasná doporučuji!!!

Lejčís
07.01.2021 3 z 5

Milé, místy vtipné, romantické, oddechové, typická Samantha Young. Jen hlavní hrdinka už mě ke konci docela vytáčela :D

kacenka6144
24.10.2020 5 z 5

Tak pro mě zatím nejlepší díl. Tenhle pár zatím považuju za nejsympatičtější.

Kristy.Seb
11.10.2020 4 z 5

Bavila mě Liv a její problémy s její osobou. Byla až moc paličatá. Ale Máte byl sexy.

Siegrid
30.09.2020 5 z 5

Téma nic nového, ale Nate je prostě sympaťák, frajer:-). Stojí za to si přečíst.

ivetapl
09.09.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha. Jediné co mě štvalo - maminka a tatínek. Překlad.. To to nikdo nekontroluje?
Jinak Liv a Nate jsou úžasný. Určitě doporučuji.

petraj30
16.06.2020 5 z 5

Moc pěkné pokračování.
Bohužel, život není peříčko. Prozatím každý díl vyprávěl o velkém trápení hlavních hrdinů a tom, jak překonávali překážky. Tento příběh nebyl výjimkou.
Nate byl velký sympaťák, jen mu strašně dlouho trvalo, než všechno pochopil. A Liv - ta byla snad ještě tvrdohlavější, prostě si nenechala nic vymluvit a tvrdě si stála za svým. Ale jinak bych řekla, že byla z těch hrdinek doposud nejlepší. Možná to jejich usmiřování bylo trochu moc natahované, ale nakonec jsem se přece jen dočkala.
Tento díl mi přišel jen o malinko slabší než předchozí, ale nedovolila bych si nižší hodnocení. Moc se těším na pokračování. Doporučuji!

knihomolka78
12.05.2020 3 z 5

Další povedená kniha od téhle autorky, která nepíše jen bezduchou červenou knihovnu, ale romantické příběhy kořeněné sexem a opravdovými problémy. I když Oliviina představa naučit se umět.... to bylo trochu přitažené za vlasy. Nevím, jestli by tohle někdo kamarádovi navrhl...? Nicméně jinak velmi pěkný příběh, i když první dva díly se mi líbily víc.
Líbí se mi také, že autorka nevykreslila hlavní hrdinku jako úplnou manekýnu z přehlídkového mola, ale její krása je přirozená a krásnému klukovi, jako je Nate se líbí i přes širší boky, bříško a stehna. Myslím, že nízkého sebevědomí na základě fotoshopů máme všichni dost. Sympatické je také, že se zde nenásilně objevují i postavy z předchozích dílů a jejich příběhy tak lehce pokračují.

lightka
11.04.2020 4 z 5

U této knihy mi nesedl překlad. Prostě neberu: "Mom, dad" se dá určitě přeložit jinak než "Maminka, tatínek". Takovéto výrazy nečekám u literatury pro dospělé, ale u dětských knih! Po pár kapitolách jsem raději přešla na originál v angličtině.
Příběh sám o sobě hezky utíkal, dával smysl, eroticky nabitých scén bylo dost, ale přesto mě něco nutí sebrat jednu hvězdičku - zkrátka jsem to tolik "nežrala".

NikolaSkop
02.04.2020 5 z 5

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Další skvělý díl, opět doporučuji.

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Další super díl, přečtěte si celou sérii postupně, postavy se v příbězích prolínají. Nenudila jsem se u žádného dílu.Doporučuji!!!!

Aja39
24.02.2020 5 z 5

Další skvěle napsaná kniha moc mi líbil příběh a jeho vývoj. Doporučuji přečíst celou sérii.