Nightingale Way

Závěrečný díl populární romantické série ze současného Edinburghu, kde je možné najít lásku, vášeň i odpuštění na těch nejméně očekávaných místech. Logan se kdysi dopustil chyby a strávil kvůli ní dva roky ve vězení. Teď chce začít znovu a dohnat vše, co zameškal. A to především co se týče žen. Jeho nová sousedka, půvabná a cílevědomá Grace, je tak nucená každou noc poslouchat, jak se Logan v ložnici činí, a napětí mezi nimi se brzy vyostří. Jenže pak se Loganův životní styl ze dne na den změní kvůli někomu, kdo je mu blízký, a Grace musí uznat, že ten nesnesitelný děvkař se mění přesně v takového muže, jakého vždycky chtěla mít....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/362885/mesicni-svetlo-na-nightingale-way-4ST-362885.jpg 4.4272

Dublin Street (6.)

Moonlight on Nightingale Way (2015)

Vydáno:, Ikar (ČR)

devildeny

Asi už jsem s těchto slaďáků nějak vyrostla. Zápletka sice nebyla špatná, ale celkově mi to přišlo trochu přitažené za vlasy, erotické scény jsem vyloženě přeskakovala a ten přeslazený konec jsem jen rychle prolétla. Přestože se mi předtím celá série líbila, nejvíce jsem si zapamatovala Scotland Street, kterou jsem paradoxně četla jako úplně první ze série. Ostatní jména z klanu, která se objevovala Nightingale Way jsem si sice pamatovala, ale zaboha bych si nevzpomněla, co se v těchto dílech odehrávalo.

simona5843
07.12.2018

Ďalšia dokonalá oddychovka. Po knihách ktoré som čítala som potrebovala niečo taketo. Ja viem že pre niekoho môžu byť knihy od Samanthy desne klíše ale je m to fuk,píše úžasne a ja sa teším na ďalšiu knihu :)

koki.veru
04.11.2018

Takova oddychovka,ale moc jsem si tuhle serii oblibila :-) skoda ze to je posledni dil. Byly to takove ty klasicke knizky na zimni vecery do nepohody :-)

katslana
17.09.2018

Příjemná kniha,která nenadchne ani neurazí. Přečetla jsem ji za pár dní na dovolené. Jedním slovem oddechovka :-)

karbulka
15.08.2018

Milý závěr série, asi mi to bude i chybět, občas jsem po takové oddychovce ráda sáhla.

LadyElisa
15.08.2018

Opravdu povedené zakončení celé série, knihu jsem přečetla za dva dny, měla rychlý spád i kouzlo. Doporučuji :-)

Turquoise
05.08.2018

Výborné zakončení série, až mi bylo líto, že je to poslední díl. :( Celý ten jejich klan jsem si zamilovala. Jako oddechové čtení můžu doporučit, já se nenudila ani u jedné knihy.

misak94
25.07.2018

Skvělé zakončení série, kniha byla výborně napsaná, chytlavá, děj měl spád, nebyla nudná. Ze začátku jsem se bála, že si ji budu plést s jinou knihou tohoto žánru ale hned po pár kapitolách jsem se bát přestala :) Výborná zápletka, energický děj.
Moc jsem ocenila v poslední kapitole vždy alespoň kousek z pohledu všech předchozích hrdinů série. Škoda, že už je konec série.

sabinaK
27.06.2018

Škoda, že už je to poslední díl série. Těším se na další :-)

Rozinka28
25.06.2018

Knihu jsem četla jako druhou ze série. A i tak v ní vidím plno shodných popisů, jako ve Scotland street. Všichni muži jsou neobyčejně krásní, mužní, silní. Ženy mají husté vlasy a nadpozemskou krásu... No, dobrá.
Faktem ale je, že příběh bývalého trestance a jeho dcery se odlišuje od ostatních románů, kde hlavní hrdinové většinou řeší jen sebe a svůj protějšek navzájem. K tomuto dílu se vrátím, až budu opět chtít odpočinkovou četbu.

Lenka.Vílka
24.06.2018

A mám za sebou další díl. Poslední dil. Zároveň mi to je líto, ale stejnou měrou se mi strašně ulevilo.
Děj byl dobrý, jako vždycky. Prvních dvěstě stran mě bavilo a poslední třetina na mě byla moc, jako vždycky. Ale to je můj problém se všemi knihami v tomhle žánru. Už jsem to psala minule. Vadí mi to "scházení postav z jiných dílů". Navíc ono "o osm měsíců později" bylo...proč to tam bylo? Stejně všichni víme, že žili šťastně až do smrti. Vždyť jsme v knize! Pokud by to byly jednotlivé a oddělené příběhy, mohla by autorka pokračovat klidně do nekonečna. Ale takhle to na mě už bylo moc dlouhý. Má i jiné knihy. Ty si přečtu ráda.

Ivule_M
31.05.2018

Stejně jako ostatní knihy ze série se četla krásně. Líbilo se mi, že na konci se autorka vrátila k postavám z předešlých dílů. Doporučuji celou sérii :-)

sonča94
21.05.2018

Kniha fajn, ale už to bylo moc ohrané. Jelikož šestý díl teto série je šestý díl... a defakto všechny ty díly mají velkou část stejnou. A při téhle knize mě to už docela nudilo a nečetla jsem to jedním dechem jako několik prvních dílu.
Ale určitě si nemyslím, že to byla špatná kniha. I tak si zaslouží hodnocení 5ti hvězd. Takže jako samostatná kniha za mě dobrý, ale už jako by to bylo psané přes kopírák ale zárověn nějaké změny tam byly.

Nel-ly
12.05.2018

Mrzí mě, že je konec mé oblíbené série. Ale už bylo načase, myslím, že ze světa a z postav už se vykřesat víc nedalo... a kdyby se dál křesalo, už to asi nedopadne dobře.

Miluju první tři díly a třetí je moje absolutní srdcovka. K sérii se budu ráda vracet.

LilianaFalcon
07.05.2018

Ano, bylo to opět hezky napsané. Pohnutá minulost, postavy, které máte rádi a navíc hromada těch, jejichž příběh už čtenáři absolvovali.
Ale už bych od Samanthy potřebovala číst něco jiného. Nějaký důkaz, že umí napsat i postavy s jiným charakterem. Ono by vlastně stačilo, aby aspoň jeden z hrdinů pocházel z normálního prostředí. Prostě už bych potřebovala, aby se to aspoň trochu odlišovalo. Bohužel jsem si furt jen říkala, že tohle už jsem přece od ní několikrát četla! Tak proč to píše znova? Jasně protože to fungovalo a uspělo, ale bohužel už mi to nestačí...

Petulík128
06.05.2018

Kniha se mi moc líbila, autorka opět nezklamala :-)

shay
01.05.2018

Nebylo to špatný. Kniha je oddechová a četla se krásně. Jen mi to dost připomínalo příběh Hannah a Marca. Ten epilog poskládaný z předchozích dílů byl ale příjemným uzavřením celé série.

maizy
23.04.2018

Závěr celé ságy byl fajn. Musím přiznat, že knížky od Samanthy Young moc líbí. Četlo se lehce, hlavní postavy mi byly sympatické.
Jako oddechovku na jedno odpoledne můžu jen doporučit! :-)

LadyHip
22.04.2018

Tak a je to. Po tomhle klanu se mi bude stýskat. Logan mě bavil, Grace byla sympaticky jiná než zbytek žen z téhle série. Líbilo se mi, jak oba zapadli k předchozím postavám, i když pocházeli z jiného prostředí. A velmi mě potěšilo, že epilog byl věnován všem dámám a jejich "šťastně až navěky". Bylo to skvělý!

smaille
11.04.2018

Krásné zakončení série... Těším se na další Samanthinu knihu/sérii, doufám, že už na ní pracuje, její styl psaní mě baví

astra3
11.04.2018

Pěkná čtivá oddechovka na jedno odpoledne. Chtěla bych vidět místo, kde se najde tolik krásných talentovaných úžasných lidí pohromadě.

trynitrix
10.04.2018

Pěkný zakončení série.
Kdo by si nepřál sexy souseda :-D

Maruš.D
31.03.2018

Završení série Loganem a Grace bylo pojato jedním slovem neuvěřitelně. Příběh mne pohltil a jako všechny díly, ani tento mi nedovolil od knihy odejít ani na vteřinu. Miluji, jak autorka do každého svého nového příběhu vymyslela nový strhující příběh, který Vás vynese do výšin a přitom vás drží pevně nohama na zemi. Poukazuje nad tím, že každý máme v životě něco, co nás dokázalo položit na zem, ale když chcete, dokážete znovu vstát a postavit se všemu čelem. Vše je dokonalé na tolik, na kolik si to sami dovolíme.

Tabby
30.03.2018

Tato série je nádherná tím, že všichni si tam prošli něčím co je mohlo poznamenat, ale oni to nevzdali a nakonec došli do toho šťastného konce. Našli si partnera, prací a rodinu, která drží při sobě a můžou se v těžkých časech o sebe opřít a pomoci si. Kdo by něco takového nechtěl i v reálném životě.
Zároveň s každým dílem sledujeme to jak dospívají všichni a i okrajově osudy hrdinů s předešlých knih.
Opět krásný příběh Gracy a Logana i když víme že na konci budou spolu stejně je to úžasné sledova že i když je čekají rozhodování, útrapy vše nakonec dobře skončí.
Autorka touto sérii u mě určitě zabodovala a těším se na její další díla a budu jí držet palce k napsání další dobré knížky. :)

alzbeta4340
29.03.2018

Klobouk dolů - šestý díl série a takhle povedený, jako spokojená čtenářka tleskám. Bavila jsem se od první strany a příběh slupla jako sladký bonbónek.

Ditules
27.03.2018

Příjemné zakončení ságy. Ze všech dílů asi nejpovedenější. Sousedské škádlení je vždycky zárukou legrace...

havrmoni
27.03.2018

Příbuzný si člověk nevybírá,to je fakt. Pokud máte rodinu,která je k ničemu nebo nemáte žádnou,tak si jí vyberete. Přátele,kteří jsou propojení a dohromady tvoří rodinu,to je nit,která se táhne celou sérií. Ani tento díl nebyl vyjímkou a hrdinové toho měli za sebou celkem dost. Epilog úžasný. Tato autorka mě vtáhla do prostředí sympatických lidiček a jejich osudů, a abych řekla pravdu,budou mi chybět. Doufám v nějakou novou sérii s novými lidmi i zàpletkamy.

JanaDor
22.03.2018

Příběh se mi líbil od první stránky. Autorka má skvělý vypravěčský styl, který se čte skoro sám. Postavy měly v sobě jiskru a dokázaly si mě plně získat. Úžasně jsem si u knihy odpočinula. Je to jeden z těch románů, ke kterým se budu po časem ráda vracet.
A to se musím přiznat, že předešlé díly jsem nečetla. Doufám, že to brzy napravím.

Lucai
18.03.2018

Týmto dielom sa kruh uzavrel, až mi je to ľúto.......príbeh bol krásny. Autorka zasa nesklamala, nechýbal sarkazmus, ale ani hlbka príbehu, vlastne všetkých príbehov série...."Klan" sa zasa rozrástol. Páči sa mi priateľskosť každého jedného člena (aj ked každý mal za sebou toho veľa, alebo možno vdaka tomu), postupne prijali medzi seba nových ľudí bez akýchkoľvek predsudkov, vždy pripravení pomôcť...Super bol návrat ku všetkým párom v epilógu....Nezvyknem čítať jednu knihu dvakrát, ale k tejto sérii sa pravdepodobne po čase vrátim.....takže absolútne odporúčam...

PetraBery
11.03.2018

I poslední díl této série je čtivý, odpočinkový a povedený. Grace s Loganem krásně uzavřeli okruh přátel nabalujících se postupně jak šly díly za sebou. Čtení jsem si užila, nad závěrem se dá pouze usmívat – jednotlivé kapitoly všech zúčastněných. Celá série je opravdu vydařená.