Dreisii Dreisii komentáře u knih

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Oddechové čtení ,když nemůžete dělat nic jiného než ležet a marodit :) Nejvíc se mi líbil první příběh, druhý byl i vtipný a třetí už mě zas tak nezaujal. Ale všechny tři dohromady tvořili pěkný celek :)

14.02.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nemám slov, celou dobu sem se těšila co bude vtom dopise za tajemství a pak sem jen zírala! Takovýhle tip knížek ráda čtu, nevíte jak to dopadne do konce,pokaždé se to nějak zvrtne.
Velký dík autorce za ten požitek ze čtení této knihy!

11.02.2016 5 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Já se bavila ! krásný příběh i když bylo jasné jak to dopadne ták sem se bavila a knížku hltala :)

09.02.2016 5 z 5

Zpěv sirény Zpěv sirény Candice Proctor

Příběh byl zajímavý,líbil se mi,ale už sem četla určitě lepší dílo autorky.

24.01.2016 4 z 5

Borec Borec Julie Garwood

opět nezklamala....

03.01.2016 5 z 5

Hadrová Ančka Hadrová Ančka Luba Skořepová

Nádherná knížka, dostala jsem ji jako malá od mamky a byla moje nejoblíbenější :)

17.12.2015 5 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Michal Viewegh

Některé povídky se mi líbili méně některé více... ale jako čtení do vlaku super :)

07.12.2015 4 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

Knížka se mi líbila,jako ostatní knihy co jsem od autorky četla,začátek byl dost poutavý člověk se těšil jak se děj rozvine a co Váňová vymyslela na každou postavu... Za půlkou už sem se trošku těšila na konec,jelikož toho podvádění tam bylo dost a já už pomalu tušila jak to dopadne. Přesto se to krásně četlo a těším se na další knihu od Váňové :)

23.11.2015 4 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Kniha se mi moc líbila,vůbec sem se nenudila a skvěle se četla. Moc se mi líbilo propletení osudů a jak to nakonec dopadlo.Váňová to prostě umí ! :)

10.11.2015 5 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Jedním slovem ,,úchvatná,,

15.09.2015 5 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Moje první knížka od Váňoví a je užasná. Moc se těším na další její knížky.

08.05.2015 5 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Nenáročný příběh,sice to nemůžu zařadit do knížek přečtených jedním dechem,ale i tak se to četlo dobře.

19.04.2015 3 z 5

Máslem dolů Máslem dolů Petr Šabach

Knížka mě ze začátku moc nebavila,spíše nudila,ale ke konci se mi to četlo líp hlavně kvůli tomu že sem chtěla vědět jak to dopadne s Míšou.

20.02.2015 3 z 5

Zvláštní problém Františka S. Zvláštní problém Františka S. Petr Šabach

Super příběh, zatím nejlepší co sem od Šabacha četla!

12.02.2015 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Ještě teď se směji!

04.02.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nemůžu se dočkat druhého dílu ! Knížka se četla sama a bylo to takové malé kouzelné spadnutí do pohádky kde jste snili že jste tam taky.

09.01.2015 5 z 5

Kouzlo Vánoc Kouzlo Vánoc Cathy Kelly

Každý příběh v téhle knize vám nechá úsměv na rtech.

08.01.2015 5 z 5

Tilly Trotterová Tilly Trotterová Catherine Cookson

Krásný příběh :)

01.10.2014 5 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Catherine Coulter

Oddechové čtení :)

26.09.2014 5 z 5

Země věčného léta Země věčného léta Lee Carroll

Druhý díl je oproti prvnímu nudný,nic moc záživný. Docela zklamáním pro mě těšila sem se že bude o dost lepší.

26.09.2014 2 z 5