Nebezpečné vyhlídky

Jenner a Sydney si užívají plavbu na luxusní lodi až do doby, než skupina násilníků unese Sydney a Jenner se jim musí podřídit, aby její přítelkyni neublížili. Neví, co se děje a kdo za činem stojí. Ironií osudu se její jedinou oporou stane Cael Traylor, muž, který ji drží jako rukojmí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/140508/nebezpecne-vyhlidky-iaL-140508.jpg 4119
Vydáno:, Alpress

Burn (2009)

Kniha Nebezpečné vyhlídky

laura

Tak jsem si cca po dvou a půl letech dala repete téhle úžasné knížky, protože Linda Howard patří mezi autorky, k jejímž knihám se nejspíš budu často a ráda vracet - a tahle není výjimkou. Vtipná, napínavá, romantikou jiskřící, neustálé střety hlavních postav, jejich naschvály, boje, slovní přestřelky, jo, to mě vážně moc bavilo :) Jenner neměla chybu a Cael, hm, dala bych si říct :) Příběh je neotřelý, přesně takový, jak už to Linda Howard umí, ač pokaždé z jiného soudku, vždycky dokáže zaujmout a udržet naši pozornost až do konce. A že tentokrát je ten konec vážně hodně akční a bouřilivý...

AniDi

Tak takové počtení jsem si opravdu užila. Děj měl spád, zajímavou a napínavou zápletku a nechyběla ani romantika. Srážím hvězdu za přirovnání "tahal ji sebou jako dementní dítě". Nesetkávám se s takovým přirovnáním poprvé a osobně se mě dotýká. Nechápu, že s takto nemocných dětí si ještě někdo v této době dělá srandu. Možná jsem přecitlivělá ale takto to cítím.

Andrea963
27.09.2018

Kniha byla super, bavila mě. Miluju špičkování mezi hlavními hrdiny a tady jsem se nejednou zhluboka zasmala :-)...moc pěkná "pohádka"

jaja10
15.03.2018

...jako dalo se. Občas mi nějaký text přišel zbytečný,ale jako oddychovka dobré. Myslím, že Howard umí lépe.

moudivlacek
24.01.2018

Já nevím, tuhle autorku opravdu zbožňuji, ale tahle kniha mi prostě nějak nesedla. Jenner a Cael byla skvělá dvojka co do situací děje a vtipné dialogy, kdy se Jenner snaží duševně zdeptat Caela, a ten celou dobu se snaží udržet si zdravý rozum.
Jen jsem asi čekala víc napětí, víc nebezpečí, nevím, prostě dobrá kniha, ale od autorky znám lepší.

Litocha
04.08.2017

Poněkud vykonstruované a ne úplně nejobratněji napsané, ale hrdinka je sympatická, pohotová a nenechá na sobě dříví štípat, za to plus.

Dreisii
09.02.2016

Já se bavila ! krásný příběh i když bylo jasné jak to dopadne ták sem se bavila a knížku hltala :)

vikaa
30.12.2015

Taková oddychovka, ale napsaná poutavě a dobře. Moc se mi líbil začátek knížky, kde se popisuje jak chudá dívka ke štěstí přišla a jak peníze zamávají s okolím. Střed knížky byl trošku rozvláčnější a lehce předvídatelný, ale závěr zase super. Jedná se o knížku, která si nehraje na "velkou literaturu", ale je zábavná a určitě ji doporučuji na zvednutí nálady. Budete se dobře bavit:-) Tři a půl hvězdy

Tmavé stěny Willardu
Tmavé stěny Willardu