Dreisii Dreisii komentáře u knih

Gazely Gazely Patrik Hartl

Klasická Hartlovina ,za mě opět super dílo.

19.04.2024 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Přiznám se že ze začátku jsem měla co dělat se začíst,kniha má skvělý námět ale bavit mě začala až tak v půlce, nakonec to bylo hezké čtení

21.03.2024 3 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Váhala jsem , jestli čtyři nebo pět hvězd...ale pak jsem si vzpomněla jak jsem byla na konci celá netrpělivá jak to dopadne, takže to bylo jasné. Kniha se čte svižně ,moc povedené dílo autorky.

07.03.2024 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Nemám slov, přečteno jedním dechem.

22.02.2024 5 z 5

Dům pod náměstím Dům pod náměstím Markéta Hejkalová

Kniha se mi velice líbila jelikož jsem rodák z města o kterým je řeč v knize a dům znám,bylo to moc pěkný čtení.

20.02.2024 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za mě skvělé dílo, nemohla jsem přestat dokud jsem knihu nepřečetla. Rozhodně stojí za přečtení.

20.10.2023 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Skvělý román, nemohla jsem se odtrhnout, nic tomu nechybělo.

08.10.2023 5 z 5

Tajemství mé matky Tajemství mé matky Sheila O'Flanagan

Kniha je přesně pro ty kteří chtějí číst něco nenáročného a jen relaxovat. Milé na oddech.

27.09.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Silný příběh, který vás zasáhne a stále musíte nad dějem přemýšlet. Za mě rozhodně pět hvězd.

29.04.2023 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Ze začátku jsem si říkala uf to bude nudné a dlouhé,ale kniha mě mile překvapila a musím říct že jsem ke konci nemohla odtrhnout zrak od stánek dokud nebylo přečteno.

17.04.2023 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Hartl zase nezklamal, kniha je skvělá, čte se krásně nemohla jsem se odtrhnout.

19.10.2022 5 z 5

Hotel Adlon Hotel Adlon Rodica Doehnert

Viděla jsem seriálové zpracování a kniha se mi tak nějak četla díky tomu lépe, krásně jsem si uměla představit Adlon v té kráse co popisuje kniha. Za mě krásné čtení.

09.10.2022 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Za mě super čtení, děj je svižný kniha je během chvíle přečtená. Těším se na pokračování.

29.07.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Moje prvotina od autorky, musím říct že mi dlouho trvalo se začíst ač se jedná o oddechové čtení. Doufám že další dílo mě víc nadchne.

23.07.2022 3 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Musím souhlasit s některými komentáři že knížka byla nejvíc silná hned na prvních stránkách,hltala jsem každé slovo a doslova ronila slzy v některých pasážích co by novopečená matka jsem si nechtěla ani to představit.Je to opravdu silný zážitek.

09.03.2022 5 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Kniha se četla dobře, ale asi jsem čekala víc, obálka je krásná zaujme čtenáře a možná až moc od knížky očekává než v ní je...

03.12.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak tohle bylo silné. Paní Mornštajnova to prostě umí... Na tuhle knihu budu dlouho myslet.

18.07.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knížka se nečetla špatně,ale za mě zatím nejslabší dílo autorky.

23.06.2021 3 z 5

Málo času na život Málo času na život Camille Pagán

Kniha se četla svižně a byla i překvapivě vtipná. Váhala jsem mezi 3 a 4 hvězdami...

24.05.2021 3 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Nenáročné a oddechové čtení.

14.04.2021 4 z 5