Dreisii Dreisii komentáře u knih

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Já se bavila! Super čtení ,nutilo mě jí furt číst,hl.postava Josefína byla nejlepší na tom všem. Těším se až sáhnu po další knize této autorky.

25.01.2018 5 z 5

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Musím říct ,že všechny doposud čtené knížky jsem zhltla jedním dechem a na tuhle jsem si počkala na knižní veletrh a nechala si jí podepsat jako některé předtím. Ovšem tahle knížka měla skvělý děj,nápad,ale prostě něco mi tam chybělo. Něco co jsem čekala že přijde,ale nepřišlo. Přesto díky že píšete :)

11.01.2018 4 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Teraza se mi moc líbila,fajn příběh a četlo se jedním dechem. Váňová prostě nezklame.

09.10.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Zazvonil zvonec a pohádky je konec :) Krásné zakončení celé série :)

27.07.2017 5 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Danielle Steel

Moje první kniha od této autorky a musím říct že se mi líbila. Děj nenáročný spíše oddechový , trošku předvídatelný ,ale jináč super čtenní :)

21.07.2017 4 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Super oddychovka,romantika ,vtip, dobrodružství :) já jsem byla spokojená.

14.07.2017 4 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Opět jedním dechem.... :)

02.06.2017 5 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Další skvělé dílo paní Váňové ,její knížky se čtou jedním dechem, líbí se mi zápletky a postavy které mají vždy originální jména :) Konec jsem si přála jiný,ale přesto mě knížka potěšila a pohltila. Jen tak dál !

28.05.2017 5 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Jojo Moyes jsem ještě nečetla,takže nemohu posoudit ,ale tahle knížka se mi líbila,nenáročná líbil se mi Harry a věčně naprdnutá Kim :) Těším se co dalšího autorka představí.

23.02.2017 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Rozhodně super čtení,knížka je napínavá ,trošku romantiky a konec překvapivý za mě rozhodně pět hvězd! :)

24.01.2017 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Přečteno jedním dechem aj slzicka mi uronila se. Doporučuji

21.01.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Dokonalé. Krásně a chytře propracované dílo,vůbec jsem nedoufala v takový konec.Za mě určitě pět hvězd!

18.01.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dočteno! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Napínavé čtení, ke konci jsem tajila dech a hltala každé slovo. Určitě se mi líbila víc jak Zmizelá.

16.01.2017 5 z 5

Dopisy lásky Dopisy lásky Maria Nurowska

Tak tahle kniha mě dostala...

21.11.2016 4 z 5

Vykoupená Vykoupená Jill Jones

Líbí se mi Emily Jane Bronteová a v téhle knize jsem si ji zamilovala.... Knížka byla nápaditá a skvěle se četla. Těším se na další přečtené knihy od této autorky.

14.11.2016 5 z 5

Nespoutané dálky Nespoutané dálky Tamara McKinley

První kniha od této autorky a jsem nadšená! :)
Po začátku se mi příběhy motaly do sebe,ale potom jsem nadšením hltala každou stránku!
Mám ráda když konec je šťastný a všechno dopadne dobře jak má.

07.11.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Ano ,jak jsem jí uviděla musela jsem jí koupit. Další díl,další pohádka ,která mě baví !
Sice bych řekla že první díly se mi možná líbily víc,ale i tak mě to uchvátilo. Těším se na pokračování :)

19.10.2016 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha se mi moc líbila, večer jsem se do ní pustila a do rána bylo přečteno,mám ráda když je kniha napínavá a nutí vás u ní sedět dokud jí nepřečtete. Určitě doporučuji ! :)

17.10.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super! Neskutečně sem se bavila.

06.06.2016 4 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

Četla jsem i lepší od autorky.

31.03.2016 2 z 5