Tereza

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh čtyřicetileté ženy, která se instinktivně vyhne nástrahám v začarovaném kruhu manželského rozchodu. Tereza poznala, že její manželství není lékem na samotu, a cítí, že rozvodem pro ni všechno nekončí, že může ještě začít znovu a jinak svůj život v době, kdy její dcera je již téměř dospělá. Uvědomuje si, že každý rozvod je životní prohra, ale rozchodem s Janem získává sebevědomí a dosáhne úspěchy ve své profesi, na které dříve nepomyslela. Naučí se ze sebe vykřesat úsměv a dobrou náladu, ať už jí život přináší vážné starosti nebo malicherné komplikace. Román patří k nejčtenějším knihám Magdy Váňové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293397/tereza-gIe-293397.jpg 4.2157
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (42)

Kniha Tereza

Přidat komentář
ArwenAragorn
31. srpna

Příběh Terezy, ženy středního věku, která zpočátku od života už nic nečeká, ale nakonec je hodně překvapená. Její přerod z utrápené neupravené ženy v pěknou a sebevědomou se autorce povedl. Hlavní i vedlejší postavy byly pěkně zobrazeny.
Milé poklidné čtení, trochu pohádka, ale proč by se to nemohlo stát? Moje druhá knížka od Magdy Váňové a jsem zase moc spokojená.

tygřímáma
12. června

(+ SPOILER) Tereze je 43 let, má dospívající dceru Damiánu a věčně zaneprádněného manžela Jana. V životě se cítí nespokojená a nedoceněná. Je proto čas na změnu. Její manželství funguje jen na oko a proto se rozhodně pro rozvod. To ovšem netuší, že Jan má už delší dobu milenku, která s ním chce založit rodinu a Damiána o tatínkově nevěře ví.
Podaří se Tereze změnit od základu svůj život? Bude zase spokojená?


Petaoo
21. května

První polovina knihy se mi moc líbila- dobře vykreslené postavy, vztahy, prostředí. Druhá pulka je už dost nerealistická a naivní. Nelíbilo se mi, jak šlo vše hladce.

Katka2382
01. května

Tuhle knížku jsem si koupila hned jak poprvé vyšla.Čte se výborně,za mě je to nejlepší kniha autorky.Jedné mé kolegyni dokonce změnila život,přiměla ji k radikálnímu životnímu kroku.

LenkaKa
25. ledna

Taková běžná oddychová kniha na ženské téma. Nenadchne ani neurazí.

Nunynka
09.12.2019

Kniha ze života,tak jak jsem u autorky zvyklá. Nepřekvapí,ale čte se dobře. Tentokrát mi to přišlo až moc romantické.

Aivlis
27.08.2019

Pokiaľ chcete dobrú oddychovku, odporúčam. Páči sa mi, že ušlapnutá chuderka sa nakoniec popasovala so životom, prestala fňukať a začala pekne od seba. V živote to takto obvykle nebýva, ale občas je potreba aj príbeh s dobrým koncom.

Svica
29.07.2019

Nezklamalo. Čtivý román pro ženy, ve kterém se v mnoha ohledech ztotožňujete s hlavní postavou. Oddechové čtení.

1

Doporučujeme

Bábovky
Bábovky
Pekáč buchet
Pekáč buchet
Matka v krizi
Matka v krizi
Vstupenka do ráje
Vstupenka do ráje