Tereza

Příběh čtyřicetileté ženy, která se instinktivně vyhne nástrahám v začarovaném kruhu manželského rozchodu. Tereza poznala, že její manželství není lékem na samotu, a cítí, že rozvodem pro ni všechno nekončí, že může ještě začít znovu a jinak svůj život v době, kdy její dcera je již téměř dospělá. Uvědomuje si, že každý rozvod je životní prohra, ale rozchodem s Janem získává sebevědomí a dosáhne úspěchy ve své profesi, na které dříve nepomyslela. Naučí se ze sebe vykřesat úsměv a dobrou náladu, ať už jí život přináší vážné starosti nebo malicherné komplikace. Román patří k nejčtenějším knihám Magdy Váňové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293397/tereza-gIe-293397.jpg 4.617
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Šulc - Švarc

Aleh
21.10.2017

Tereza patří k těm ženám, kterou rozvod s manželem, by't se to zpočátku zdálo jakkoli smutné a traumatizující, v konečném důsledku posílí a nasměruje k dalšímu životu. Vždyť je jí 40, má téměř dospělou dceru a svět ji nabízí život v úplně jiných dimenzích. Jen po něm šáhnout a žít. A Tereza tu výzvu pomalu, ale jistě přijímá. Moc jsem hlavní hrdince fandila. Čtivá kniha o problémech manželského soužití.

Dreisii
09.10.2017

Teraza se mi moc líbila,fajn příběh a četlo se jedním dechem. Váňová prostě nezklame.

zdenaR
21.03.2017

Opět bezva čtení. Magda Váňová nezklame :-)))) Mám všechny její knihy a těším se na každou další.

Gretka66
09.02.2017

Super knížka.Ta se četla jedním dechem.

Magda Váňová

Magda Váňová