Past

Román o falešném umění dvojího života.Manželka notáře Kaila a jeho milenka s desetiletým synem jsou po jeho náhlé smrti donuceny žít v jednom domě.Chtějí se zbavit jedna druhé a začít nový život, ale nejprve musí uniknout z pasti, v které se zkřížily jejich protichůdné plány.

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/5440/past-w4y-5440.jpg 4.1123
Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc

Kniha Past

palka452

Pořád horší a horší

jan6775

moje druhá kniha od autorky a předčila očekávání. Napínavá a propracovaná prostě super.

petrulkaa
06.12.2019

Skvělá kniha. Z počátku pomalejšíí start, ale pak jsem se nemohla od napínavého děje odtrhnout. Byla to síla. Propletenec rodinných vztahů se zajjímavou gradací. Závěr jsem četla jedním dechem se slzami v očích. Těším se na další knihu této výborné vypravěčka.

vojteska70
27.11.2019

Ze začátku mi nešlo se začíst. Ale pak mně to chytlo. Zajímavá kniha.

Aivlis
05.09.2019

Veľmi zaujímavá kniha. Nedá sa mi neobdivovať Milanu, prijať do baráku milenku svojho vlastného nebožtíka.... Na to musí byť silný žalúdok a povaha. Pekne vykreslený charakter zakomplexovanej úbožiačky, ktorá sa nevie o seba postarať, cedí zo ženatého chlapa prachy, otehotnie s ním, pritom nevie zabezpečiť samu seba, nieto ešte decko a je tak tupá, že jej to vlastne ani nedochádza. Číta sa to dobre a človek je rád, sa to nedeje jemu.

Aleh
24.08.2019

Magdu Váňovou znám jako autorku, která se věnuje ve všech svých knihách partnerským a rodinným vztahům. i tato kniha je zajímavým a napínavým detektivním propletencem vztahů mezi manželkou a milenkou notáře Kaila, které řízením osudu i po jeho smrti žily vedle sebe v jednom domě v takové blízkosti, že by se rády jedna i druhá své sokyně zbavily. Jak je u této autorky zvykem nechybí mistrně propracovaná psychologická charakteristika postav, která skvěle doplňuje děj, který graduje až v samotném závěru a udržuje tak čtenáře v napětí opravdu až do konce.

marki.d
02.07.2019

Skvělá knížka. Nejprve jsem se do ní nemohla začíst, ale pak to stálo za to. Strhující děj, který neustále gradoval. Konec jsem obrečela, taková síla to pro mě byla. Rozhodně stojí za přečtení, autorka si pěkně vyhrála s vykreslením postav. A i když se můžou zdát některé scény trochu přitažené za vlasy, věřím, že nemusí mít občas daleko k realitě.

Vlaďkaa4
30.06.2019

Několik stránek před koncem jsem oplakala vyústění děje s tím, že už je vlastně vyřešeno. A autorka pak stihla ještě "pěkně" dějem zamávat. Strhující konec