Kukaččí mládě

Nový román Magdy Váňové srovnává osudy rodičů a jejich dospělých dětí, které mají výhodnější podmínky a možnosti, ale v životě se musí vyrovnávat se stejnými nástrahami. Podezření, že v rodině vyrůstá kukaččí mládě, vyklíčí snadno z pouhého zamlžování pravdy a vymýšlení, kterým se hrdinové snaží vylepšit mínění ostatních o sobě. Taková pravda nebo nepravda není však vůbec důležitá pro to, jak člověk se svým životem naloží a jak v něm uspěje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47266/kukacci-mlade-47266.jpg 3.8106
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc

Kniha Kukaččí mládě

Ála1968

Jako všechny knihy od této autorky,byla i tato super.Jsou romantické,je tam i napětí a hlavně jsou ze života.

Aleh
30.11.2020

Život je jeden velký a složitý propletenec vztahů. A někdy není jednoduché se v tom vyznat. Ale tak už to v životě bývá. A když někdo pojme podezření, že něco není, tak jak by to mělo být, rozjedou se kola osudu naplno. Někdy platí mluviti stříbro a mlčeti zlato, ale někdy chybí tolik pořádná komunikace.... Další z románů Magdy Váňové, která se věnuje především partnerským a rodinným vztahům. A je nutno podotknout, že se tak děje úspěšně. Čtení pro ženy.

Aivlis
26.10.2020

Prvá knižka od autorky, po ktorej viac nesiahnem. Postavy neschopné prevziať zodpovednosť za svoj život, niektoré záštiplné, vypočítavé, iné zase hlúpo naivné, až sliepkoidné. Príliš veľa náhod, umelo vykonštruované príbehy kŕčovite sa snažiace urobiť dojem. Mám dojem, že toto sa ani náhodou nepodarilo, autorka vykradla sama seba.

anitram17
30.07.2020

Do této knihy jsem se nějak nemohla začíst. Odložila jsem.

Nunynka
28.03.2020

Jedna ze slabších knih této autorky. Chování všech osob v této knize mi byl odporný a doufám,že snad nikdo takto neuvažuje. Ale je pravda,že kniha byla opět napsána tak,že mě zajímalo jak to všechno dopadne.

Kerberos
22.08.2019

Ze začátku mě zajímala Riva,protože na tak nespokojenou a nepřející pletichářku jsem dlouho nenarazila.Taky jsem čekala kdo je to kukavčí mládě.Potom jsem knihu málem odložila,protože tolik zvratů,intrik,pletich ,prostě toho bylo moc.Jsem si jistá,že si od Váňové dlouho nic nepřečtu.

L.Helena
24.03.2019

Mám z knížky docela rozporuplné pocity. Prvních asi 100 stran se téměř nic nedělo, jen spousta myšlenkových návratů do minulosti. Asi to bylo potřeba pro další děj, ale bylo to až moc podrobné a rozvleklé. Pak začal ten pravý propletenec vztahů, osudů a náhod. Dost mě však zklamalo, že téměř všechny postavy jen intrikovaly a jednaly s postranními úmysly.

Vlaďkaa4
18.01.2019

Tak to byl mazec. Kdyz uz jsem si myslela, ze se to neda vic zasmodrchat zase tam neco pribylo. Jen jsem z tech lidskych povah trochu smutna. Ovsem kniha se cetla jednim dechem.