Magda Váňová

česká, 1954koupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Holčičky

Holčičky

Kniha Holčičky spojuje tři novely s nepředvídatelným koncem, který čtenáře překvapí a možná i nadchne. Najít znovu štěstí je úkol pro Dinu z novely Pomsta. Její rodiče b... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Zapomeň na minulostTerezaAť myši nepláčouVražda opilé tanečniceNáhoda nebo osud

Komentáře (18)

Přidat komentář
Val
05.11.2018

Přiznám se, že mi trošku trvalo, než jsem si zvykla na autorčin styl a hlavně divná jména, která s oblibou dává svým postavám. :-) Nicméně to trvalo pouze dvě knihy a z paní Váňové je jedna z mých nejoblíbenějších českých spisovatelek .

Allla9
19.10.2017

Nedočkavě čekám na další novou knihu. Vše, co vyšlo, mám přečtené. Za mě hodnotím nejvyšším počtem bodů.

Pavla207
08.10.2017

Dobrý den, 23.10.2017 je plánováno vydání nové knihy této úžasné autorky spisovatelky s názvem knihy Já hlupák.

RíšaVacek
25.05.2017

Ahoj teto tady Ríša

Joyce24
29.08.2016

Dnes jsem zjistila, že bude vydána v říjnu nová kniha této autorky s názvem Nebýt sám.
Už se moc těším,až si ji přečtu. Zatím mne žádná kniha, kterou jsem od Magdy Váňové četla, nezklamala a věřím, že tomu tak bude i v tomto případě.

Aleh
23.07.2016

Tuto autorku mám také ráda. Líbí se mi její reálné příběhy ze života, ve kterých nechybí napětí, zápletka a vyústění. Precizně a podrobně se věnuje charakteristice postav ve svých románech. Někdy mám pocit, že jsem mezi lidmi, které znám důvěrně ze svého okolí.
Z jejích románů, které jsem dosud četla, se mi nejvíc líbí: Tereza, Když ptáčka lapají, S tváří beránka, Štěstí Aloise Peina.

veronie
06.12.2015

U této autorky mám jeden velký problém! Už mám skoro všechny její knížky přečtené :) Takových knih více prosím. Styl psaní mi naprosto vyhovuje. Příběhy jsou zajímavé, nepředvídatelné, prostě mě baví..

A.Brazdilova9
25.09.2015

Milá a usměvavá paní Váňová (jak vidno z Vaší fotografie), srdečně Vás zdravím, jsem Vaše stála čtenářka a mám ráda Vaše romány. Jsou velmi čtivé i když hrdinové v nich jednají někdy proti mému gustu, ale jsou sympatičtí a důvěryhodní. Těším se na Vaše další knihy.

zuzepka
01.05.2015

Pro mě nedávno objevená spisovatelka,se stala i vyhledávanou.Čtu vše co se mi od ní dostane do ruky a zatím jsem se nezklamala.Nejvíce mě baví,vykreslení nejenom hlavních hrdinů do nejmenších detailů,ale i názory ,postoje a pocity vedlejších postav.Knihy Magdy Váňové mě okamžitě vtáhnou do děje a já prožívám příběh tak jako bych ho žila.Nejlepší kniha je pro mě přečtená jedním dechem a to jsou knihy od této současné autorky,píšící současné příběhy,v kterých se najdete.

Marika Vanova
12.04.2015

Tuto autorku mám ráda, nejen proto, že se jmenujeme skoro stejně, ale ty její knížky mají něco do sebe. Dcerku jsem chtěla pojmenovat také Magda (shodou okolností po mojí mamince), ale nakonec je Michaela.

knihovnaVP
26.01.2015

Moc se mi na této autorce líbí,že do detailu nastuduje profesi svých hrdinů!znalosti o uměleckých dílech,vínu, zubařině,kadeřnictví.....prostě super!takže nejen,že mají knihy dokonalou zápletku a napětí,ale i se něco přiučíme ;)

Petard
19.10.2014

Paní Váňová je jednou z mých nejoblíbenějších autorek. Její knihy jsou skvělé, mají zajímavý a někdy i napínavý děj, jsou takové ze života, moc se mi líbí.

Alča I.
27.03.2014

Četla jsem všechny její knihy. Zdobí moji knihovnu. Jednu jsem půjčila sestře a nyní pro ni kupuji vždy dárek v podobě knihy od Magdy Váňové.
Knihy jsou čtivé, mají vždy super obsah. Vřele doporučuji .............

bajka
04.01.2014

Jedna z dalších z mých nejj...nej.....autorů - všechny její knihy samozřejmě zdobí mou knihovnu a patří mezi knihy, ke kterým se kdykoliv mohu vrátti, vždy se čtou jedním dechem.....vřele doporučuji......

Svilka
01.11.2013

Úžasná autorka!!! Mám od ní přečtené skoro všechny knížky, které hodnotím spíše jako romány ze života, než jako klasickou červenou knihovnu:-).

lidoush
14.09.2011

Mám všechny knihy Magdy Váňové, čtu je jedním dechem a vždy netrpělivě očekávám vydání další, vřele doporučuji, skvělá autorka!!!!!

1alena1
08.08.2011

Knihy Magdy Váňové vřele doporučuji !!! Čtení, od kterého se nedá odejít.

Ivushka

Doporučuji knihy Magdy Váňové, kniha "Zapomeň na minulost" je velmi zajímavá a dovedla bych si představit
druhý díl.