Tereza

Románový příběh čtyřicetileté ženy, která poznala, že ani manželství není lékem na samotu. Trápí se nespokojeností a netuší, že její manžel Jan plánuje nové manželství. Tereza Jana předejde, sama se chce rozvést , a to je zdrojem řady komických překvapení a nedorozumění.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30468/tereza-30468.jpg 4.2138
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Šulc a spol.

Kniha Tereza

LenkaKa

Taková běžná oddychová kniha na ženské téma. Nenadchne ani neurazí.

Nunynka
09.12.2019

Kniha ze života,tak jak jsem u autorky zvyklá. Nepřekvapí,ale čte se dobře. Tentokrát mi to přišlo až moc romantické.

Aivlis
27.08.2019

Pokiaľ chcete dobrú oddychovku, odporúčam. Páči sa mi, že ušlapnutá chuderka sa nakoniec popasovala so životom, prestala fňukať a začala pekne od seba. V živote to takto obvykle nebýva, ale občas je potreba aj príbeh s dobrým koncom.

Aleh
07.02.2019

Čas od času s i přečtu některý z příběhů Magdy Váňové. Tentokrát o Tereze a jejím manželství a novém životě. Ano, byla to tentokrát tak trochu pohádka pro dospělé. Ale na druhou stranu i takové příběhy se v životě dějí. Takže proč ne. A třeba příběh Terezy ukáže někomu cestu, jak se v životě posunout dál. Magda Váňová ženám rozumí a je oblíbenou autorkou románů pro ženy.

Vlaďkaa4
21.10.2018

Libi se mi kdyz se karta obrati a kazdy dostane podle toho co si zaslouzi. Trochu pohadka, ale prave proto pohladi po dusi

Kopretina
12.08.2018

Mix pohádek o Popelce a Jánošíkovi (bohatým bral a chudým dával). Kniha přišla ve chvíli, kdy jsem si potřebovala odpočinout od silných příběhů, takže splnila svůj úkol. Jinak mě neoslovila, a ani jsem nenašla sympatickou postavu.

brabofka
17.11.2017

Už od začátku bylo jasné, že toto určitě nebude žádná psychoanalýza života. Že autorka určitě nemá za cíl do hloubky rozebírat život hlavní hrdinky a její prožitky a pocity. Knížka svým stylem hodně připomíná Lenku Lanczovou. Ale zacílení je spíše na čtenářky, které s LL začínaly ve své pubertě před 20 lety. Příběh je dost romanticky postavený. I když nejedna z nás by důležitý krok, který Tereza na začátku udělala, provedla ráda také. Ovšem takové štěstí na vše co následuje by neměla ani jedna z milionu. Přesto je to oddychovka, kterou jsem si ráda přečetla. A myslím, že celý příběh stojí za zamyšlení.

Allla9
20.10.2017

Nejde jinak, než plný počet hvězdiček.