Tereza

Románový příběh čtyřicetileté ženy, která poznala, že ani manželství není lékem na samotu. Trápí se nespokojeností a netuší, že její manžel Jan plánuje nové manželství. Tereza Jana předejde, sama se chce rozvést , a to je zdrojem řady komických překvapení a nedorozumění.

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30468/tereza-30468.jpg 4.2170
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Šulc a spol.

Kniha Tereza

petrulkaa

Má oblíbená autorka mě opět nezklamala. Je to už několikátá kniha,kterou jsem od ní četla a je to opět skvělé, pohodové čtení. Příběh ženy, která se ve středním věku rozhodla postavit se na vlastní nohy. Zbavila se nejen role domácí pipky, ale i nevěrného manžela a konečně začala používat své schopnosti, chytrost a půvab. Za mě skvěle poučná pro ženy stejného osudu. Jen tak dál skvělá autorko.

Mirrites
26.10.2020

Oddechovka ;) dobře čtivá, svižná..

ArwenAragorn
31.08.2020

Příběh Terezy, ženy středního věku, která zpočátku od života už nic nečeká, ale nakonec je hodně překvapená. Její přerod z utrápené neupravené ženy v pěknou a sebevědomou se autorce povedl. Hlavní i vedlejší postavy byly pěkně zobrazeny.
Milé poklidné čtení, trochu pohádka, ale proč by se to nemohlo stát? Moje druhá knížka od Magdy Váňové a jsem zase moc spokojená.

tygřímáma
12.06.2020

(+ SPOILER) Tereze je 43 let, má dospívající dceru Damiánu a věčně zaneprádněného manžela Jana. V životě se cítí nespokojená a nedoceněná. Je proto čas na změnu. Její manželství funguje jen na oko a proto se rozhodně pro rozvod. To ovšem netuší, že Jan má už delší dobu milenku, která s ním chce založit rodinu a Damiána o tatínkově nevěře ví.
Podaří se Tereze změnit od základu svůj život? Bude zase spokojená?

Petaoo
21.05.2020

První polovina knihy se mi moc líbila- dobře vykreslené postavy, vztahy, prostředí. Druhá pulka je už dost nerealistická a naivní. Nelíbilo se mi, jak šlo vše hladce.

Katka2382
01.05.2020

Tuhle knížku jsem si koupila hned jak poprvé vyšla.Čte se výborně,za mě je to nejlepší kniha autorky.Jedné mé kolegyni dokonce změnila život,přiměla ji k radikálnímu životnímu kroku.

LenkaKa
25.01.2020

Taková běžná oddychová kniha na ženské téma. Nenadchne ani neurazí.

Nunynka
09.12.2019

Kniha ze života,tak jak jsem u autorky zvyklá. Nepřekvapí,ale čte se dobře. Tentokrát mi to přišlo až moc romantické.