Zapomeň na minulost

Složité rodinné vazby, které nabízí tři manželství jednoho muže, jsou zdrojem hořkých úvah, ale i možností, jak začít život ještě jinak. Hrdinův adoptivní syn z prvního manželství si bere hrdinovu bývalou třetí ženu, za svědka se chystá hrdinova druhá žena, a i první žena dává o sobě vědět... Tento složitý propletenec vztahů je východiskem pro rekapitulaci příběhu života lékaře, který se třikrát snažil o dobré manželství a třikrát musel pokus vzdát, pokaždé z jiného důvodu. Dosud žil plně vytíženým životem, z něhož jej však vyřadil těžký úraz. Komplikované rodinné vztahy mu jeho situaci rozhodně nezjednodušují, v nelehké situaci, v níž se ocitl, však nabídnou nečekaný zdroj nové síly a ve chvíli, kdy má pocit, že jeho život skončil, zjišťuje, že na rezignaci je ještě rozhodně brzy. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/19778/zapomen-na-minulost-19778.jpg 4.4112
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Šulc - Švarc

Kniha Zapomeň na minulost

FofrNožka

Příjemné počtení. :-)

zdenaR

Opět skvělá kniha od mé oblíbené autorky, která opravdu nezklame :-)))

jahlina
30.12.2017

Četla se výborně.

Allla9
20.10.2017

Jako vždy u této autorky - plný počet hvězdiček.

elaine
11.08.2017

Pribeh me velmi zaujal.Radim mezi jednu z nejlepsich knih teto autorky.

lea67
09.11.2016

Takové knihy čtu nejraději, těším se na další-)

Zdenulkaa
07.11.2016

Přidávám 5 *, velice dobře se mi kniha četla a určitě si přečtu další od této autorky

Joyce24
07.10.2016

Opět další kniha od této autorky, která se četla skoro sama, měla spád a téměř jsem se od ní nemohla odtrhnout.

To prší moře
To prší moře