Žhavý led

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Whitney MacAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného muže, který je na útěku před komplici. Douglas Lord, zloděj a podvodník, vnáší náhle do jejího života dobrodružství, ale i nebezpečí a cit. Společná cesta na Madagaskar za velkolepým pokladem se tak změní v šílenou honičku, v níž se ti dva jen o krok udržují náskok před nelítostnými zabijáky......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/2444/zhavy-led-2444.jpg 4167
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
Orig. název:

Hot Ice (1987)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Žhavý led

Přidat komentář
Gi-Gi
23. července

přišla mi jedna z těch slabších od Nory, umí být lepší...

adela3429
21. července

Knihu jsem vytáhla z mamčiny knihovny, protože i když romance moc nečtu, čas od času se dostanu do období, kdy mám na nějakou chuť. A od Nory Roberts jsem už v minulosti něco přečetla a líbilo se mi to, ovšem s touhle konkrétní knížkou jsem tedy sáhla pěkně vedle. Když ale vidím ten rok vydání, tak to chápu, byly to autorčiny začátky, takže ještě nebyla moc vypsaná. Příště budu s výběrem opatrnější.
Celý příběh mi přišel hodně plochý a postavy mi nebyly vůbec sympatické. Nořiny novější knihy jsou rozhodně propracovanější.

georginaa
13. června

Vždy mě baví romány s detektivní zápletkou a když je tam i humor mezi hlavními protagonisty , je to nádherné čtení. Má to svůj důvtip, trochu romantiky, trochu dobrodružství, prostě od každého něco.

krákorka
27. února

Mám skoro všechny knihy od spisovatelky a líbí se mi jak píše.

TaLu
26. února

Nenáročná dobrodružná romantika. V knize se stále něco děje, čtenář se podívá i na exotická místa, nuda rozhodně není. Obdivuji autorku, že dokáže psát tak rozdílně. Akční scény byly kupodivu také nenáročně odpočinkové. Trochu mě mrzelo, že na svém putování nevarovali ostatní, že zdržovat se v jejich blízkosti, může být opravdu nebezpečné. Až v poslední třetině knihy jsem v příběhu zachytila trochu jinou atmosféru, jako by se autorka rozjela na větší hloubku. Je pravda, že tuto knihu napsala již dávno, asi nejvíce je to znát na málo propracovaných postavách, jako by zůstávaly tak trochu placatí. Ovšem pro odpočinek s dobrodružnou romantikou mohu doporučit.

bekule
16. února

Kdo očekává romantiku s troškou dobrodružství bude zklamán, kdo dobrodružství a maličko romantiky bude spokojen. Já miluji ten druhý typ a tady se celý příběh odehrává na útěku, ať už mezi hotely, nebo státy a nakonec velká část v divočině Madagaskaru a ještě nechybí humor a vtip.Taky jsem zde pochopila podle koho stvořila NR pár let poté Roarka.
.................................................................................Výzva 2019/16

mishka1976
06. února

Taková nijaká nemastná, neslaná. Dvě hvězdičky za slovní přestřelky mezi hlavními protagonisty.

raty
29. ledna

Dobrodružná a romantická cesta sympaťáka zloděje a bohaté dědičky za pokladem. Postavy takové černobílé, naivní a předvídatelné, ale nechyběl humor a já mám knihy Nory R. prostě ráda. Navíc tato kniha vyšla poprvé v roce 1987, tak se může trochu přimhouřit oko.