Kdo jinému jámu kopá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladá. Svérázná. Učitelka. Poklidný život městečka ležícího na brdském pomezí rozvíří smrt výstřední učitelky. Josefína Divíšková, mladá malířka původem z Prahy a rovněž učitelka, jež v Brodu nalezla dočasné útočiště, začne rozplétat nitky případu stylem (a s humorem) jí vlastním. Kdo a z jakého důvodu mohl zabít Alenu Výbornou, která byla možná trochu praštěná, ale nikdy nikomu neublížila? Jak s případem souvisejí drsní majitelé místního autobazaru, manžel oběti Rudolf Výborný, mentálně zaostalý mladík Pavel Řábek či další z učitelek brodského gymnázia, Běta Benčáková? Podaří se Josefíně odhalit pozadí skandálního zločinu dřív než kriminalistům? Nebo bude muset spolupracovat s komisařem Tvrdíkem, který je sice sympatický a zatraceně dobře vypadá, ale přesto – nebo možná právě proto – jí pije krev víc, než je zdrávo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331092/kdo-jinemu-jamu-kopa-BRn-331092.jpg 3.9320
Série

Josefína Divíšková 1.

Žánr
Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká
Vydáno, Mystery Press
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (123)

Kniha Kdo jinému jámu kopá

Přidat komentář
Honzin
08. dubna

Po náhodném objevení autorky (Komu straší ve věži) je toto trošku lepší - můj šálek kávy.
Já rád čtu o každodenním žití viz komentář pode mnou. A právě v pořádku je, že zde hledáme názory druhých, abychom si udělali obrázek - číst či nečíst.

Corso
21. března

Velmi nebavilo. Na moj vkus prilis vela kazdodenneho zitia 40 rocnej slobodnej matky, a tri stvrtiny knihy je krimi zapletka len tak na pozadi. Neskor samozrejme dostava baba zabrat ako Indy Jones a John McClane dokopy. Sexualne napatie medzi hlavnou hrdinkou a pridelenym vysetrovatelov ako bonus. (Spolocna kopulacna minulost atd. :) Do dalsich casti serie sa asi nepustim.


Janča089
26. února

Nenáročné oddychové pohodové čtení na letní odpoledne. Sáhnu i po dalším dílu.

lucakuca
20. února

Letní bláznivý příběh z maloměsta s vraždou a s všetečnou, k nakousnutí slečnou "Marplovou"na krku. Příjemné, nenáročné. Tam vlastně zas tak o tu vraždu nejde, spíše o to všechno okolo. :-) Nečekejte detektivku, ale pouze oddechovku třeba na dovču, kdy nechcete číst čistou romanťárnu...

anezur33
17. února

Vtipná odlehčená a super zapletená kriminálka.

Makaja
09. února

Trochu "naivní" styl psaní, jedna velká a zásadní nelogičnost mi tam dost vadila, ale na druhou stranu se to četlo celkem dobře. Jen na můj vkus hodně postav, občas jsem měla trochu problém s rychlou identifikaci zmiňované osoby.

JáraTym
08. února

Tak tuhle sérii fakt můžu. Skvěle vystavený příběh, humor, detektivní případ, postavy, situace...prostě úžasné. Hlavní hrdinka je velmi sympatická, a fandíte jí v každé situaci. Nemůžu se dočkat pátého pokračování.

Ulala
31. ledna

Odpočinková četba - ano, detektivka trochu natažená na skřípec - ano. Hlavní postava se však chová jako puberťačka a k tomu ještě naivní - to mně odradilo od dalšího pokračování. Četlo se to velmi dobře, ale budu si muset dát oddech abych se vrátila k "mladé svérázné" učitelce. Musím však pochválit grafické zpracování - docela vtipné.

1