Kdo má pod čepicí ekniha

Když se malířka z Prahy Josefína Divíšková přestěhuje do Brodu a smíří se s tím, že život učitelky na malém městě je jedna velká otrava, její kolega z práce je nalezen mrtvý. Díky své zvědavé povaze a vrozenému talentu dostávat se do problémů téměř na každém kroku, se Josefína zaplete do vyšetřování případu. Musí si poradit nejen s řadou humorných situací, ale i s příšerně sympatickým komisařem Tvrdíkem z pražské kriminálky. Podaří se jim společně odhalit vraha? E-book obsahuje novelku Kdo má pod čepicí a jako bonus první čtyři kapitoly z románu Kdo jinému jámu kopá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/340343/kdo-ma-pod-cepici-mK8-340343.jpg 3.694

Josefína Divíšková

Detektivky, Romány, Literatura česká
Vydáno: (ekniha), Mystery Press

Kniha Kdo má pod čepicí

postrach

Taková oddechovka.přečtená za pár hodin.

mia.com

Jako úvodní jednohubka mi to přišlo fajn. Čtivě napsané a okamžitě jsem se sžila s postavami, jako bych je znala dávno. Určitě se pustím do celé série a uvidíme :)

sarekaslukova

Taková kraťoučká blbina, po přečtení pár stránek a zjištění jmen hlavních postav jsem si řekla, že tato kniha se musí číst trochu s nadsázkou. Jsem zvědavá co přinesou další díly, doufám jen že budou lepší a trošku promyšlenější.

petunkav
20.08.2018

Četla jsem až po knize Kdo jinému jámu kopá - abych trochu víc poznala postavy.
Je to taková pěkná chuťovka jednohubka. Milé, příjemné čtení.

bosorka
23.07.2018

Přečetla jsem až po v čase následující knize Kdo jinému jámu kopá, z které jsem vyrozuměla, že Josefína už má něco za sebou. Tohle byla úplná jednohubka, jen rychlé seznámení s postavami. Josefína nezklamala, i když v dalších knihách má asi ještě větší grády.

spider.rio
30.05.2018

Velmi jednoduché čtení, velmi krátké oddechové čtení.

Těším se na další knihy s Josefínou.

pavčape
22.04.2018

Kratičké, než jsem se nadála, je konec. Ale Josefína se mi líbí, tak budu číst dál. Čekám až konečně vyjde Komu straší ve věži! :-)

Calibra
12.02.2018

Myslím, že nevýhodou tohoto příběhu je jeho délka, než se začtete ,je konec. Ale jako seznamovačka s Josefínou dobrý, určitě si přečtu Kdo jinému jámu kopá.

Marie Rejfová
česká, 1976

všechny knihy autora

Kniha Kdo má pod čepicí je: