Kdo má pod čepicí ekniha

Když se malířka z Prahy Josefína Divíšková přestěhuje do Brodu a smíří se s tím, že život učitelky na malém městě je jedna velká otrava, její kolega z práce je nalezen mrtvý. Díky své zvědavé povaze a vrozenému talentu dostávat se do problémů téměř na každém kroku, se Josefína zaplete do vyšetřování případu. Musí si poradit nejen s řadou humorných situací, ale i s příšerně sympatickým komisařem Tvrdíkem z pražské kriminálky. Podaří se jim společně odhalit vraha? E-book obsahuje novelku Kdo má pod čepicí a jako bonus první čtyři kapitoly z románu Kdo jinému jámu kopá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340343/big_kdo-ma-pod-cepici-mK8-340343.jpg 3.7168

Kniha Kdo má pod čepicí

Katka2382

Pěkný, jen moc krátký.

Acnaj

Nenáročná povídka na večer...

Pavla79

Též jsem četla až po jámě, abych věděla, jak to začalo. Pohodové čtení a určitě budu s Josefínou pokračovat. :)

Booky84

Příjemně krátká povídka, kterou jsem si přečetla večer před spaním.

jaroiva
13.09.2021

Chtěla jsem zkusit autorčin styl, tak jsem vybrala tuhle krátkou. Ale asi bude lepší pustit se do něčeho delšího. Tahle mě nijak neuchvátila.

bigben
01.12.2020

taková nenáročná povídka

IVANA0123
30.10.2020

Taková jednohubka. Spíš povídka než knížka. Trochu potřeštěná hlavní hrdinka a malá místní zápletka. Zatím se to moc nerozjelo, ale protože mi byly doporučeny další díly jako lepší a ucelenejší, určitě si je časem taky přečtu. 3*
(10/20)

Pdede
13.08.2020

Knihy této autorky jsou velmi podobné, ale jako oddychovka OK.