Kulka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná, protože její biologické rodiče zastřelili v Atlantě, když jí byly tři roky. Ona sama byla postřelena také, ale přežila. Pachatel nebyl nikdy dopaden. Caroline tedy vyhledá novináře, který o vraždě kdysi psal. Ten jí navrhne, že s ní udělá interview, což by mohlo přitáhnout pozornost veřejnosti, aby se o své minulosti mohla dozvědět více. A opravdu, Caroline se začínají ozývat pamětníci – bývalí sousedé, policista, jež případ vyšetřoval či otcův kamarád. Jenomže i vrazi čtou noviny…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298379/big_kulka-bVL-298379.jpg 4876
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

The Bullet, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (260)

Kniha Kulka

Lucc93
22. července

Strašně se mi to líbilo. Těšila jsem se a asi jsem věděla proč. Výborná kniha.

Eszminka
15. července

Knížku jsem přečetla celou, ale hlavní hrdinka mi byla nesympatická. Neustále se litovala a byla sebestředná, vysloveně mi lezla na nervy. Celkově kniha s dobrým , ale nepropracovaným nápadem , chybí tomu takové to brilantní pisatelské kouzlo, ohromit čtenáře. Dvě hvězdy dávám za závěr knihy , který se mi četl lépe.


kob
07. července

Originální příběh, knížka se dobře četla a bavila mě.

Nikoll2
05. července

Kniha vychází z originálního nápadu a čte se velmi dobře. Bohužel v určitém bodě mi přišlo, že se autorka trochu "utrhla ze řetězu" a hlavní postava se začala chovala jako jiná osoba. Samozřejmě chápu, že určité situace člověka změní, ale v tomto případě mi to přišlo velmi nereálné. Jako celek však kniha nebyla špatná.

snílkařka
30. května

Čte se dobře. Není špatná ale dalo se z toho podle mě vymáčknout něco víc.

Pavlína2019
28. května

Výborná kniha! Velmi zajímavý námět, krásně se čte, děj rychle plyne. Jste napnutí a nemůžete přestat číst, abyste zjistili, jak to bylo... Rozhodně doporučuji!

TeaPeter
26. května

Až do konce 47. kapitoly jsem si říkal, že je to výtečná kniha, že je to jeden z vynikajících thrillerů, na které člověk narazí jen zřídka. "Ich" forma je zde tak přesvědčivá a uvěřitelná... Nepochyboval jsem o pětihvězdičkovém hodnocení. Ale pak... Pak se to zvrtlo ve velmi nepravděpodobnou pohádku pro dospělé, která vyvolávala intenzivní pocit déjà vu. Až by se chtělo ocitovat úvod jednoho nejmenovaného filmu: "Tento příběh je pravdivý. Zakládá se na skutečnostech, které se staly v jiných filmech." K naprosté katastrofě tam chybělo jen málo - aby vytočila Françoisovo číslo. Ale k tomu nedošlo. Jen připomínka na počátek toho všeho se zvolna snesla tam, kde se vlnily chladné vody Seiny. Kruh se tím uzavřel: z míst, kde o ní nikdo netušil, se propletla dějem a skončila v místech, kde už si na ní nikdo nevzpomene...

Petruska95
17. května

Super příběh, ale takový konec jsem teda nečekala. Knížka se pěkně četla.

1 ...