Nemůžeš mě milovat

Nemůžeš mě milovat https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162250/bmid_buchanan-renard-fbi-nemuzes-me-milo-GNn-162250.jpg 4 311 50

Buchanan-Renard (FBI) série

Na první setkání s Olivií MacKenzieovou agent FBI Grayson Kincaid jen tak nezapomene. Krásná mladá právní zástupkyně se totiž připletla k zátahu FBI a způsobila značný chaos. Měsíce sledování a pečlivého plánování byly zmařeny, Kincaidův partner zuří a dává to Olivii znát. Olivia se ovšem nedá zastrašit, protože sama pracuje pro ještě obávanější instituci - pro Finanční úřad. A práce pro Finanční úřad USA není žádná hračka. Olivia je na stopě rafinovaného Ponziho schématu, které může zničit životy naivních a nic netušících obětí. Avšak poté, co se začne vyptávat jistých lidí, si uvědomí, že je ohrožen i její život. V zoufalství zavolá Graysona Kincaida. Proti korupci pak bojují spojenými silami, ale Olivia kromě toho přemáhá také náhlou a prudkou náklonnost k agentu Kincaidovi… a v této bitvě nejspíš prohraje.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Sweet Talk , 2012

adela2230
30.03.2024 5 z 5

Skvělý příběh. Má to čím dál lepší zápletku, není to jen romantika s neurčitou zapletkou.

kacenka0239
17.10.2022 4 z 5

Musím říct, že každý díl série je lepší a lepší. Lépe propracované, zajímavější zápletky. A Graysona prostě nejde nemilovat.

lexikon_tf
19.08.2022 5 z 5

Moje druhé setkání s autorkou a i tento příběh se mi líbil. Opět se setkáváme s krásnou mladou ženou, se sympaťákem z FBI, a jak to asi všechno dopadne?
Mladá právnička Olivie se náhodou připlete k zásahu FBI a tím jej nevědomky pokazí.
Sama je přitom na stopě rafinovaného Ponziho schématu, které může zničit životy mnoha nic netušícím lidem.
Ale ani ona sama není úplně v bezpečí, jelikož se ve svém pátrání pustila na velmi tenký led. A tak se obrátí s prosbou o pomoc na sympaťáka z FBI, se kterým se setkala při tom nevydařeném zásahu.
No a jak to tak bývá, vzájemná spolupráce pomalu přerůstá v náklonnost, jíž se však Olivie ze záhadných důvodů brání. Co skrývá její minulost a její dospívání? A jak obstojí v bitvě s vlastními pocity?
Doporučuji opět fanouškům tohoto romantického žánru.

Marci_Vaj
03.08.2022 4 z 5

Tento 10 díl byl pro mě asi nejslabším. Ne že by byl špatný, zápletka, romantika byly fajn, ale nějak mě to úplně neoslovilo. Čekala jsem od tohoto příběhu trochu víc, ale i tak bych se s Greysonem klidně potkala :-D

Ketrin.TR
08.10.2021 4 z 5

Julie Garwood je prostě sázka na jistotu! Mám od ní hrozně ráda její historické příběhy z Vysočiny, z přítomnosti je tohle asi moje druhá knížka a bylo to super. Jen bych tam možná přidala trošku víc emocí, přijde mi, že hlavní postavy ten vztah, ač byl žhavý, prožívaly tak povadle. Za mě fajn oddechovka, která se přečte raz dva! Až bych taky chtěla být svědkem nečeho nekalého, aby mě zachránil takový fajný, pěkný agent! :-)

Jessybelle
12.09.2021 5 z 5

Taková milá oddechová jednohubka. Osudy hlavních hrdinů jsou v podstatě jasné od začátku, je tu malá vedlejší linka s kamarádkami...

be_pa
21.06.2021 2 z 5

(SPOILER) Nestává se mi,že se můj dojem z knihy hodně liší od procentního hodnocení. Ale tady moc hvězd nedávám. Překvapilo mě to, od autorky jsem četla už nekolik knížek této série a ty se mi líbily.
Tady děj plyne vlastně bez zádrhelů, žádné pokroky v pátrání a pak najednou je na pár stránkách všechno vyřešené. Např. nemoc Jane, nebo střelba na Olivii. Odhalení a zatčení finančních podvodníků zabere více, možná stran pět. Ani vztah hlavních hrdinů se nijak nevyvíjí, negraduje. On řekne, ona souhlasí.

Pajina324
22.02.2021 5 z 5

Oddechový, ale i napínavý příběh. Čtivé,romantické,milé

luci33
05.11.2020 4 z 5

Kniha dobrý, ale už mi trochu vadí Američanky, co neumí vařit. Nejen v této sérii, ale celkově. Je snad národním sportem žen v Americe vyhnout se kuchyni, ta je jen pro muže (a) pro personál?

petusska01
12.10.2020 5 z 5

Musím povedať, že som bola príjemne prekvapená, malo to všetko čo to malo mať - vtip a suchý humor, erotika, romantika, zápletky, dráma a riešenie! Julie Garwood som doteraz nepoznala, ale už som prečítala od nej niekoľko málo kníh a siahnem po tejto autorke znova. Agenti FBI sa mi páčia ! :-D

janina66
21.07.2020 5 z 5

Super počtení. Napětí, romantika a vtip. Od Julie G. mám ráda tuto řadu s agenty FBI.

Květinka008
20.03.2020 4 z 5

Námět knížky je fakt dobrý, začátek mě zaujal a navnadil, ale do poloviny mi čtení vůbec neutíkalo. Podle anotace jsem čekala trochu víc, jako třeba v Šifře mistra Leonarda, kde by bylo Ponziho schéma vysvětleno a zapracováno do děje. Takhle jsem si musela sama vyhledat, o co jde, a v knize bylo spíš doplňkovým tématem ke klasické lovestory. Druhá půlka knihy byla podstatně lepší, ačkoliv konec zase nepřiměřeně rozvleklý. Chápu ovšem, že se autorka snažila rozplést všechny rozjeté dějové linky.

petraj30
28.07.2019 5 z 5

Moc pěkný ale smutný příběh. Vlastní rodina se chová opravdu ohavně, ale jsem velmi ráda, že i tady bylo učiněno zadost, konec byl opravdu krásný

Radka1911
25.06.2019 4 z 5

Krásný romantický příběh s detektivní zápletkou. Julie Garwood nikdy nezklame.

jani.ruzicko
11.06.2019 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil. =) Olivie byla skvěle ostřílená a s Graysonem tvořili super páreček. Čtivé a mě to bavilo =) Opět nechybělo napětí, humor ani romantika.

bekule
18.03.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka mezi náročnější četbou. Na této sérii mě baví že kromě napětí a romantiky nechybí i humor. Asi jediné co bych vytkla je chování rodičů Olivie, těžko se dá uvěřit že by jedno ze svých dětí zavrhli pro jeho těžkou nemoc.

helenkan
30.01.2019 5 z 5

Mě se tahle série FBI líbí. Ani tenhle díl mě nezklamal.

Barbora H
06.06.2018 3 z 5

Vypadala, že ji přečtu s nadšením do konce, ale bohužel se nestalo. Možná jsou 3* i moc...

angelbooks
18.05.2018 5 z 5

Musím uznat, že narozdíl od dalšího dílu byla tato kniha mnohem lepší. Napínavá detektivka s romantickou a částečky tajemna.
Velmi doporučuji. O J. Garwoodové si myslím, že píše lépe historické romány, ale i tento román byl skvělý, i když je zasazen do našeho století. :)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023
2007  91%Nevěsta
2012  87%Ideální muž
2001  90%Láska a čest
2002  85%Nebezpečná hra
2009  90%Králova milenka

Kniha Nemůžeš mě milovat je v