Nemůžeš mě milovat

Na první setkání s Olivií MacKenzieovou agent FBI Grayson Kincaid jen tak nezapomene. Krásná mladá právní zástupkyně se totiž připletla k zátahu FBI a způsobila značný chaos. Měsíce sledování a pečlivého plánování byly zmařeny, Kincaidův partner zuří a dává to Olivii znát. Olivia se ovšem nedá zastrašit, protože sama pracuje pro ještě obávanější instituci - pro Finanční úřad. A práce pro Finanční úřad USA není žádná hračka. Olivia je na stopě rafinovaného Ponziho schématu, které může zničit životy naivních a nic netušících obětí. Avšak poté, co se začne vyptávat jistých lidí, si uvědomí, že je ohrožen i její život. V zoufalství zavolá Graysona Kincaida. Proti korupci pak bojují spojenými silami, ale Olivia kromě toho přemáhá také náhlou a prudkou náklonnost k agentu Kincaidovi… a v této bitvě nejspíš prohraje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162250/big_buchanan-renard-fbi-nemuzes-me-milo-GNn-162250.jpg 4.3281

Buchanan-Renard (FBI) 10.

Vydáno: , Oldag

Sweet Talk, 2012

Kniha Nemůžeš mě milovat

Marci_Vaj

Tento 10 díl byl pro mě asi nejslabším. Ne že by byl špatný, zápletka, romantika byly fajn, ale nějak mě to úplně neoslovilo. Čekala jsem od tohoto příběhu trochu víc, ale i tak bych se s Greysonem klidně potkala :-D

Ketrin.TR
08.10.2021

Julie Garwood je prostě sázka na jistotu! Mám od ní hrozně ráda její historické příběhy z Vysočiny, z přítomnosti je tohle asi moje druhá knížka a bylo to super. Jen bych tam možná přidala trošku víc emocí, přijde mi, že hlavní postavy ten vztah, ač byl žhavý, prožívaly tak povadle. Za mě fajn oddechovka, která se přečte raz dva! Až bych taky chtěla být svědkem nečeho nekalého, aby mě zachránil takový fajný, pěkný agent! :-)

Jessybelle
12.09.2021

Taková milá oddechová jednohubka. Osudy hlavních hrdinů jsou v podstatě jasné od začátku, je tu malá vedlejší linka s kamarádkami...

be_pa
21.06.2021

(+ SPOILER) Nestává se mi,že se můj dojem z knihy hodně liší od procentního hodnocení. Ale tady moc hvězd nedávám. Překvapilo mě to, od autorky jsem četla už nekolik knížek této série a ty se mi líbily.
Tady děj plyne vlastně bez zádrhelů, žádné pokroky v pátrání a pak najednou je na pár stránkách všechno vyřešené. Např. nemoc Jane, nebo střelba na Olivii. Odhalení a zatčení finančních podvodníků zabere více, možná stran pět. Ani vztah hlavních hrdinů se nijak nevyvíjí, negraduje. On řekne, ona souhlasí.

Pajina324
22.02.2021

Oddechový, ale i napínavý příběh. Čtivé,romantické,milé

luci33
05.11.2020

Kniha dobrý, ale už mi trochu vadí Američanky, co neumí vařit. Nejen v této sérii, ale celkově. Je snad národním sportem žen v Americe vyhnout se kuchyni, ta je jen pro muže (a) pro personál?

petusska01
12.10.2020

Musím povedať, že som bola príjemne prekvapená, malo to všetko čo to malo mať - vtip a suchý humor, erotika, romantika, zápletky, dráma a riešenie! Julie Garwood som doteraz nepoznala, ale už som prečítala od nej niekoľko málo kníh a siahnem po tejto autorke znova. Agenti FBI sa mi páčia ! :-D

janina66
21.07.2020

Super počtení. Napětí, romantika a vtip. Od Julie G. mám ráda tuto řadu s agenty FBI.