Dívka ve vlaku

Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou. Potřebujete vědět víc? Rachel dojíždí ranním vlakem do Londýna. Den co den si prohlíží útulné předměstské domky, a když vlak na chvíli zastaví u návěstidla, naskýtá se jí pravidelně letmý pohled do soukromí mladého páru. Postupem času Rachel začíná mít pocit, že ty dva lidi zná. Představuje si, že je zná. Dá jim dokonce jména: Jason a Jess. Jednoho dne však zahlédne něco, co ji šokuje. Stačí pouhá minuta, než se dá vlak zase do pohybu, a náhle je všechno jinak… Krátce nato se Rachel dozví, že se „její“ Jess pohřešuje, a proto se rozhodne obrátit na policii. Není si jistá, zda tím nenadělá více škody než užitku, zatímco se stále více zaplétá do příběhu, který není její, ale jenž nakonec obrátí naruby život úplně všem… Poznámka: V knize je uvedeno chybné ISBN 978-80-249-2861-6. Správné ISBN je 978-80-249-2860-9. (zdroj: Databáze Národní knihovny ČR)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262619/divka-ve-vlaku-IOv-262619.jpg 3.87201
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

The Girl on the Train (2015)

Komentáře (1903)

Kniha Dívka ve vlaku

VercaV
předevčírem

Za mě kniha lehce zklamání, čekala sem víc. Začátek me hodně nudil, chvíli mi trvalo než sem si udělala jasno v tom kdo je kdo. Bavilo mě až cca posledních 100 stránek, kdy se děj rozjel.

Veveruškaaa

No čekala jsem to teda horší, co se týče té vraždy a všeho okolo.
Mělo to pomalý rozjezd, začátek mě celkem nudil. Zvrat dali tak jako na konec, což tomu moc neprospělo. Jeden ze slabších thrillerů. 3*

oskarina

Za mě hrozné zklamání.. Zdlouhavé, ne úplně záživné.
Ke konci jsem jen přelétávala text, abych už to měla za sebou. Rozuzlení nakonec docela zajímavé, ale přesto nevybalancuje celou knihu.

Kate653

Kniha nebyla úplně špatná, ale nenadchla mně. Nevyvolala žádnou emoci a nezdála se mi moc zajímavá. Navíc se mi nelíbil způsob textu, kterým byla knížka napsaná a přeložená. označení: světový bestseller mi teda přijde přehnané.

cherubinka
01. záříodpad!

"Román, který si podmanil žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku. Debut trhající rekordy v rychlosti prodeje."

Zase jsem na to skočila. Asi jako u Zlodějky knih.
Netuším, co na tom čtenáři vidí. Film mě teda rozhodně neláká.
Kdyby to bylo tak o polovinu zbytečných myšlenek a keců tenčí, četlo by se to možná lépe.

NoelHudson

Čím víc čtu detektivky a thrillery, tím je pro mě lehčí pachatele odhalit. Tady se mi to podařilo téměř na začátku a ani nevím proč, když na něj/ji nic neukazovalo až do samotného závěru. Je pravda, že jednu dobu jsem ale měla i tři typy ???? Kniha skvělá po(na) všech stranách.

dainny

ta knížka se skvěle četla,nemohla jsem se odtrhnout a zajímalo mě jak to dopadne za mě super :)

Kashi

Další z mých oblíbených knih, jsem ráda, že jsem ji četla ještě předtím, než jsem viděla film (a u Dívky ve vlaku je kniha je pro mě v tomto pomysleném souboji jasný vítěz!). Těším se, až si ji přečtu znovu.