Modré z nebe

Modré z nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240775/bmid_modre-z-nebe-240775.jpg 4 134 26

Inn BoonsBoro série

Avery vlastní pizzerii přímo naproti rekonstruovanému hotelu, takže může jeho proměnu sledovat takřka v přímém přenosu a obdivovat i kvality puntičkářského Owena, který má na dodržení termínu otevření lví zásluhu. Je pravda, že spolu kdysi chodili a že na něj Avery občas - no dobře, tak často - myslí, ale aby si ji Owen znovu získal, musel by se hodně snažit.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

The Last Boyfriend , 2012

Evkaha
29.02.2024 3 z 5

Po prvním díle ze série mi bylo jasné, že tahle kniha bude hodně podobná. Rozdíl akorát v povaze dalších dvou hrdinů. I tak se pustím do třetího - jsem zvědavá jak to dopadne s hotelovým duchem :⁠-⁠)

Marcik7
22.07.2023 3 z 5

Musím opakovat - typická Nora Roberts. Romantika s předvídatelným koncem, oddechovka jak vyšitá.

raty
14.02.2022 4 z 5

Typická Nora Roberts. Romantika s humorem a malou špetkou duchařiny. Sympatičtí hrdinové, jaké bychom asi v reálném světě nenašli. Prostě prima oddechové čtení.

georginaa
23.10.2021 5 z 5

Přesná oddychová četba na odpoledne, kdy člověk potřebuje psychicky vypnout.

pip11
30.07.2021 4 z 5

Mezi prvním a tímto dílem jsem měla rozestup více než rok, takže jsem musela trochu pátrat v paměti a připomenout si postavy. Pokračování se mi líbilo, bylo to milé, příjemné a relaxační čtení.

moudivlacek
23.03.2021 4 z 5

Milé pokračování příběhu Clare a Becka. Nyní je v popředí vztah dlouhodobé kamarádky Owena - majitelky pizzerie Avery. On pečlivý kalkulátor, který má rád pořádek a řád ve všem, co dělá. Na druhé straně Avery, která je sice pracant, jak nikdo jiný, ale také žena chaosu a nečekaných bláznivých rozhodnutí. Samozřejmě, že jiskra přelétne nečekaně a oba si musejí ujasnit, jestli to pro ně něco znamená. Avery má zpřestření - nečekanou a nechtěnou návštěvu, která ji málem skolí na kolena. Bratry Montgomeryové zažijí šok ohledně své mámy, velice vtipná scénka. A také plno plánů a chystaná svatba první dvojice. A protože je to romantika, můžete hádat, jak dopadne druhá dvojice. A konečně i hotelový duch Lizzy může být spokojenější. Těším se na další díl.

Petrush
31.05.2020 1 z 5

Přišlo mi, že autorka zapomněla na zápletku.

munka
03.07.2019 3 z 5

Pekný príbeh, oproti prvému dielu trochu slabšie. Som zvedavá na Hope a Rydera v treťom príbehu.

Laf
22.01.2019 4 z 5

Příjemná pohodovka ke chvílím klidu. :)

Skalara
31.12.2018 5 z 5

Mě se prostě tato série líbí :D :D Už se těším na tu poslední :D

Fuza95
26.11.2018 4 z 5

Pěkné pokračování

vlkcz
07.07.2017 1 z 5

Když porovnám s prvním dílem, tak v téhle knize prostě chyběl příběh a nějaké větší téma. Drobná nedorozumění mezi přáteli a milenci, náznak traumat z dětství, ale jinak nic, kvůli čemu by stálo za to popsat 300 stránek, resp. snažit se je číst. Značnou část knihy tvoří vycpávky v podobě večírků, popíjení šampaňského, popisů interiéru (a nekonečné líčení toho, jak závěsy dokonale ladí s římsou u krbu, jak moderní lampičky vhodně kontrastují se starobylými odhalenými cihlami, proč jsou jedny svatební šaty vhodné pro Avery, ale Clare si je rozhodně vybrat nesmí - to bylo čtenářské utrpení).
Třetí díl ještě dám kvůli příběhu hotelového ducha Lizzy, ale pokud by to mělo stejným stylem pokračovat, tak mám obavy, že s Norou Roberts končím.

angelbooks
23.06.2017 4 z 5

Stejně jako 3. díl, který jsem nevědomky začala číst dřív :D, dávám 4 hvězdičky.
Kniha byla nádherná, se špetkou duchařiny, ale velkou dávkou romantiky.
Určitě ji doporučuji :).

lifeoptimist
10.05.2017 3 z 5

dala bych tak 3 a půl* .........no jako oddechovka dobré, romantika, když ale mě fakt moc nesedí to duchovno, připadá mi to vždy takové nic moc. Navíc nevím, zda to připsat autorce či překladu, ale když si chlap sudá boty a nazvat to, že "odloží střevíce" no sorry, ale copak sme v pohádce nebo kde??? to mi teda bylo docela proti srsti

princesse
06.02.2017 5 z 5

Opět jsem si skvěle početla. Nemám co vytknout. Příjemná a čtivá knížka a již čtu další díl. Kniha splnila přesně to co jsem od ní čekala, takže příjemně strávené chvíle při klidném a oddechovém čtení.

sona8058
11.01.2017 5 z 5

I když je zde v komentářích hodně kritiky, tak já jsem si čtení užila. Jasně, nehledala jsem světoborný příběh, ale prostě knihu, při které si odpočinu a dostala jsem to. Nora Roberts podle mě píše skvěle a její knihy mě nikdy nenudí! Ani tady nezklamala ;-)

andrea4877
08.01.2017

Ahoj,jak se jmenuje prvni a druhy dil? Diky nemuzu nikde dohkedat

Litocha
18.12.2016 3 z 5

Šedivý průměr, prakticky bez jakékoliv zápletky. Jasně, hrdinové jsou celkem sympatičtí, ale tak nějak bez chuti a bez zápachu. Knížce schází šmrnc, dá se ale číst bez skřípění zubů. Zdaleka nejsympatičtější je vlastně pes Dumbas(?).
Zajímavé je, že si autorka přihřála polívčičku pojmenováním jednoho z pokojů Eva a Roarke (ovšem překladatelka o nich asi neslyšela, jinak by jméno Eva nenechala v původní podobě, stejně tak si asi nedohledala ostatní dvojice, jinak by z nebohé Buttercup neudělala chlapa :-) )

Damienronnie
02.09.2016 2 z 5

Uplne nudná kniha

kudrdlinka
18.04.2016 2 z 5

Od autorky jsme četla spoustu lepších knih - zejména dříve. Tohle mi přišlo celkem o ničem. Uvidím, jestli se pustím i do třetího dílu z této série ...