Hadrová Ančka

Herecká legenda, autorka mnoha knih, přichází nyní s pohádkami pro nejmenší. Dojemné příběhy panenky a jejích kamarádů z dětského pokoje jsou zároveň vzpomínkou na autorčino dětství, prožité v harmonickém venkovském prostředí. Panenka Ančka je morální autoritou nejen pro své společníky, ale stane se jí zcela jistě i pro všechny malé čtenáře. Převyprávěno a zjednodušeno - podle autorky Johny Gruell....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33077/hadrova-ancka-33077.jpg 4.613
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Andrej Šťastný

Kniha Hadrová Ančka

haaabi
20.08.2018

Krásná knížka. První dvě kapitoly jsem si říkala, že tedy nic moc, ale pak jsme si s dětma hadrovou panenku s cukrovým srdíčkem zamilovali.

Dreisii
17.12.2015

Nádherná knížka, dostala jsem ji jako malá od mamky a byla moje nejoblíbenější :)

Žanet
03.03.2012

Moje nostalgická záležitost. Dostala jsem tuhle knížku jako malá od babičky, se kterou jsem se kvůli okolnostem málo vídala. O to větší význam pro mě měla. Vlastně to byl nejhezčí dárek, co jsem kdy dostala. Pamatuju si, že jsem jí četla furt dokola. Rozhodně doporučuju všem, kdo neví, co koupit svým malým vnučkám nebo dcerám:)

Autoři knihy

Luba Skořepová