Manželovo tajemství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4.12300
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Husband´s Secret, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (643)

Kniha Manželovo tajemství

Přidat komentář
H_Klarka
15. září

Pekna oddychovka, cetlo se samo :) Mam rada pribehy, kde jsou osudy postav propletene. Touto knihou me autorka nalakala precist si od ni jeste neco :)

medulinka
14. září

Líbí se mi styl psaní autorky. Kniha se četla dobře, taková jednohubka, stránky ubíhají a najednou je konec. Příběhy ze života různých žen, tajemství z minulosti... čtení asi spíš pro ženy. Bavilo mě to.


Laf
04. září

Knihou jsem se musela prokousat. Příliš mnoho osob a příběhů k zapamatování. Neustálé přeskakování od jedné postavy ke druhé. Velmi těžko se mi na děj soustředilo a zajímavější to začalo být až tak v půlce knihy. Z celkového hlediska kniha špatná není. Má dobrou myšlenku a na konci donutí člověka se nad vším zamyslet. Stálo to za ten čas :)

Lena78537
02. září

Při čtení této knihy jsem se musela hodně soustředit, abych pobrala to množství postav a příběhů, které se navzájem prolínají až do samého konce. I když mě ze začátku úplně nechytla, záhy tomu bylo jinak a úplně mě pohltila. Skvělé čtení o tom, jak se to může v životě celé pěkně zamotat.. A nakonec skvělý Epilog. Doporučuji.

Zuzanka45
21. srpna

Ze začátku mi přišla kniha zmatená, strašně moc jmen, které jsem si musela napsat, abych věděla kdo je kdo, ale po pár stránkách jsem se začetla. Bylo hezké jak se příběhy všech propojily. V knize se odehrálo tolik skutečností, jaké jsem ani trochu neočekávala. Za pár let se ke knize určitě vrátím. Hodnotím 4,45*

Jessybelle
14. srpna

Zpočátku jsem si říkala, co to bude, protože jsem se nemohla začíst. No ale pak mě to zaujalo ... Příběh vypadá tak realisticky, postavy jsou propracované, i když některé na úder..
Člověka napadne, co by bylo kdyby...
V tom, že nevíme, co bude, je kouzlo života...

Johana
14. srpna

Vůbec mne kniha nebavila, hrdinka Cecilia mi dokonce přišla jako sociopatka - ačkoli byla jistě míněna jako ta ubohá správná holka a oběť neovlivnitelných okolností... Přeskákáno.

PetraDD
13. srpna

Kniha jen dokazuje, ze vse ma sve dusledky a drive ci pozdeji Vas, nebo nekoho blizkeho dostihnou:)
Co me nebavilo byly castI s Tess a Willem, nezajimave

1 ...

Doporučujeme

Talisman pro štěstí
Talisman pro štěstí
Svatba
Svatba
Mary Rose
Mary Rose
Bez naděje
Bez naděje