Manželovo tajemství

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/big_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4.12692

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret, 2013

Kniha Manželovo tajemství

Annannas

Začátek knihy byl dost velký zmatek postav, pak se příběh velmi dobře rozběhl.

LuckaDea

Tuto knihu jsem četla jako první od této autorky a hned to byla trefa do toho správného příběhu. V příběhu se proplétají osudy 3 žen, a nakonec dojde k překvapivému rozuzlení. Opravdu doporučuji.

iška

Jako když se vám zamotá vlna - chvíli trvá, než se dostanete k tomu správnému konci, ale pak už to jde téměř samo. Mně se kniha líbila a i mě zaujal epilog. Někdy je snad opravdu lepší nevědět.

munka

Zo začiatku som sa trochu trápila, ale potom prišiel zlom. Dej sa náhle rozbehol a už som bola na konci.

lucka8864

Tuto knihu jsem měla problém dočíst. Neseděl mi styl, kterým byla napsána. Prvních 100 stran jsem se stále nedokázala zorientovat v postavách.

Kopretinka784
31.12.2022

Od knih této autorky nemůžu v prvních kapitolách na delší dobu odcházet. Není to kvůli napětí, ale kvůli ztrátě přehledu kdo je kdo. Po získání přehledu, kdo je kdo a kdo ke komu patří, jsem si užívala zajímavý propletenec osudů několika žen. Třešničkou na dortu byl epilog. Jsem zvědavá na další knihy.

netopýrek1985
07.12.2022

Moc zajímavé příběhy určitých lidích. Moc krásně se četla. Zkusím další příběh.

KatyM.
11.10.2022

Za mě zklamání, kniha mě nezaujala, styl psaní mě neseděl. Hodně jsem se trápila, abych knihu dočetla.