Manželovo tajemství

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207632/manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4.21697

The Husband´s Secret (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

lee5747

Lepší průměr, docela čtivá, jen to prolínání mi někdy dělalo trochu problém.

Akkiki

Moje první kniha od této autorky. Slyšela jsem na ni velkou chválu, a i já se k tomuto názoru přidávám. Přečetla jsem ji na jeden dech, nemohla jsem přestat, chtěla jsem ji dočíst, ale zároveň nechtěla-myslím, že každý máme alespoň jednu takovou knihu. Velmi poutavý styl psaní se mi tak zalíbil, že už mám doma od autorky další knihy. Rozhodně tuto knihu můžu doporučit!!

Makyny

Tak jsem se těšila na odkrývání Manželova tajemství... Začátek mě lehce zklamal, protože jsem se nemohla začíst a už jsem i chtěla knihu odložit. Po přečtení manželova dopisu se ale vše změnilo a já hltala každou stránku, jak to vlasně celé dopadne. Na konci přišel šok a smutek kvůli chuděrce malé Polly... Ale... Epilog to krásně zakončuje, protože nikdy nikdo neví co by kdyby...???

Ivka_77

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, nebavila mě, do čtení jsem se musela nutit. Pak už to bylo lepší a druhá půlka knížky mě bavila hodně. No a nejlepší byl epilog, ten mě dostal. Každý z nás občas přemýšlí, co by bylo kdyby.... Moje první knížka od autorky, určitě si přečtu další.

Veronika33

Tak túto knihu som si užila. Príbeh plynul bez hluchých miest, vďaka krátkym kapitolkám sa výborne čítal. Prepojenie osudov jednotlivých postáv bolo výborne spracované, super kniha. Teším sa na ďalšie autorkine knihy a odporúčam!!!

Veru.Viti

Neuvěřitelně mě baví styl této spisovatelky. Podle mě by mě bavil i návod na kuličkové pero, pokud by ho psala právě Liane Moriarty. Stále u mě vedou Sedmilhářky, ale každopádně se mi kniha líbila. Byla jsem zvědavá na vyústění a konec mě donutil po zavření knihy ještě nějakou chvíli přemýšlet. Určitě knihu doporučuji.

edisek83

Jedna z nejlepších knih, co jsem od této spisovatelky četla :-)

cukrovka

Zajímavá a velmi čtivá kniha. Zpočátku mi moc nevyhovovalo střídání vypravěčů a dějů. Na konci už se od knihy nešlo odtrhnout. Velmi zajímavý epilog. Každý určitě přemýšlí nad nějakým svým "coby, kdyby".

koki.veru

Krásná knížka. Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem si opět zvykla, kdo je kdo, kdo ke komu patří a jak je děj popisován z pohledu více osob. Postupně jsem se ale do knihy začítala víc a víc, až jsem se na konci nemohla vůbec odtrhnout. Knihy této spisovatelky jsou opravdu vydařené, a určitě to není poslední knížka, kterou od ní čtu. Její styl mi velice vyhovuje :)

regenka

Byla jsem napjatá, byla jsem smutná... Líbilo se mi moc.

kathla

Zajímavá kniha o tom, že nic není černobílé... četla jsem to jedním dechem, až od půlky to dostalo ale spád a epilog - tak ten byl vyloženě bohatý na děj, že jsem některé pasáže musela číst 2x :)

dencazrnu

Knihu jsem četla asi na dvakrát. Vůbec jsem se nemohla začíst. Dlouhý a vleklý začátek téměř o ničem. Od poloviny knihy dostala kniha konečně nějaký pořádný děj. Příběhy postav se začaly prolínat a kniha dostala smysl. Konec knihy byl skvělý, od poloviny knihy jsem se už pak nemohla odtrhnout. Od autorky mám doma ještě asi další tři knihy, tak uvidíme, jak se budou líbit..

MíšaS.

Nemá to hlavu ani patu. Opět BESTSELLER za všechny peníze...

irskádívka

Moje první kniha autorky, vzala jsem si ji na cestu vlakem k vyplnění nudné cesty. Splnila účel a cesta mi snadno utekla.
Příběh mi připadal...nedostatečně do hloubky propracovaný a málo pospojovaný. Doufala jsem ve větší změny a lepší zapracování postavy rodiny Tess do děje - oddělené linky a vyprávění různých postav mi prostě už nepřijde nijak novátorské pojetí.
Přesto hodnotím knihu kladně. Příjemné počtení.

kler1207

Pro mě dost předvídatelná kniha. Děj je fajn, je čtivý, zpočátku mě trochu mátla některá jména, ale dostala jsem se do vztahů celkem rychle. Konec jsem asi čekala víc zamotanější, málo mi do toho seděla dějová linka Tess a její rodiny. Epilog je bezva, málokdy autor v knize naznačí, jak to mohlo být, bavil mě. Celkově hodnotím pozitivně, možná si od autorky přečtu i něco jiného.

reňa30

Než jsem se překousala motanicí jmen postav,tak byl pomalu konec...ale jo,celkem to ušlo

lenka2557

Nedokázala jsem se do knihy vcítit, byla podivně dějově děravá a nevěrohodná. Sice dočteno, ale s verdiktem "jednohubka, tohle už víckrát číst nemusím". Zjevně jsem náročný čtenář, ale tohle mi nestačilo.

stafbul

Zajímavé téma, průměrné zpracování, nicméně jako kniha pro zábavu dobrá.... Jestli si za rok vzpomenu o čem byla? Pochybuji.

márčina

Po delší chvíli, kdy se už konečně člověk zorientuje ve jménech a rodinných motanicích, je to opravdu fajn knížka, na které mě opravdu fascinoval "možný konec" v epilogu. To byla taková příjemná tečka na závěr, která ve mně vyvolala novou vlnu emocí.

-Sinéad-

Ze začátku jsem se moc neorientovala ve jménech, ale poměrně rychle jsem se začetla a kniha mě nezklamala.

Lotka

Epilog si zasloužil i 5 *. Jinak kniha poutavá, zápletky nebyly prvoplánové, příběh se hezky rozplétal, spokojenost.

Doemit

Bohužel přes knihu jsem se nedostala, dočetla jsem se lehce za polovinu, ale pořád jsem jí jen odkládala. Moc jsem se ztrácela ve jménech a příběh byl zbytečně natahovaný.

Amy27

Výborná kniha! Výborná zápletka! Pro mě velmi nečekané zvraty! Hodně myšlenek jsem si vzala k srdci. Nicméně... hvězdičku dolů dávám za začátek, který mě jako vždy u této autorky nezaujme a trvá mi dlouho než se začtu a také za poslední kapitolu, která mi přišla místy vážně hodně dobře promyšlená.. ale bohužel i místy zbytečná a nepodstatná... Každý si však najde svoje. :)

4xbabča

Kniha se mi líbila, jako všechny knihy autorky, které jsem zatím četla. Zajímavý příběh, kdy se v rodině dějí věci, které by nikdo nepředpokládal. Přes klidnější začátek byla druhá polovina svižnější včetně překvapujícího závěru.

Lucinky

Podle mě je v knize zbytečně dlouho ,,natahováno,, ono tajemství. Kniha se nečetla špatně, ale byla moc zdlouhavá. Znovu už bych si jí nepřečetla.

Katulik86

Oproti Sedmilharkam nebo Alici trosicku slabsi, ale dobra :) Nekteri si u vetsiny autorcinych knizek stezuji na velke mnozstvi postav na zacatku a zmatek a tak, ale mne pripada, ze se ty postavy proste do deje nejak dostat musi, predstavi se a pak uz vypraveji kazda ze sveho uhlu pohledu. Cim dal tim vic se mi zacinaji libit rozuzleni v epilozich. Mne autorcin styl psani sedl :)

Nightwish66

Začátek byl pro mě celkem zmatený, pletla se mi jména i rodiny. Druhá půlka už se četla daleko lépe, konec překvapil. Pravdou je, že nikdy o nikom nemůžeme říct, že ho dokonale známe ...........

Manifest blech

Skvěle svižně se to četlo, i vůči tématům. Těším se na další autorčiny počiny.

Víme o svých blízkých všechny? I ta nejhlubší a nejniternější tajemství?

esfinge

Mne osobne kniha vubec nenadchla. Cely pribeh a vypraveni zdlouhave, po odhaleni manzelova tajemstvi se to tahne jeste vic.

Evule *

Knížka se m líbila, začátek sice trochu pomalejší, ale po odhalení tajemství se vše rozjelo a ten závěr? Za mě 5 hvězd ....

Austrálie společenské romány pro ženy tajemství

Liane Moriarty

Liane Moriarty