Pavouk v síti

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Bela žije s Radimem osm let v domě svých rodičů, ale stále je na vážkách, zda si ji vezme. Vše vyřeší až nevěra. Lidé spřádají sítě svých vztahů, aby získali, po čem touží, a když se jim to podaří, nemůžou už svou síť opustit. Magda Váňová ukazuje svým hrdinům, kudy ven z nenasytných citů, zbožných přání a pokryteckých pastí. Nezkušenou Belu zaujali na dovolené v Řecku starší manželé, kteří svým chováním dávali decentně najevo, že se stále více milují. Mladá žena u nich hledá radu, jak dosáhnout, aby i ji manžel zahrnoval takovou pozorností a láskou. Šupiny jí spadnou z očí, když pochopí, že starší žena ji manévruje do náruče svému milenci, kterého se chce zbavit. Nová zkušenost Belu změní natolik, že se pokusí manželství staršího páru rozvrátit. Postavy z románu Pavouk v síti nesugerují, co si máte myslet. Jejich příběhy vypráví autorka natolik živě, že vás zcela pohltí labyrint spodních proudů jejich jednání a vytvoříte si svůj názor na ně sami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/88_/88522/pavouk-v-siti-88522.jpg 3.9109
Žánr
Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Pavouk v síti

Přidat komentář
jan6775
24. března

doufám že tento příběh je pouhá fikce. Dobré čtivé ale zamotané.

vojteska70
28.11.2019

Bavilo mně to. Sice plná lži, ale dobrá

Liilith
11.05.2019

Kniha se mě líbila i když děj trošku zvláštní ,ale vše je možné...

Val
21.02.2019

Magdu Váňovou mám ráda, ale tohle teda bylo silné kafe. Kniha plná lží, přetvářky a nevěr. Kniha , kde není komu fandit ani koho litovat. Číst tohle od autorky jako první, tak jsem asi po cca padesáti stránkách skončila.
Ale protože vím, že Váňová do příběhu umí zatáhnout, tak jsem vydržela. Doufám, že tohle se děje jen v knihách :-) Každopádně neuvěřitelně čtivé ... a o to tu jde.

zdenaR
11.01.2019

Můžu dodat jediné - moje oblíbená autorka nezklame - má jen jednu vadu: je vysoce návyková :-)))

akdar72
17.07.2018

Velmi čtivá. Přiznejme si, že se v chování a myšlení osob v knize poznáváme.

i.stefany
22.02.2018

Čtení této knihy jsem si užila. Je pravda, že byla celá postavená jen na lžích, přetvářce, intrikách a manipulaci. Propletenec vztahů mi přišel už trochu přes čáru, i to, že žádná z postav neměla čisté úmysly, ale kniha pro mě splnila svůj účel. Bavila mě a o to mi u knih jde především.

orinka3
09.01.2018

Jednu hvězdičku ponechávám za čtivost. Jinak je to rozvláčné, nudné, bez výrazného příběhu. Navíc nechápu, jak může autorka jen tak odbýt tragédii, kdy matka vlastně manipulací s brzdovými hadičkami zaviní smrt vlastního syna? Nevšimla jsem si, že by se tím přechytralá Maren nějak trápila. Knihu kvůli tomu odkládám. Nesmyslům se vyhýbám a kdoví, co by mě čekalo dál.

1