Zpěv sirény

Zpěv sirény https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46691/bmid_zpev-sireny-jYQ-46691.jpg 4 47 12

Sebastian St. Cyr Mystery série

< 3. díl

Život vikomta Sebastiana opět naplňují mnohá vzrušující tajemství. Při novém vyšetřování se nechá strhnout magickou atmosférou starého Londýna a nechybí mnoho, aby uvízl v síti zlých intrik. I luxusní salony vznešených aristokratů jsou totiž plné neřádu stejně jako špinavé londýnské doky! Nejlákavější záhadou zůstává srdce Sebastianovy lásky Kate, které skrývá netušené překvapení. (třetí část příběhu Sebastiana St. Cyra - předchozí knihy: Oči ve tmě a Ozvěna noci)... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Why Mermaids Sing , 2007

DUNIKO
05.05.2018 5 z 5

Nejlepší díl ze série

laura
12.04.2018 5 z 5

Tak tenhle díl byl z celé série nejlepší - a nejpřekvapivější. Opravdu mě to bavilo, zhltla jsem knihu za dva dny (ale v podstatě za den, protože ten druhý jsem už jen dočítala konec :) Škoda, že nejsou přeložené další díly série, jak jsem se dočetla níže. Protože si myslím, že Sebastian jednoho dne zjistí, že nic není takové, jak to vypadá (třeba jeho otec)... Takže... Kdo ví? Má možná pořád ještě naději...

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Kniha se čte dobře. Opět je napínavá. Trochu slabší v ději á v tom jak se líbí. První dva díly byli zdařilejší.

deedulka
17.03.2017 4 z 5

Napínavý detektivní příběh, který má hlavní dějovou linii v hledání vraha a vedlejší romantickou mezi Sebastianem a Kate. Nějak mi přišlo, že příběh Sebastiana a Kate není úplně uzavřen a konec byl v tomto ohledu otevřený. Další díl již ale v češtině nevyšel. A to má v originále již 12 dílů. :( Ráda bych si další přečetla, protože hlavní příběh je vždy originální a vtáhne mne do děje, navíc chci znát i další životní osudy hlavních hrdinů.

Dreisii
24.01.2016 4 z 5

Příběh byl zajímavý,líbil se mi,ale už sem četla určitě lepší dílo autorky.

jluky
04.11.2015 2 z 5

Tak neviem - od autorky som čítala naozaj "dobré kúsky", ale v tejto knihe som sa od začiatku nedokázala zorientovať v množstve postáv , v deji,...Silou vôle, keď som stále čakala , že ma to v nejakom bode prekvapí a zaujme, som knihu dočítala.......a - nič, len pocit chaosu...

TaLu
17.06.2015 5 z 5

Další napínavý i romantický příběh ze série.
Doufám, že bude mít pokračování.
Mám ráda způsob, jakým autorka píše.
Není to "jen" romantika.
Doporučuji těm, kteří vítají napětí v ženských románech.

niknikita
11.09.2014 3 z 5

Asi čtu jinou knihu a nebo nemám trpělivost, ale trochu se ztrácím v tom množství postav a k tomu ty mordy na začátku...nevím, jestli se mi chce pokračovat.

miruska1
14.02.2014 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila. Podľa toho čo som našla na nete,by mali byť ešte 2 časti,ale u nas nevyšli. To ma mrzi.

Shanny
13.03.2013 5 z 5

Veliká škoda, že se u nás nedočkáme vydání dalších dílů této série ;(

Lenka
27.08.2012 4 z 5

Velmi super čtivý román. Určitě doporučuji pro ty co rádi čtou oddechovou četbu.

Juliette
22.02.2012 3 z 5

Román je opět skvěle napsaný, tak jako i jiné knihy této autorky, ale vztah Kate a Sebastiana začíná připomínat telenovelu.