Hovno hoří

Další vydání populární knížky, v níž autor ve třech povídkách s neodolatelným humorem a nadhledem vykresluje rozdíly mezi mužským a ženským nazíráním na svět.
15. vyd.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2041/big_hovno-hori-JdX-2041.jpg 3.81279

Kniha Hovno hoří

Lubošovo

Je skoro k nevíře, že takhle útlá knížka se stala předlohou hned dvou skvělých českých filmů. Tleskám.

valeria0031

Po delší době dávám 5 hvězd. Krátké, výstižné, k zamyšlení a humorné.

666Jitka

Knížku, která se stala předlohou veleúspěšného českého filmu Pelíšky, jsem zkrátka musela přečíst. Kniha se mi líbila, ale film je zkrátka nepřekonatelný.

Hotovson

Moc pěkný povídky, všechny tři, i když nejdelší Voda se šťávou se mi líbila nejvíc, asi proto, že mam hrozně rád Pelíšky, ale tady je to spíš jenom takovej nástřel, i když to vůbec nevadí. Hrozně jsem se u toho nasmál, nebudu jmenovat konkrétní příklady, je toho opravdu hodně.

Varování: Nečíst na veřejnejch místech, budete vypadat jako blázen, když přídou výbuchy smíchu z ničeho nic :)

Bellsinka

Za mě osobně je kniha skvělá! Já se smála od začátku do konce a určitě doporučuji. Kdo se chce zasmát ať sáhne právě pro ni.

Kontryhelka

Mně kniha přišla vtipná. Ale nesedne každému.

Jackline5

Kniha je velice vtipná, zároveň vás ale nutí se zamyslet nad problémy všedního života.
Vřele doporučuji.

Blbounnejapný