Sny o vůni citronů

Mohlo by se zdát, že Agnes má svůj život pevně pod kontrolou. Rozkročena jednou nohou ve Stockholmu a druhou v poklidné rodném městečku, za zády s rodinou, která je vždy připravena ji podpořit, milujícím přítelem, skvělou prací, nejlepší kamarádkou, kterou zná jako své boty. Je tomu ale skutečně tak? Náhle se všechny její jistoty začínají jedna po druhé bortit a zanedlouho nezůstane v životě Agnes kámen na kameni. Když jí kamarád nabídne, aby společně otevřeli novou restauraci, nemá už co ztratit… Sny o vůni citrónů z roku 2004 jsou třetím románem jedné z nejpopulárnějších švédských spisovatelek současnosti, Kasji Ingemarssonové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142318/sny-o-vuni-citronu-142318.jpg 3.6114

Vydáno: , Ikar (ČR)

Små citroner gula, 2004

Kniha Sny o vůni citronů

Marcik7
19.10.2021

Ani jsem nečekala, že se mi to bude tak líbit. Příjemný příběh s happyendem není při nastávajícím podzimu vůbec špatný!

MilaJ
17.08.2021

Velmi příjemné letní čtení. Doporučuji!

JFK117
06.07.2021

Opět mě překvapilo, jak univerzální knihy tohoto typu jsou. Vlastně by se mohly odehrávat kdekoliv a osudy hlavních hrdinů jsou také univerzální. Najít si své místo pod sluncem, naučit se být dospělý a pokud možno se ctí projít partnerskými propletenci. A smířit se s odchazenim rodičů.
Hvězdičku si zaslouží za dobrý vkus. Při rodinných oslavách pijí víno z českého křišťálu.
... "nejlepší taktika není vždycky držet se vzpříma, ale naučit se dopadnout měkce. "

jana9877
28.01.2021

Oddech s vůní fantazie

hapac
08.09.2020

Příběh ze života, který jsem si docela užila. Příběh, který se mohl stát v Stockholmu, v Londýně či v Praze nebo možná docela někde jinde. Příběh, při jehož čtení jsem si odpočinula. Příběh, který mne bavil.

verunka93
24.08.2020

Příjemné letní počtení

MOu598
05.06.2020

Lehce se čte. Trochu i o životě ve Stockholmu a jednom menším městě, jinak hlavně o restauraci a lidech okolo. Hezká obálka, slibovala jsem si od knihy víc. Ale je to takové nic moc. Vše špatně začíná a dobře končí.

M_A_I_A_
21.04.2019

Předvídatelná,ale svižná lehká četba.