Domisek1 Domisek1 komentáře u knih

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Tak tohle byla pecka,jízda,bomba a nevím co ještě :D… Tenhle díl jsem si tedy užila… Už teď se nemůžu dočkat další knihy. Tahle spisovatelka psat fakt umí .

11.05.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Skvělá kniha.. Výborně a rychle se četla,kniha se nedala jen tak prostě odložit. Děj a zápletka na výbornou. Tato spisovatelka má čím dál tím lepší knihy. Všechny byly skvělé ale tahle byla nejlepší. Už se těším na další …

03.12.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Jedním slovem WOW...
skvělá detektivka,čtivá,napíná,rychle se četla. Kniha čtenáře vtáhne do děje,nedá se od čtení odpoutat. Už se těším na další příběhy s detektivem Josii Quinnovou.

22.02.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Právě dočteno a pecka. Vůbec jsem neměla tušení kdo za hrůznými činy stojí. Na konci knihy jsem byla teda v šoku kdo to byl. Kniha je velice dobře napsána tudíž se četla úplně sama a rychle.Už se těším jak dneska začnu číst další díl této řady.

09.01.2021 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tak takhle kniha byla výborná. Tak silný a poutavý příběh jsem hodně dlouho nečetla. Hyenismus jedné rodiny je až dech beroucí. Hlavně příběh je snadné si představit a v žít protože se v určitých podobných situací bohužel děje. Velmi poutavá kniha která vám nedá spát a nepustí od čtení. Četla se sama.. Zhltala jsem jí jak malinu .

13.10.2021 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Skvělá kniha. Přečteno jedním dechem. Nešlo se od toho jen tak odtrhnout. Napínavý příběh, s neustálým přemýšlením a zamýšlením co,kdo,kdy a jak.
Spisovatelka píše skvělé příběhy. Ale přijde mě že tenhle byl snad jeden z nejlepších.(všechny knihy jsou skvělé). Těším se na další skvělí příběh s Josií a jejím výtečným týmem.

20.05.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Krásná kniha. Přečtená na jeden zátah. Knihu jsem nemohla odložit. Jsem rada že se kniha zmiňuje i o Lene a Ryanovy,jak je to s nimi dál.. Ale Izzy a Willovy jsem teda fandila už od samého začátku.Taková správná dvojka ;).. Už by ale mohla vyjít další kniha. To čekání je na draka :D

12.04.2022 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tak tohle byla teda jízda a bomba. Opět skvělí čtení a mužů snad i říct že ještě lepší než Mizející dívky(i když né o moc ;)....)
Už se nemůžu dočkat další ....
skvěle popsáný,napínavý příběh.Rychle a dobře se Knížka čte.. Krátké kapitoly jsou super.

09.04.2021 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Opět další skvělé vyšetřování detektiva Josie Quinnové.. kniha je napínavá a velmi čtivá. Už se těším na další vyšetřování s Josii a Noahem ale taky i s celým týmem který v tomto díle pomáhal.

21.10.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha výborná,čtivá. Napínavý příběh jedné z celá normální rodiny. Tři spratci (a nejen ti) kteří touží jen dědit prachy,majetek. Smrt rodičů je až zas tak nepoznamenal(nezasáhla). A kdo je vrah ? Podezřelí jsou všichni. Za mě příjemné čtení. Paní Lapena knihy psát vyloženě umí. Těším se na další napínavý příběh.

28.07.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Opět se budu opakovat.. skvělá kniha. Ten děj,to napínání super. Tahle spisovatelka má skvělí talent .. ví jak vtáhnout čtenáře do knihy a to myslím i její předchozí.knihu jsem zhltla ani nevím jak. Co mě v knize moc potěšilo je že i konečně Josie a Noah najdou k sobě cestu. Doufám že další kniha vyjde co nejdřív,nemůžu se dočkat dalšího příběhu JOSIE QUINNOVÉ…

01.04.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásny romantický příběh. Kniha se četla velice dobře a hlavně rychle. Postavy z knihy jsou velice sympatické. Je snadné se v žít do každé postavy. Klidně bych uvítala další s pokračováním Ryana a Leny.. Ale těším se taky na další pokračovaní kde bude vystupovat Izzy a Willi.

28.08.2021 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Tak tohle byla teda skvělá kniha. Až do konce jsem neměla tušení kdo to té Coře mohl udělat. Konec mě tedy dostal. Kniha je dobře napsána,čtivá nedá se od ni odpoutat. Čtenáře vtáhne do děje. Už se těším na další kousek.

17.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak to byl masakr... knížka je skvělá ještě lepší než Nevítaný host. Knížka se četla fakt rychle. Nešla prostě jen tak odložit. Až do konce jsme neměla ponětí kdo je vrah. Pak jsme byla v šoku když jsem to zjistila. Masakr těším se na další dílo

17.06.2020 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Tak tahle kniha mě bavila snad ze všech nejvíc. Napínavá,čtivá… Postava Eriky mi teda dost lezla krkem až už jsem na ni měla averzi. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo z nich. Konec mě teda hodně překvapil.

01.06.2021 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Po shlédnutí filmu se mě knížka líbila nejvíc. Do čtení jsem se zakousla a Nemohla odložit. Supr čtení

25.03.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knížku jsem hltala jak maliny. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Skvěle napsaná,napínavá,čtivá.

09.01.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Přečtená jedním dechem.

11.04.2019 5 z 5

Démonologové: Ďábel v Connecticutu Démonologové: Ďábel v Connecticutu Gerald Brittle

Moje druhá kniha o Warrenových a musím říct že číst jejich zažité příběhy vyšetřování o démonologii je naprosto fascinující. Kniha dokáže ve čtenáři vyvolat Stach a i obavu za číst dál. Nic méně kniha v určitých popisech nahání hrůzu především v tom co zažívala rodina malého Davida a hlavně David sám.

03.12.2022 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Další srdcovka z Green Valley.. Příběh ze skalistých hor miluju a taky jsem si strašně oblíbila lidi,okolí a přírodu. Elara mi byla sympatická od samého začátku(i jiné postavy v knize ). S Každým otočením stránky jsem napjatě čekala jak to bude mezi ní a Noahem. A jako vždy mě kniha dostala. V knize je zmínka i o předchozích párech což je dobře. Čtenář ví jak se jim vede. Těším se na další skvělí příběh z Green Valley.

29.09.2022 5 z 5