Pohřbené kosti přehled

Pohřbené kosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500929/bmid_pohrbene-kosti-nQD-500929.jpg 4 826 826

Detektiv Josie Quinnová se těší na poklidnou večeři se svým přítelem Noahem u jeho matky. Když k ní však přijedou, najdou ji za domem na zahradě. Bez známek života a s ústy plnými hlíny. Během vyšetřování se objevuje spousta záhadných fragmentů a stop, se kterými si Josiin tým neumí poradit, ať už jde o růženec zahrabaný v hlíně poblíž těla Colette Fraleyové nebo o flash disk se jménem Drew Pratt, nejslavnější pohřešované osoby v Dentonu. Jakmile se Josie ponoří hlouběji do Prattova případu, rychle zjistí, že měl bratra. I ten byl pohřešován do té doby, než jeho tělo vyplavila řeka. Postupně se vynořuje víc a víc souvislostí a Josie začíná váhat. Je možné, že by se Noahova matka, laskavá a spořádaná Colette, zapletla do zločinu? A přežije její křehký vztah s Noahem takové obvinění? Josie a její tým postupuje v pátrání pomalu vpřed, ale vrah je tentokrát o krok před nimi a obětí stále přibývá. Je zřejmé, že se pachatel nezastaví, dokud nebude jeho a Colettino tajemství navždy pohřbeno. Jak hluboko je Josie připravena kopat, aby našla pravdu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbené kosti. Přihlašte se a napište ho.

AraRos
včera 5 z 5

Další výborný díl. Slupnuto jako malina, jsem navýsost spokojená.

bumble
17.07.2024 4 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem si na Josie zvykl, ale jsem rád, že v sérii pokračuji.
Tento díl měl podobný mustr, jako předešlé díly a tudíž se opět jednalo o členy nebo známé policejní "rodiny". Tentokrát o smrt matky Noaha.
Celý případ byl značně zamotaný neboť na světlo přicházely nové a nové skutečnosti a kolem smrti Collete visel velký otazník. Společně s týmem se však Josie povedlo celé rozlousknout a dát odpovědi i na ostatní vraždy, které během vyšetřování přibývaly.
Těším se na další díl.

KlariN
10.07.2024 3 z 5

Nedopatřením jsem vlítnul rovnou do páté knihy série. Neurážející, celkem v pohodě detektivka, ve které mně kromě permanentních reminiscencí na předešlé díly prudila především milostná linie hlavní hrdinky, a jejího aktuálně těžce zkoušeného partnera. Čistý průměr.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2022

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

14.11.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Pohřbené kosti v seznamech

v Právě čtených13x