Tichý pláč přehled

Tichý pláč
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510839/bmid_tichy-plac-Kon-510839.jpg 5 732 732

Když je sedmiletá Lucy Rossová unesena z kolotoče v dentonském městském parku, detektiv Josie Quinnová se i se svým týmem zapojí do usilovného pátrání. Je to právě ona, kdo najde Lucyin třpytivý motýlí batůžek, uvnitř nějž je nacpaný vzkaz s ničivým poselstvím: Zvedni telefon, nebo tvoje holčička zemře... Druhý den získají Lucyini rodiče i policejní tým a FBI na chvilku naději, když zvednou hovor a myslí si, že volá chůva – místo toho se však na lince ozve mrazivý mužský hlas. Policie spěchá do bytu chůvy, jen aby našla její bezvládné tělo ve změti prostěradel na posteli. Každý nový telefonát od někoho propojeného s rodinou končí šokujícím nálezem dalšího těla. Zvrácený vrah se chce evidentně pomstít a nezastaví se, dokud rodina Rossových nebude na kolenou... Intuice Josii napovídá, že Lucyini rodiče jí neříkají celou pravdu, ale něco jí stále brání v tom, aby pronikla do případu hlouběji. Možná je to její vlastní tajemství? Má Josie dost sil na to, aby tento případ vyřešila? Pokud chce Lucy přivést domů živou, nemá na výběr...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Her Silent Cry , 2019

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichý pláč. Přihlašte se a napište ho.

Sulmo
předevčírem 2 z 5

(SPOILER) No vida,jak to jde i bez toho,aby se vše točilo kolem soukromí vyšetřovatelů. Zařekla jsem se,že jakmile do toho spisovatelka zase zaplete všechny příbuzné Josie a spol., sérii odkládám. No, naštěstí to tak nebylo.
Kniha se čte dobře, jen nechápu to zapírání matky, minulost by byla první, kde bych hledala, ještě po tom vzkazu únosce.

Špekyn
14.07.2024 5 z 5

Skvělý napínavý thriller. Zápletku jsem sice odhalila celkem brzy, ale od čtení mě to neodradilo. Baví mě reálnost děje, postupů a charakteru postav. Zajímavé je také sledovat osobní linku Josii. Jen oproti většině předešlým dílům mi chyběl ten wow efekt.

Stepankabook
09.07.2024 2 z 5

Tak zatím nejhorší díl série, dokonalá nuda. Postavy malátné, nedomrlé. Doufám že další díl bude mít kvalitu těch předchozích.

všechny komentáře

Související novinky (11)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších knih (16. týden)

26.04.2023

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Tichý pláč v seznamech

ve Čtenářské výzvě119x