Trhlina

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné zistenia a spracoval do knihy, ktorú máte pred sebou. Na jej stránkach rozmotáva veľmi tajomný, tragický a hrôzostrašný prípad. Zároveň poodhaľuje jednu z najväčších záhad Slovenska – nevysvetliteľné miznutie ľudí v pohorí Tribeč. Legenda, zámerná mystifikácia alebo desivá skutočnosť? Túto otázku si kladie aj autor, predkladá strhujúci hororový príbeh a necháva na čitateľovi, aby našiel odpoveď....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306166/trhlina-s0C-306166.jpg 42421
Žánr
Thrillery, Literatura slovenská
Vydáno, Ikar (SK)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (888)

Kniha Trhlina

Přidat komentář
Fonendoskop
17. září

Kniha, která mi nedala spát. A taky mi nedovolila zacházet daleko do lesa. Vzrušení, strach a touha po zjištění, jak to vlastně všechno dopadne, mě držely u knihy až do samého konce. Skvěle napsané, přestože zpočátku se to tak nejevilo. Doporučuji.

P. S. Akorát pořád nevím. Je to skutečné, nebo tak moc dobře zpracované?

evelýny
13. září

Tajemné pohoří Tribeč, záhadné mizení osob. Bermudský trojúhelník Slovenska.
Mlha přede mnou, mlha za mnou...
Jediná trhlina, úzká jako vlásek a dvě a dvě už nejsou čtyři.
Živé ticho s očima útočí.
Tribeč vám pomalu zalézá pod kůži.
Naše identita se hroutí…
Kde vlastně jsem...?
Kdo vlastně jsem...?
Davide!!! Ozvěna, která se rychle ztrácela...
A poslední v řadě mizí nejčastěji.

Moje první setkání s autorem. Chvíli jsem si myslela, že tento příběh nebyl napsán pro mě. Ale konec mě přesvědčil o opaku. Konec se mi opravdu líbil. Respektivě líbil se mi způsob vyřešení příběhu, neboť jsem si celý čas poslechu říkala, co s tímto příběhem Karika zamýšlí, kam jej v konci posune?
Ale nevím, zda bych dočetla, kdybych neposlouchala audioknihu.
Od teď si budu dávat pozor kudy jedu a kam jedu.
A rozhodně již nikdy nikde nepůjdu poslední...

P.S.: Zdravím vás, lesy, hory. Z duše zdravím vás...


Erizzani
10. září

Tato kniha mě hodně bavila. Určitě doporučuji :-)

Aileena
10. září

Trochu rozporuplné pocity. Poslouchala jsem jako audioknihu, kde dokreslující zvukové kulisy, spolu s vydařenou četbou Josefa Kaluži hodně přispěly k zážitku. Utíkalo by to asi hůř, kdyby byla četba na mně. Možná lehčí úpravy ohledně nějakého opakování, by knížce dodaly větší šmrnc. Jen první dojem, každopádně jsem čekala, jak autor zvládne závěr spolu s vyvrcholením celého příběhu a byla jsem hodně spokojená. Celkově s ohledem na žánr bych doporučila.

Swiss
10. září

Jedna z mála knih, kde mi tolik nevadí, že nemá konec.

Rou
08. září

Knížka se skvěle četla, autor udržuje čtenáře v napětí. Zajímavý námět i zpracování.

MíšaS.
28. srpna

Nemohu si pomoci, ale ani tato kniha mě nijak zvlášť nezaujala. Sice je to o něco lepší než Tma, ale ani tady se u mě nedostavilo zaujetí příběhem. V podstatě jsem to přečetla a bylo mi úplně jedno, jak to skončí a co se stane s postavami.
Další knihy od autora už asi číst nebudu.
Nevím, jestli je to tím, že mám z dřívějška nakoukané horory apod. a tak mi hororové knihy přijdou jako výcuc z filmů, nebo prostě jen autoři neumí udělat tu správnou atmosféru, která vtáhne do děje i mou otrlou dušičku :)

tichoslapek_
27. srpna

Nepřekvapilo ale ani neurazilo. Ty čtyři hodinky uběhly jako nic. Velké plus má u mě Josef Kaluža, který knihu velice poutavě načetl.

1 ...

Doporučujeme

Strach
Strach
Rudý kapitán
Rudý kapitán
Tma
Tma