Annannas Annannas komentáře u knih

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Velmi těžké a smutné téma, ale mistrovské zpracování. Doporučuji.

29.01.2023 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Po delší době jsem se ke knize vrátila a stálo to opět za to!

06.07.2022 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Výborné čtení, nikdy jsem se o tuto část historie nezajímala a byl to pro mne velmi silný zážitek. Děkuji za takové autory a za takové knihy. Doporučuji.

06.07.2022 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem doslova hltala. Autorka má opravdu velký dar vyprávění. Vše se postupně rozmotává a naprosto nenásilně do sebe zapadá a stále čtete nebo spíše hltáte další stránky. Pro mě jedna z nejlepších knih.

30.11.2020 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Uf.... to bylo silné čtení.

24.02.2023 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Příběh z obyčejného života v úžasně čtivém podání.

11.04.2023 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Tento příběh mě naprosto pohltil. Připadala jsem si jako jeho součást. Úžasné, silné a velmi velmi čtivé.

12.04.2021 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Poslouchala jsem jako audio knihu. Nejprve mi trvalo než jsem se do příběhu úplně vplula, ale pak to byla jízda.

19.11.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Super, super, moc dobrá detektivka.

10.01.2022 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Je velmi zvláštní napsat o knize, která je o umírání, že je krásná, ale tato kniha je opravdu taková.

11.01.2021 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Příjemné počtení, styl psaní této autory mě vyhovuje. Česká detektivka, které nic nechybí.

02.12.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak to byla síla....

30.11.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Byla to sázka na jistotu, velmi dobrá detektivka.

01.11.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dobře napsaný příběh z uspěchané současnosti.

02.12.2020 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Velmi silné a skvělé. I druhý díl mi hodně rozšířil vědění o tomto kraji.... děkuji za takové knihy.

14.12.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krásné a mrazivé. Hltavě jsem četla a moc si přála, aby bylo vše stále tak pohodové a uvnitř jsem stále věděla, že se to zase pokazí - z toho mě úplně mrazilo, ale skoro jsem knížku nedokázala odkládat.

29.12.2020 5 z 5

Pravý výlet pana Broučka do Měsíce Pravý výlet pana Broučka do Měsíce Svatopluk Čech

Bez ČV bych po této knize nikdy nesáhla, ale jsem ráda, že jsem si rozšířila čtenářský obzor. Těžko tuto knihu hodnotit, je to prostě z jiné čtenářské doby.

20.03.2023 3 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Výborná kniha o nelehkém Emilčině životě. Krásně napsané, těším se čím nás autorka příště potěší. Doporučuji.

09.01.2023 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Super napínavé čtení na pozadí lesů naší rodné hroudy. Možná se budu chvíli bát jít do lesa a procházku.

18.12.2022 4 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Výborné odpočinkové čtení na léto.

26.06.2022 5 z 5