Odbočka v lesích přehled

Odbočka v lesích
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486604/bmid_odbocka-v-lesich-STd-486604.png 4 852 852

Parta přátel vyrazí na dovolenou do opuštěné oblasti Beskyd. Po vydařeném začátku volna se ovšem všechno zvrtne v momentě, kdy narazí na neudržovanou odbočku v lesích. Podle navigace by mělo jít o zkratku vedoucí přímo k cíli, k ranči, kde mají být všichni ubytovaní, ručně psaná poznámka na staré turistické mapě ale před touto cestou varuje. Stmívá se a připozdívá, někteří sice váhají, ale nakonec se skupina odbočkou vydá. Nikdo z přátel v této chvíli ještě netuší, jak hluboce budou svého rozhodnutí litovat. Les skrývá tajemství a projít skrz se jen tak někomu nepodaří. Dobrodružství začíná, ale rozhodně ne takové, o jakém by někdo z party snil.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odbočka v lesích. Přihlašte se a napište ho.

Alena1957
15.07.2024 5 z 5

Pro mně příběh velice tajuplný, kniha se dobře četla, velmi napínavá.

zofie3000
30.06.2024 2 z 5

(SPOILER) podle mě to nenaplnilo žánr, v takovéhle příběhu o partě mladých lidí jde o dvě věci, buď jim fandíte, aby to zvládli anebo provedli něco za co je okolnosti trestají. Většinou musí být taky příčina, aby jednali iracionálně. Michael je citlivý na svůj auťák, ale vjede na lesní cestu? Hrdinům tohoto příběhu se taky moc nedalo fandit, protože byli všichni příjemní jak já v pondělí ráno, když jdu do práce. A jak do háje můžou halucinogenní výpary ovlivnit elektroniku!!! Budování atmosféry nulové. Upřímně jsem se na knížku těšila, ale tohle bylo zklamání. Dvě hvězdy protože jsem byla fakt zvědavá na vysvětlení.

Januli
27.06.2024 4 z 5

Nečtu běžně, vlastně skoro vůbec tohle téma , ale příjemně mě kniha překvapila. Jsem ráda za ukončeny konec, který byl logicky vysvětlen. Postavy mě teda k srdci nepřirostly, ale určitě zkusím další knihy. Jinak autorka moc poutavě za mě popsala atmosféru, skoro jakobych tam byla :+)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2022

E-knihy s jarní slevou až 40 %

25.04.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Odbočka v lesích v seznamech

v Právě čtených6x
v Přečtených1 042x