Odbočka v lesích přehled

Odbočka v lesích
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486604/bmid_odbocka-v-lesich-STd-486604.png 4 834 834

Parta přátel vyrazí na dovolenou do opuštěné oblasti Beskyd. Po vydařeném začátku volna se ovšem všechno zvrtne v momentě, kdy narazí na neudržovanou odbočku v lesích. Podle navigace by mělo jít o zkratku vedoucí přímo k cíli, k ranči, kde mají být všichni ubytovaní, ručně psaná poznámka na staré turistické mapě ale před touto cestou varuje. Stmívá se a připozdívá, někteří sice váhají, ale nakonec se skupina odbočkou vydá. Nikdo z přátel v této chvíli ještě netuší, jak hluboce budou svého rozhodnutí litovat. Les skrývá tajemství a projít skrz se jen tak někomu nepodaří. Dobrodružství začíná, ale rozhodně ne takové, o jakém by někdo z party snil.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odbočka v lesích. Přihlašte se a napište ho.

miša63
12.06.2024 5 z 5

Knihu jsem přečetla rychle, napínavý, tajuplný příběh

Nunynka
28.05.2024 4 z 5

Knihu jsem měla přečtenou rychle. Děj ubíhal rychle,ale,že bych z toho spadla na zadek,to určitě ne. A rozuzlení za mě,teda nic moc.

Amitiel76
22.05.2024 5 z 5

Mé první setkání s autorkou, a za mě tedy opravdu palec nahoru.
Kniha mě dostala. Měla velmi rychlý rozjezd, a člověk se nemusel prokousávat spoustou nudné vaty. Krátké kapitoly posouvaly děj velmi rychle kupředu. Tísnivá atmosféra houstla s každou další stránkou, a zalézala vám pod nehty. Dokonalé kulisy pro hororový thriller. Hluboký les, nikde ani živáčka, žádný mobilní signál, stará mapa s varováním a GPS navigace, která vlastně ani nefunguje. A k tomu se vám ještě porouchá auto, které neumíte opravit. A pak vám dojde, že jste skutečně zabloudili. Nemáte ani tušení kde jste, a kudy dál... Šestice přátel o takovéhle dobrodružství nestála ani omylem. Jejich cesta za dovolenou na odlehlém ranči v Beskydech, se stává noční můrou.
Při čtení jsem skutečně zadržovala dech a cítila mrazení v zátylku. Chvílemi jsem se i nejistě ohlížela přes rameno :-) A vůbec nevadilo, že nešlo o žádnou vyvražďovačku ve stylu "Pachu krve". Tím lépe. Méně mrtvol, více plíživého strachu. I když musím říct, že o co jde v lesích, jsem tušila od poloviny knihy. A tipla jsem dobře. Konec knihy poskytl reálné a dobře podané vysvětlení.
Tleskám autorce a dávám pět bodíků.

všechny komentáře

Související novinky (5)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2022

E-knihy s jarní slevou až 40 %

25.04.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Odbočka v lesích v seznamech

v Přečtených1 018x
ve Čtenářské výzvě277x