Jiné místo přehled

Jiné místo
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508521/bmid_jine-misto-IKn-508521.png 4 529 529

Mělo jít o pohodovou vyjížďku. Pak se ale objevila mlha... Monika s Oliverem chtějí uniknout ruchu velkoměsta, a tak zamíří na dovolenou do penzionu v Luhačovicích. Kde jinde prohloubit rodící se vztah než na tichém místě v obklopení lesů? Po příjezdu se rozhodnou prozkoumat nejbližší okolí, a i když se schyluje k dešti a na krajinu padá hustá mlha, vydají se na kolech cyklostezkou vedoucí do Vizovic. Plánovaný výlet je krátký, pouze pár kilometrů naprosto bezpečnou trasou… Co by se tak mohlo stát?!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jiné místo. Přihlašte se a napište ho.

Anniee
10.07.2024 2 z 5

Jiné místo mě teda hodně zklamalo. Jak už tady psalo více lidí, má to potenciál, ale bohužel úplně zakopanej. Je to čtivé, ale je to vlastně úplně k ničemu, protože vám to vůbec nic neřekne. Je rozdíl, když je konec otevřený a vy se můžete podle dostupných informací rozhodnout, k čemu se přikloníte, nebo jako tady - kdy je konec otevřený, ale vy nemáte informace vůbec žádné, jen pár načatých zápletek, které ale nikam nevedou. Člověk má po dočtení chuť hodit knihou do kouta (i když se to samozřejmě nedělá).

Belanna
06.07.2024 2 z 5

Po dlouhé době zklamání.
Námět knížky měl potenciál, ale naprosto mi nesedlo zpracování. Místy mi připadalo opravdu dětské. Přestože autorka použila krátkých kapitol, knížka se mi vlekla, postrádala jsem větší spád a napětí. Bohužel dost brzo jsem pochopila, co je zamýšleno s Monikou.
Hodně mě zamrzelo, že autorka vždy "nakousla" nějakou záhadu a naprosto nikde se nesnažila o její vysvětlení alespoň náznakem. Konec byl ponechán na fantazii, ale ani to mnoho nenapravilo.

Biba_with_Book
20.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Pravdou je, ze Karika to mel propracovanejsi a vice uveritelne, pri cteni jeho knizky si clovek rikal jestli vazne existuje neco tak nadprirozeneho a mimo nase chapani nebo jestli to byl jenom vymysl unavenych a blouznivych mozku hlavnich postav. Tady to bylo trosku prepalene, aby si to ctenar vylozil jinak nez diagnozou schizofrenni poruchy. Nicmene ja tenhle typ pribehu miluju, takze davam pet hvezdicek.

10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2023

Tichý pláč, Papírový palác a další knižní novinky (9. týden)

26.02.2023

10 nejčtenějších knih (únor)

16.02.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Jiné místo v seznamech

v Právě čtených6x