Dokonalé městečko přehled

Dokonalé městečko
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530377/bmid_dokonale-mestecko-65a7b53db34ad.jpg 3 155 155

Dokonalí obyvatelé. Dokonalý horor. Když se Emě naskytne možnost bydlet v městečku vytvořeném pro hrstku vyvolených, zdá se, že se jí splnil životní sen. Každý však musí nejdřív projít přísným výběrovým řízením, podepsat smlouvu a dodržet pár zvláštních pravidel. A pak už je k dispozici vše, co si jen člověk může přát. Kdo by odolal? Po příjezdu na místo se však objeví řada znepokojivých událostí. Pod maskou dokonalosti a zářivých úsměvů se skrývá podivné tajemství. A odhalit celou pravdu se nevyplácí.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé městečko. Přihlašte se a napište ho.

polmari
10.06.2024 4 z 5

Na rozdíl od předešlých knih jsem se tentokrát nebála, jen jsem byla sakra zvědavá na rozuzlení. A v tom na rozdíl od předchozích děl spisovatelka odvedla pro můj vkus skvělou práci: žádné zdlouhavé vysvětlování a přitom naprosto jasně popsané, co, kdo, kdy a proč. Takže za závěr 100%, za menší děsivost celého příběhu trochu míň, celkově velmi zasloužené čtyři hvězdy

...a ještě navíc to dopadlo dobře

micha-ella
05.06.2024 5 z 5

Malá rada všem čtenářům, kterým se zdá konec příběhu nevysvětlený, useknutý, bez rozuzlení: přečtěte si to celé ještě jednou a pozorněji.

sarka9488
05.06.2024 5 z 5

I po přečtení Dokonalého městečka u mne zůstává top 1 Odbočka v lesích.
Městečko jsem také hltala, obracela rychle stránky, ale ten konec. Nevím, možná jsem ho nepochopila správně. Měla jsem nutkání jednu hvězdu ubrat, ale protože jsem předtím Jinému místu dala čtyři a Městečko se mi líbilo víc, tak nechávám pět a těším se na další knihu.
Pro mne je prostě dobře napsaná kniha ta, kterou nelze odložit a to tahle knížka splnila:-)

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Dokonalé městečko, Šašek a další knižní novinky (11. týden)

10.03.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Dokonalé městečko v seznamech

ve Čtenářské výzvě22x