Zítřek ti nikdo neslíbil přehled

Zítřek ti nikdo neslíbil
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453462/bmid_zitrek-ti-nikdo-neslibil-sUz-453462.jpg 4 290 290

Něco je špatně... Jsou tři, i když každý sám. Probudí se na neznámém místě. Netuší kde, neví proč. Nic si nepamatují. Julie procitá na zemi v cizí koupelně. O kus dál se probouzí Viktor. Patrika ze spánku vytrhne bolest a stejně jako ostatní tápe s naprostou marností v zamlžených vzpomínkách. Nedokáže promluvit a nic nevidí. Ale jako jediný ví, že je někdo poblíž... Český thriller úspěšné blogerky a spisovatelky Kateřiny Karolové vás přesvědčí, že seveřané nejsou jediní mistři napínavé literatury.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zítřek ti nikdo neslíbil. Přihlašte se a napište ho.

terimila
04.07.2024 4 z 5

Dobré. Začátek a většina knihy super, strhující a perfektně čtivé. Jen jsem tím letěla, abych se dozvěděla, co se se třemi hrdiny stalo... Na rozuzlení jsem teda nepřišla, přiznávám. Pojetí a myšlenky jsou hodně zajímavé a celkem mě zaujaly. Ovšem poslední třetina lehce zklamala, některé linie mi přišly dost nedotažené (hlavně Viktor).
Dobré, ráda jsem si to přečetla a docela to i lze doporučit jako napínavou neobvyklost k lehkému zamyšlení. Ale do knihovny to, narozdíl od Odbočky v lesích, chtít nebudu. To nejzajímavější z celé knihy asi nikdy nezapomenu, takže další čtení už prostě nebude ono...

Janča089
23.06.2024 4 z 5

Kdybych věděla, že je kniha více sci-fi než thriller, ani bych si ji z knihovny nepůjčovala. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená.
První třetina mě tedy bavila nejvíce, bylo tam napětí a čekala jsem, co z toho bude. Když pak došlo k "prozrazení" a zjistila jsem o co jde, trochu ze mě nadšení opadlo. Vyprávění aktérů se trochu vleklo, ale celkově to nebylo špatné. Vlastně i trochu k zamyšlení. A závěr se mi líbil.

Abikk
14.05.2024 2 z 5

Škoda, že kniha není uvedena jako sci-fi či fantasy nebo jak se tento žánr nazývá. Nečetla bych jí neb mne tyto příběhy nebaví. Bylo tomu i teď. Bohužel jsem to pochopila jen částečně a byla to ztráta času. Věřím, že své fanoušky, co žánr mají rádi, si našla. Dvě hvězdy za snahu mne udržet v ději, než jsem zjistila oč běží :o)

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Knižní novinky (46. týden)

08.11.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Zítřek ti nikdo neslíbil v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech3x

thrillery ztráta paměti, amnézie postapokalyptické romány

Kateřina Karolová
česká, 1981