Mrtvá v knihovně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V knihovně domu manželů Bantryových, ctihodných a bezúhonných občanů vesničky St. Mary Mead, nalezla služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Až dosud byla paní Bantryová přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech - ale kdo ví, šeptají si lidé v okolí, krásné blondýnky často zmámí stárnoucí plukovníky, a když dojde k prozrazení... Paní Bantryová požádá o pomoc svou přítelkyni Jane Marplovou. Současně s ní rozvíjí pátrání i policie. Motivů pro vraždu i možných podezřelých je víc - a nakonec nezůstane u jedné oběti. Nebýt bystrých očí, zvídavosti a důvtipu slečny Marplové, dokonale promyšlený zločin by zůstal neodhalen - a nepotrestán....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47348/big_mrtva-v-knihovne-eI3-47348.jpg 4.2801
Série:

Slečna Marplová 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Odeon
Originální název:

Body in the Library, 1942


více info...
Nahrávám...

Komentáře (120)

Kniha Mrtvá v knihovně

Annannas
26. června

Výborné odpočinkové čtení na léto.

Le Chat
26. června

Výborná detektivka se slečnou Marplovou, která mi opravdu zpříjemnila poslední červnový víkend. Za mne jasných 5 hvězdiček.


Andrea864
14. května

Agatha Christie nezklame. Detektivka, která má spád, lehkost a vtip. Příjemné čtení.

viweb
30. března

Klasická slečna Marplová. Spousta osob, dlouhý zauzlený děj takže se nechávám unášet a nepokoušim se odhalit vraha, protože Jane Marplová ví něco víc než čtenář nebo posluchač. Já jsem poslechla jako audioknihu.

Aligator805
25. března

Velice příjemná odpočinková kniha. Asi jedna z těch lepších se slečnou Marplovou.

animovanej medv
18. března

Tahle knížka je takový comfort food, taková dobrá rajská s knedlíkem. Prostě přijemná knížka, která vás baví a nakonec to dobře dopadne :)

icezero
30. ledna

U každého autora asi existují lepší a horší díla, to řekne každý. Ač je Agatha Christie u mě hodně oblíbená, zrovna tenhle příběh slečny Marplové mě tak úplně nechytil. Možná prostředím ve kterém se odehrává, možná že pro mě až příliš rychlým řešením podle maličkosti... Fakt netuším. Ale to nesnižuji umění autorky, je to jen můj pocit z knihy

annes
23. ledna

Tahle Agáta je u mě celkem průměrná. Rozhodně ale obsahuje zajímavé detaily ze kterých slečna Marplová vyvodí, jak to vlastně celé bylo.

1