Koupit knihy

Agatha Christie

Mary Westmacott · Agatha Christie Mallowan pseudonymy

britská, 1890 - 1976


Nahrávám...

Nová kniha

Mrazivé vraždy

Mrazivé vraždy - Agatha Christie

Nově sestavenou kolekci povídek od královny zločinu pojí zimní tematika – a neodmyslitelná dávka napětí. Vzduch se ochlazuje a dny se krátí… doba jako stvořená pro to, us... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 163 knih

Komentáře (96)

jprst
25. dubna

Četba autorčiných knih mi jako příznivci klasických anglických detektivek přinese vždy příjemný zážitek, samozřejmě někdy menší, někdy větší, ale ještě jsem nenarazil na autorčinu knihu, která by mne zklamala.

felia
27.11.2021

Já jsem od paní Agathy přečetl vše, co u nás vyšlo. Líbí se mi více slečna Marplová, ale i Poirot je skvělý

knihomolka1197
17.04.2021

Agatha Christie je jediná zahraniční autorka detektivek, kterou čtu. Její knihy v sobě mají něco geniálního. Není divu, že jí patří titul "královna detektivek".

EvikU.
26.01.2021

Ač jsem si myslela, že tuhle autorku nemůžu mít v oblíbených, vždyť je proti mě stará. Nebo ještě jinak, zemřela než já se vůbec narodila. Její knihy se mi nebudou líbit. Opak je pravdou a jak moc jsem se mýlila. Všechny tři knihy které jsem od ní četla byly do čtenářské výzvy a tímto moc děkuji autorce i tomuto webu a vlastně všem čtenářům, kteří mě tu inspirují, jaké knihy mám číst. A není to tak, že stará kniha, špatná kniha. Vím určitě, že si od této autorky čas od času přečtu i další knihy.

TaLu
26.10.2020

Královna detektivek - a myslím, že ji tento titul hned tak někdo nevezme....pokud vůbec někdy někdo !

Aligator805
19.08.2020

Knihy této dámy jsou velice čtivé. Dokonalé zápletky bez potoků krve a brutality. Mám velmi ráda slečnu Marplovou i šedé buňky H. Poirota. Velmi milé čtení na deštivý den.

u_marketa
25.10.2019

Její knihy nejsou zbytečně dlouhé, a přitom se do nich vejde tolik elegantních anglických způsobů. Dneska jsou všechny detektivky brutální, předhání se v nechutnostech a výběru psychických poruch, kterými vrazi trpí. Tohle je jiná káva, nebo spíš čaj.

Péťa1950
31.08.2019

Královna detektivek. I její život byl chvíli detektivka.

1