koupit knihy

Agatha Christie

Mary Westmacott · Agatha Christie Mallowan pseudonymy

britská, 1890 - 1976

Nahrávám...

Nová kniha

Poslední seance

Poslední seance - Agatha Christie

Pro všechny milovníky historek, z nichž na vás sáhne hrůza, děs a strašidelno, vznikl tento soubor dvaceti povídek z pera slavné autorky detektivek a spisovatelky mnoha t... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 159 knih

Komentáře (94)

Přidat komentář
knihomolka1197
17. dubna

Agatha Christie je jediná zahraniční autorka detektivek, kterou čtu. Její knihy v sobě mají něco geniálního. Není divu, že jí patří titul "královna detektivek".

EvikU.
26. ledna

Ač jsem si myslela, že tuhle autorku nemůžu mít v oblíbených, vždyť je proti mě stará. Nebo ještě jinak, zemřela než já se vůbec narodila. Její knihy se mi nebudou líbit. Opak je pravdou a jak moc jsem se mýlila. Všechny tři knihy které jsem od ní četla byly do čtenářské výzvy a tímto moc děkuji autorce i tomuto webu a vlastně všem čtenářům, kteří mě tu inspirují, jaké knihy mám číst. A není to tak, že stará kniha, špatná kniha. Vím určitě, že si od této autorky čas od času přečtu i další knihy.

TaLu
26.10.2020

Královna detektivek - a myslím, že ji tento titul hned tak někdo nevezme....pokud vůbec někdy někdo !

Aligator805
19.08.2020

Knihy této dámy jsou velice čtivé. Dokonalé zápletky bez potoků krve a brutality. Mám velmi ráda slečnu Marplovou i šedé buňky H. Poirota. Velmi milé čtení na deštivý den.

u_marketa
25.10.2019

Její knihy nejsou zbytečně dlouhé, a přitom se do nich vejde tolik elegantních anglických způsobů. Dneska jsou všechny detektivky brutální, předhání se v nechutnostech a výběru psychických poruch, kterými vrazi trpí. Tohle je jiná káva, nebo spíš čaj.

Péťa1950
31.08.2019

Královna detektivek. I její život byl chvíli detektivka.

postrach
06.06.2019

Tuto autorku jsem si oblíbila protože napsala do útlích knih hodně.Oddechovky u kávy a čaje před spaním........

andrii24
05.05.2019

Báječná dáma s perem v ruce. Když jej smočí do kalamáře, písmenka, věty, odstavce se zarývají, dle rafinovaného vzorce, do sněhobílého papíru tak silně, tak hluboce, že vzápětí se po něm krev rozteče. "Hitchcock" v kruzích literárních zaměstná naši mysl po čase, po částech, neboť trochu je té "pavučiny," černoty a spiklenecké fantazie v duši každého jedince.

1