koupit eknihy

Agatha Christie

Mary Westmacott, Agatha Christie Mallowan (pseudonymy)

britská, 1890 - 1976, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Velká kniha vánočních detektivek a záhad

Velká kniha vánočních detektivek a záhad

Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originálním dárkem pro všechny fanoušky kvalitních detektivních příběhů. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejle... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Deset malých černouškůJá nebyl u tebe, když přicházelo jaroVražda v Orient-expresuHra na vražduRané případy Hercula Poirota

Komentáře (82)

Přidat komentář
Kuža007
12. listopadu

Dle mého názoru nejlepší spisovatelka detektivek. Její Poirotovky jsou nezapomenutelné a vždy je chuť si nějakou přečíst. Místo sáhodlouhých popisů věnuje Agatha Christie hlavní svou pozornost svým dialogům, které je radost číst.

Alinka2
09. listopadu

Snad jediná spisovatelka v historii, která je stále tak populární a oblíbená (pořád se točí filmy podle jejích knížek) a čtivá. Pokaždé, když čtu její knihy, říkám si, že snad není možné, aby někdo mohl vymyslet tak dokonale propracované a naplánované vraždy, musela to být velice velice chytrá žena.

Markusak
07. listopadu

Agatha Christie ukázala vrata do úplně jiného stylu psaní detektivek. Skrývání vraha na poslední chvíli se vedlo na jedničku. Genialita, které se skrývala v její hlavě, je fenomenální. Kvůli ním jsem našel smysl, proč číst knihy. Myslím si, že Agatha Christie musela dát neobyčejně velkou inspiraci všem spisovatelům. Dokáže zamotat hlavu nejednomu čtenáři.

Val
05. listopadu

Úžasná dáma, díky které jsem objevila kouzlo detektivek . Miluju její knihy , její " hlavní detektivy" a filmy podle jejich knih natočené. Díky Agatho :-)

Gweny
06. září

Jediná autorka detektivek, která mě dokázala naprosto pohltit a nadchnout. To, že se pomalu do posledních řádků člověk domnívá, že ví, kdo je vrah a pak najednou přijde na to, jak hluboce se mýlil, skýtá neskutečné zážitky z čtení. Klobouk dolů před její prací, smyslností pro detaily apod.

Markusak
29. srpna

Agatha umí psát. Ve většinu detektivek skrývá vraha(zločince) na poslední chvíli a uhádnout(rozluštit) kdo je vrah je prakticky nemožné. Naprosto nechápu jak to dokázala. Pochopil bych kdyby se jí něco takového povedlo třeba jenom ve dvou knížek, ale jí se to povedlo ve všech skrýt vraha jak to jen bylo možné. Nejvíce doporučuji jako první knížku přečíst Záhada na zámku Styles a pak pokračování Vražda na golfovém hřišti (ikdyž je o něco horší). ALE VŠEM DOPORUČUJI PŘEČÍST DESET MALÝCH ČERNOUŠKŮ, PROTOŽE NĚCO TAKOVÉHO SE POVEDE JEDNOU ZA MILION LET!

The.beth
17. února

Jaká je nejlepší kniha, co jste od ní četli?

hoblinabodlina
24.11.2017

vynikající autorka! Naprosto nepřekonatelná

StephenKingje
24.10.2017

Jedna z nejlepších kriminálních autorů všech dob.Má dobré nápady,dobrý styl psaní a naprosto úžasné knížky.Je už sice dlouho mrtvá, ale nikdy na ní nezapomeneme. Na královnu detektivek se taky zapomenout nedá.

Eleanor-ka
01.09.2017

Jedna z nejlepších spisovatelek všech dob. Každé dílo od ní je zaručená kvalita. Nelze pohrdnout.

SaraL
19.08.2017

Pro mě není většího autora detektivek než je Agatha.

emma24
25.07.2017

Skoro jsem měla raději slečnu Marplovou, ale Poirot vzešel z ruky Agathy jako král detektivů té doby, co si budeme říkat. Její knihy nehodnotím, možná sem tam nějakou, protože to kvantum přečtených si už ani nepamatuji.

MirijamFrankl
18.06.2017

Dětské detektivky jsem milovala vždy,na druhé stupni jsem přišla na Agathu...a je božská.Krásně se to čte,Poirot je sympatický a zápletky dávají báječný smysl!
Agatha je oparvdová královna zločinu!!!!!!

Atanone
28.04.2017

Pro mě královna detektivek.
Dala mi svými knihami pár dobrých rad do života. Například to,že lidé se často chovají v určitých situacích podobně (díky,slečno Marplová) a nebo že i největší lhář nedokáže JEN lhát (díky,pane Poirote)
Pro někoho,jako jsem já,jsou elektronické knihy požehnání. Protože mám ráda své oblíbené knihy po ruce a knihy A.Ch. mám ráda všechny

intelektuálka
03.04.2017

Příběhy Hercula Poirota mě vždy zaujmou a také těžko odhalím vraha...

Marika Vanova
30.03.2017

Agatha Christie je prostě královna detektivky, o tom není pochyb. Vrah je vždy někdo jiný, než si myslím. Mám ráda jejího geniálního Hercula Poirota a jeho ztvárnění Davidem Suchetem je příjemný bonus.

japan25
21.02.2017

Tahle žena měla vysoké IQ a to tak že přelstí každého. U vraždy v Orient Expresu jsem u konce nevěřil že by to mohlo dopadnout,tak jak to dopadlo.

zd1
12.02.2017

Úplně souhlasím s ajka91. Mela jsem ji jako povinnou cetbu k maturite a od te doby ji neprestavam cist. Pred tim jsem nikdy tak necetla a ted doslova jen hltam jeji detektivky, nic vic k zivotu de facto nepotrebuji :-D. Po kazde me nadchne. Nikdy netusim, do posledni chvile, kdo by mohl byt vrahem, i kdyz sebe vic premyslim. Opravdu vynikajici, genialni spisovatelka! A to jsem si nikdy nemyslela ze bych za tak kratky cas mohla precist tolik knizek. Vsem nastokrat doporucuji!

ajka91
04.02.2017

Tato spisovatelka pro mne znamená opravdu hodně. Díky ní jsem vlastně začala číst. Je to obdivuhodná a největší autorka detektivek. Její příběhy jsou dokonalé. Vždy žasnu nad tím, jak dokáže utajit vraha do poslední chvíle.

Hana96
07.09.2016

Jedna z mých srdečních záležitostí- řekla bych, že její detektivky jsem přelouskla asi všechny. A všechny mi přijdou naprosto perfektní. Detektivky mám vůbec neraději - tedy jako žánr. A britské zpracování slečny Marplová a Hercula Poirota je špičkové !

iva.gracova
29.08.2016

Vždy, když si jdu koupit novou knihu, odejdu alespoň s jednou "Agathou"... to je moje jistota... a když nevím, do které knihy se pustit, vím, že touto volbou nemůžu nic zkazit...

MarekG
24.07.2016

Myslím, že by mohla být vynikajícím vrahem. Vraždu, kterou by spáchala by nevyřešil ani Poirot a slečna Marplová dohromady.

11hanula
07.06.2016

Agathu miluji. Sbírka jejích knih se mi už pěkně rozrostla. Byla to obdivuhodná žena, velikán v říši detektivek.

Jane007
16.05.2016

Agatha Christie je podle mě nejlepší spisovatelkou detektivek vůbec. Pokaždé žasnu, jakým způsobem popisuje charakter postav a celkově postavy vůbec. Většinou mě zahanbí, když zjistím, že jsem celou dobu fandila vrahovi. Je neskutečné, kolik toho za svůj život zvládla napsat - aspoň mám pořád co číst.

Eleanor-ka
03.03.2016

Přečtením Deseti malých černoušků jsem byla psaním Agathy opravdu uchvácena. Rozhodně plánuji přečíst co nejvíce se od ní dá! :)

kiki11
22.02.2016

Přečetla jsem od ní asi 27 knih, ale stále mě dokáže překvapit nečekaným rozuzlením příběhu. Nejlepší spisovatelka všech dob! :)

Dalda
18.02.2016

Moje nejoblíbenější spisovatelka si mě získala příběhy s Poirotem a románem Deset malých černoušků. Už se těším na další překlady autorčiných knih do češtiny.

zuzana13
17.02.2016

Mám ráda její knihy. Je to moje oblíbená detektivní spisovatelka. Její knihy musím pořád číst.

Teninka
12.02.2016

Dle mého názoru je Agatha Christie jedna z nejlepších autorů detektivek. Přečetla jsem od ní snad všechny knihy a mezi nejlepší patřila kniha Deset malých černoušků. Jestli jste milovníky detektivek a ještě jste od ní nic nečetli, tak Agathu vám doporučuji. A určitě jsou zajímavé postavy jako Hercule Poirot nebo slečna Marplová ... věřte mi, že si je zamilujete :-)

tess.for
27.01.2016

Nejgeniálnější autorka detektivek všech dob, její dílo patří k mým nejoblíbenějším knihám. Stvořitelka jedněch z nejlepších literárních osobností.