Zapomenutá vražda

Poslední detektivní román slavné anglické autorky. Detektivní příběh nás zavádí do malého přímořského letoviska v jižní Anglii, kde si mladí novomanželé zakoupí dům. Mladá paní ale pomalu nabývá přesvědčení, že v tom domě už kdysi byla a zažila v něm vraždu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24196/big_zapomenuta-vrazda-ZI1-24196.jpeg 4.5612

Slečna Marplová 13.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Odeon

Sleeping Murder, 1976

Kniha Zapomenutá vražda

Čmeláček

Vynikající detektivka, jeden z nejlepších případů slečny Marplové. A na vraždy by se fakt zapomínat nemělo, oběť si zaslouží spravedlnost.

Le Chat

Výborná detektivka, paní Agatha ani slečna Marplová opět nezklamaly. :-)

zimka.r

Opět moc pěkná kniha! Vraha jsem tedy ani náhodou neuhodla :)

Usire

Trochu neuvěřitelný příběh, který mi ze začátku zaváněl metafyzikou, ale nakonec se vše vysvětlilo. Pro mne to bylo již dost přitažené za vlasy. Vraha jsem měl tipnutého od začátku, jen motiv jsem měl jiný.

Kristulda

Perfektní napínavá detektivka.

Andrea864

Výborný nápad, skvěle napsáno, báječná detektivka. Doporučuji.

Katania

Posloucháno Jakl audiokniha a velká spokojenost! Skvěle namluvená napínavá kniha.

Mruskulka

Musím se přiznat, že moje první kniha od této autorky. Již jsem políbená. Stále jsem Agathu odkládala, že mě nebude bavit, že to bude blbě napsané, se slovy, kterým nebudu rozumět. Taková chyba. Perfektní detektivka, napínavá, sympatický pár, žádné protahování...určitě nebyla kniha od této autorky poslední. Díky čtenářská výzvo.