Záhada na zámku Styles přehled

Záhada na zámku Styles
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29093/bmid_hercule-poirot-zahada-na-zamku-styl-BP3-29093.jpg 4 1376 1376

Hercule Poirot série

< 1. díl >

Hercule Poirot se svým typickým šarmem rozplétá předivo vztahů obyvatel ospalého panství v Essexu, hledá pečlivě odstraněné stopy, prověřuje alibi, dokud nepřijde na kloub rafinovanému plánu a neodhalí pravého viníka.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

The Mysterious Affair at Styles , 1920

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada na zámku Styles. Přihlašte se a napište ho.

SSTknihy
14.07.2024 4 z 5

Opona se roztahuje, na scénu zločinu poprvé vstupuje malý Belgičan s velkým knírem, a ještě větším sebevědomím. Náhodné setkání se starým přítelem kapitánem Hastingsem ho přivede k vyšetřování prvního zločinu na půdě staré dobré Anglie.
Od první knihy je tu vše, co mám u Agathy Christie ráda - panské sídlo, mrtvola, hromada podezřelých, spousta motivů, důraz na ty nejmenší detaily a samozřejmě na konec bravurní odhalení pachatele a vysvětlení celého případu. No a od té doby už to jelo jako po másle :-)

thekath
05.05.2024 5 z 5

Perfektní první díl Hercula Poirota a debut! Četlo se to skvěle, zvládla jsem to za den a nemohla se odtrhnout. Podezírala jsem všechny a nakonec jsem vraha stejně neuhádla.

PeterBahn
28.04.2024 4 z 5

Zvolil jsem coby oddychové čtení a udělal jsem dobře...:).

všechny komentáře

Související novinky (1)

Připravované knižní novinky (16. - 22. 1.)

15.01.2015

Citáty z knihy (2)

Vždy si všímám ostatních - a vždy doufám, že se má tušení nenaplní.

Jsou chvíle, kdy by se měl každý starat především sám o sebe.

Zfilmováno

Záhada na zámku Styles (2002)

Kniha Záhada na zámku Styles v seznamech

v Přečtených2 148x