freejazz

Profil

Poslat zprávu

Jiří (1962, muž) · Košický kraj (SK) · statistiky· web

Aktivní:předevčírem v 07:55·poprvé 15.04.2017
Body:2 531
Palce: 1 281 za komentáře ·308 ostatním
Hodnocení v bazaru: 0/0
Knihovny:Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach (Košice)
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického (Michalovce)

Kdo jsem

když je u mého profilu napsané, že momentálně nečtu žádnou knihu, znamená to, že jich mám rozečtených aspoň pět:)

Na konci června 2021 jsme se sešli v Zemplínské knihovně Gorazda Zvonického v Michalovcích. Záznam rozhovoru, který vedl Peter Juščák (...a nezabudni na labute!, Odvlečení) najdete na YT, link:

https://youtu.be/FMvj-65LptM

Co se lásky týče, napadá mě myšlenka, že člověku stačí mít někoho, kdo si pamatuje, kolik kostek cukru si dávám do kafe. (Evan Kennedy)

československý čtenář – čitateľ. spoluautor 25+ knižiek, ktoré sa nedajú zohnať. moje poviedky si môžete prečítať, komentovať aj zdieľať na stránke https://www.krajinapribehov.sk – spätná väzba ma poteší.

nikdy není pravda, že právě nečtu žádnou knihu. vždycky jich mám rozečtených několik. pravda je, že občas nějakou knihu nedočtu, nemám tolik času...

protože čtu v jednom kuse a zapisuji si přečtené knihy už nějakých 40 + let, čas od času narazím na autora, kterého mám komplet přečteného a tak sem nasázím všechny jeho knížky, které mi prošly rukama. proto informace o počtu přečtených knížek v aktuálním roce nebude ještě dlouho korespondovat s realitou. ale stejně tady nejde o závod, ani o život, ale o radost ze čtení a setkání s podobně (nebo někdy i úplně jinak) naladěnými čtenáři.