Annannas Annannas komentáře u knih

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Vlastně jsem se trochu bála, ale rozhodně jsem se nenudila. Autorka prostě umí a je jedno jaké je téma.

20.04.2024 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

V podstatě jsem od brzkého začátku tušila jak příběh dopadne, ale nic to neubralo na čtivosti. Milé, romantické, čtivé.

18.04.2024 5 z 5

Bolest neutopíš Bolest neutopíš Renata Šindelářová

Velmi, velmi dobré. Opravdu tento životní příběh nechci zažít. Doporučuji

02.04.2024 5 z 5

Příběh mateřídoušky Příběh mateřídoušky Miriam Blahová

Současná dějová linka 3 hvězdičky historická 5. Příběh slunečnice je pro mě stále TOP1.

31.03.2024 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Napínavé, čtivé, děsivé a výborné. Doporučuji.

17.03.2024 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Velice smutné, velmi na mě doléhala těžká bezmoc totalitní doby navíc doplněná složitými až zvláštními povahami hlavních postav. Celkově hodnotím jako docela depresivní, ale stojí za přečtení.

11.03.2024 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Moc pěkné zakončení celého příběhu. Ale trochu moc idealistické proti prvnímu dílu.

27.02.2024 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Velmi čtivě napsáno.

14.02.2024 5 z 5

Kdyby Kdyby Simona Votyová

Zajímavé zpracování dvou generačně rozdílných autorek a právě tento generační rozdíl je na obou knihách znatelný. Jsem ráda za pořadí, ve kterém byly příběhy na e-knize poskládány v opačném případě bych možná nedočetla.

10.02.2024 4 z 5

Sídliště Svět Sídliště Svět Iva Kokinopulosová

Krátké, a přesto velmi plné lidských příběhů. Doporučuji.

04.02.2024 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

"Každý potřebuje někdy cítit změnu k lepšímu, každý si zaslouží druhou šanci. Bob a já jsme se své šance chopili...."
Velmi pěkná oddechovka.

30.01.2024 4 z 5

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

Krásný životní příběh, který zrál každou další přečtenou stránkou. Ten konec mě úplně rozsekal..... jeden kapesník nestačil.

27.01.2024 5 z 5

Návrat nežádoucí Návrat nežádoucí Lenka Potůčková

Velmi čtivě napsáno, příběh je chvílemi až strhující. Velmi nadějná autorka, už se těším na další knihy.

14.01.2024 5 z 5

Mezi mlýnskými kameny Mezi mlýnskými kameny Milly Johnson

Tak to byla čtenářská jízda, stránky jsem otáčela jako zběsilá,... Doporučuji|!!

06.01.2024 5 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Téma naprosto výborné. Opravdu s velkou úctou obdivuji takovou statečnost. Knihu rozhodně doporučuji.

02.01.2024 5 z 5

Francouzský cop Francouzský cop Anne Tyler

Příběh docela běžné rodiny bez výraznějších zvratů. Asi si za chvíli ani nevzpomenu, že jsem knihu četla.

27.12.2023 2 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Místy trochu rozvleklé, ale v druhé polovině už to šlapalo. Moc povedená série.

25.12.2023 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Velmi silné a skvělé. I druhý díl mi hodně rozšířil vědění o tomto kraji.... děkuji za takové knihy.

14.12.2023 5 z 5

Od začátku knihy bylo jasné, že to nebude lehké čtení. Opravdu velmi silné čtení o neuvěřitelně krutých osudech, které byly bohužel skutečné. |celou dobu se mi chtělo křičet: HAJZLOVÉ!!!!

05.11.2023 5 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Nenáročné, úsměvné čtení pro chvíle odpočinku.

08.09.2023 4 z 5