Annannas Annannas komentáře u knih

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Prví díl byl pro mě příjemným až skoro pohádkovým počtením. Druhý díl nebyl špatný, ale byla místa, která se dost vlekla. Ale určitě dám i třetí.

01.12.2020 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Ano je to pohádka, ale krásná. Mám ráda tento oddychový žánr. Ale rozhodně se nejedná o bezduchý příběh, je to velmi pěkné odpočinkové počtení.

30.11.2020 4 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Velmi dobré počtení. Silný příběh, napětí, láska, ale i dech beroucí hrůza psychiatrické léčebny. Rozhodně sáhnu po další knize od této autorky.

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Příjemné čtení, chvílemi se nemůžete odtrhnout, ale chvílemi trochu zdlouhavé. Rozmotávání rodinných tajemství mě velmi přitahují.

30.11.2020 4 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Vzala jsem knihu jako odpočinkové čtení, ale byl to zase velmi reálný život. Kniha je úžasně napsaná, tak jak to autorka dovede. To jak se obě ženy popraly se svými životními břemeny bylo obdivuhodné.

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Velmi, velmi silné. Rozhodně stojí za přečtení. Řada níže uvedeného v komentářích vše úžasně vystihuje - před tím klobouk dolů, protože mě došla řeč.... já sedím a prostě tleskám autorce.

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak to byla síla....

30.11.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem doslova hltala. Autorka má opravdu velký dar vyprávění. Vše se postupně rozmotává a naprosto nenásilně do sebe zapadá a stále čtete nebo spíše hltáte další stránky. Pro mě jedna z nejlepších knih.

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Velmi stinná stránka baletu. Knížka je velmi zvláštně napsaná, je to takový popis každodenní reality. Ráda střídám žánry při čtení a tento mě nezklamal.

29.11.2020 4 z 5

Začátek Začátek Lenka Chalupová

Bylo to pro mě první setkání s touto autorkou a určitě nebylo poslední. Každý příběh by vydal na knihu, ale takto to má zase úžasný spád, kde opravdu není nic navíc. Rozhodně stojí za přečtení. Jen Vtipálek mě moc nebavil.

29.11.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Je to opravdu velmi, velmi silný příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Chvílemi jsem při čtení opravdu skoro nedýchala.

29.11.2020 5 z 5

Když má štěstí kliku Když má štěstí kliku Aurélie Valognes

Velmi čtivý příběh, je až neuvěřitelné, že i přes jeho spíše smutnější ladění, dokáže vykouzlit na tváři čtenáře i úsměv. Chlapce mi bylo často velmi líto a jeho matku jsem šmahem odsoudila, ale když se více odkryl její osud.... bylo velmi těžké představit se na jejím místě.

29.11.2020 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Pro mě jednoznačně nejlepší kniha této autorky. Skoro jsem se nedokázala odtrhnout.

22.11.2020 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Velmi milé odpočinkové čtení. Ráda takovými vyplňuji čtení po knize se silným příběhem.

22.11.2020 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Severský nádech byl zajímavý, ale mě se více líbí zasazení do České krajiny. Ale jinak velmi zdařilé.

22.11.2020 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Mám moc ráda její knihy, detektivní zápletka je vždy velmi dobře doplněná životními příběhy osob. Tato mě opět nezklamala.

22.11.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se velmi dobře čte. Vždy se velmi skláním nad těžkými životními osudy, které nechají po přečtení silnou stopu.

21.11.2020 5 z 5